mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні174
mod_vvisit_counterВчора111
mod_vvisit_counterТиждень174
mod_vvisit_counterМинулий тиждень1032
mod_vvisit_counterМісяць1206
mod_vvisit_counterМинулий місяць0
mod_vvisit_counterВсього548285

Online (20 хв): 3
Ваш IP: 54.224.118.247
,
: 2018-10-21 23:58

Користувач

Відвідувачі

stat

Користувачі : 77178
Зміст : 322
Переглянути хіти змісту : 1080906
Наукова робота
Одинадцята студентська науково-практична конференція
У Карпатському інституті підприємництва Вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» пройшла одинадцята студентська науково-практична конференція на тему:
«Роль студентської науки в підготовці молодих кадрів»
У період з 22 по 24 березня 2011 року в інституті проходила Одинадцята студентська науково-практична конференція на тему: «Роль студентської науки в підготовці молодих кадрів».
22 березня відбулось пленарне засідання на якому виступали студенти з доповідями із застосуванням інформаційних технологій, показали свої професійні навики. Всі доповіді винесені на пленарне засідання включали в себе актуальні питання та проблеми сьогодення.
23 березня студентська конференція проходила по секційним засіданням. Кожна з секцій об’єднувала студентів у конкретному напрямку, а саме:
Секція №1 «Актуальні питання та перспективи розвитку молодіжного підприємництва» Керівник секції: к. ф/м. н. Бобочко Василь Миколайович.
Секція №2 «Роль менеджменту в розвитку молодіжного підприємництва» Керівник секції:професор Вірван Любов Антонівна.
Секція №3 «Формування національних та загальнолюдських цінностей студентів»Керівник секції: к. і. н. Греченюк Надія Іванівна.
Секція №4 «Соціальна робота в Україні: розвиток та правові аспекти її здійснення» Керівник секції: к. с. н. Чопей Вікторія Степанівна.
Секція №5 «Сучасні проблеми мовознавства та літературознавства» Керівник секції: к.філ.н. Чикут Віта Йосипівна.
Секція №6 «Актуальні питання сучасного перекладознавства»
Керівник секції: к.філ.н. Кузнєцов Микола Іванович.
24 березня проведено заключне пленарне засідання, на якому підведено підсумки роботи студентської науково-практичної конференції.
Загалом заплановано було заслухати: 122 доповіді.
Виступило: 95 доповідачів.
За кращі доповіді, згідно наказу ректора Карпатського інституту підприємництва за №23 від 11 квітня 2011 року студентів нагороджено дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, та грамотами.
Науковий відділ інституту.
 
Всеукраїнська студентська олімпіада з іноземних мов – 2010

003911 лютого 2010 року у Карпатського інституту підприємництва був проведений І етап студентської Всеукраїнської олімпіади з англійської, німецької та французької мов серед студентів немовних спеціальностей (менеджмент організацій, менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, фінанси, облік і аудит, оподаткування, комерційна діяльність, соціальна робота, правознавство, українська мова та література).

Олімпіада проводилась в 2 тури: І тур – лексико-граматичне тестування та ІІ тур – аудіювання і говоріння.

За результатами І етапу олімпіади студенти були нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, а саме:


англійська мова:

дипломом І ступеню – Цімбота Павло (МЗД-41);

дипломом ІІ ступеню – Суравцов Володимир (Право-11);

дипломом ІІІ ступеню - Довжанчук Наталія (МЗД-11);

- Логойда Марія (МО-31);

- Качковський Іван (ОА-11).

німецька мова

дипломом І ступеню - Свистак Артур (МО-31);

дипломом ІІ ступеню - Поковба Світлана (УМЛ-21);

- Скульський Віталій (ФК-11);

дипломом ІІІ ступеню - Ребрей Оксана (УМЛ-11);

- Корда Лілія (МЗД-11);

- Стецько Михайло (ОА-11).

французька мова

дипломом І ступеню - Товт Аліса (ОА-11);

дипломом ІІ ступеню - Демеш Вікторія (СР-21);

дипломом ІІІ ступеню - Чутора Інга (УМЛ-21);

- Блінова Інна (ФК-21);

- Олексик Лідія (ФК-21),

Студенти Цімбота Павло та Свистак Артур отримали можливість представляти інститут у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади у Донецькому державному університеті управління (англійська мова 12-14 травня 2010) та у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» (німецька мова 18-21 травня).

За результатами ІІ етапу Олімпіади з англійської мови Цімбота П. посів 24 місце серед 131 зареєстрованих учасників, був нагороджений сертифікатом та відзначений як один з найкращих у категорії «Читання та розуміння тексту», а також виступив на студентській науково-практичній англомовній конференції «Key Aspects of Science, Culture and Society Development in the XXI Century (Ключові аспекти розвитку науки, культури та суспільства у XXI сторіччі)» з темою доповіді «Cross Cultural Negotiations (Міжкультурні взаємини)».

За результатами ІІ етапу Олімпіади з німецької мови Свистак Артур посів 21 місце серед 130 зареєстрованих учасників та був нагороджений сертифікатом за участь.

Вітаємо учасників Всеукраїнської студентської олімпіади! 
Студентська наукова конференція

Карпатський інститут підприємництва порівняно молодий, тому розвиваючись сам як освітній заклад, він активно сприяє розвиткові студентів, їх особистості, допомагає розширити кругозір та надає змогу реалізуватися у житті. Саме з метою пристосування студентів до наукової роботи, викладачі інституту щороку, наприкінці березня, проводять студентські наукові конференції. Завдяки таким заходам, студент привчається до роботи самостійно працювати з науковою літературою, опрацьовувати різні статті, робити на зібраному матеріалі власні висновки та вміти зорієнтуватись при відповіді на запитання поставлені широкою аудиторією.

23-25 березня відбулась чергова 10-та ювілейна студентська науково-практична конференція «Роль молоді в суспільному житті». Програмою конференції передбачено виступи студентів на пленарному засіданні та 4 секціях.

У конференції взяло участь 125 студентів.

Відкрив конференцію проректор з наукової роботи Козак В.М., канд. техн. наук,  який відзначив важливість наукових досліджень студентів у підготовці висококваліфікованих фахівців.

На пленарному засіданні заслухано 19 доповідей, із яких кращими визнано виступи таких студентів: Маргіти Тетяни – студентки ІІ курсу  спеціальності «Українська мова та література», Козака Юрія – студента ІV курсу спеціальності «Оподаткування», Паламарчук Вікторії -  студентки ІV курсу спеціальності «Фінанси і кредит», Лало Наталії – студентки ІІ курсу спеціальності «Українська мова та література», Шимон Віти – студентки ІV курсу спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

На секції №1 «Актуальні питання та перспективи розвитку молодіжного підприємництва» було заслухано 15 доповідей, кращі з них — Скульського Віталія – студента І курсу спеціальності «Фінанси і кредит», Качковського Івана – студента І курсу спеціальності «Облік і аудит», Роман Мар’яни – студентки ІІ курсу спеціальності «Фінанси і кредит», Келемен Катерини – студентки ІV курсу спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

На секції №2 «Формування національних та загальнолюдських цінностей» було заслухано 23 доповіді, з яких відзначено виступи Марко Олесі – студентки ІІІ курсу спеціальності «Соціальна робота», Росохи Яни – студентки V курсу спеціальності «Соціальна робота», Комарницької Ірини – студентки ІV курсу спеціальності «Українська мова та література», Громовчук Ганни – студентки ІІІ курсу спеціальності «Соціальна робота», Коваля Сергія – студента І курсу спеціальності «Правознавство», Гаврилець Оксани – студентки ІІІ курсу спеціальності «Переклад», Росохи Наталії – студентки ІV курсу спеціальності «Соціальна робота».

На секції №3 «Сучасні проблеми мовознавства та літературознавства» було заслухано 17 доповідей, найбільш змістовними були виступи таких студентів: Олегаш Ганни – студентки VI курсу спеціальності «Українська мова та література», Поковби Світлани – студентки ІІ курсу спеціальності «Українська мова та література», Микитчак Ярослави - студентки ІІ курсу  спеціальності «Українська мова та література».

На секції №4 «Актуальні питання сучасного перекладознавства» було заслухано 15 доповідей і відзначено виступи таких студентів: Тулайдан Марини –  студентки ІІІ курсу спеціальності «Переклад», Рошко Ольги – студентки ІV курсу  спеціальності «Переклад», Мельник Іванни – студентки V курсу спеціальності «Переклад», Алечки Оксани –  студентки V курсу спеціальності «Переклад».

Кращі студенти інституту були нагородженні дипломами та грамотами.

 

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 2
RocketTheme Joomla Templates

Навігація

Наукова робота