mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні197
mod_vvisit_counterВчора142
mod_vvisit_counterТиждень197
mod_vvisit_counterМинулий тиждень1297
mod_vvisit_counterМісяць2412
mod_vvisit_counterМинулий місяць0
mod_vvisit_counterВсього456093

Online (20 хв): 3
Ваш IP: 54.163.61.66
,
: 2017-12-18 18:47

Користувач

Відвідувачі

stat

Користувачі : 65512
Зміст : 296
Посилання : 1
Переглянути хіти змісту : 955652
Студентське життя
Студентська рада м.Хуст

21 лютого у сесійній залі Хустської міської ради було проведено чергове засідання Хустської міської студентської ради, на якому було розглянуто ряд робочих питань, зокрема студентами було пропрацьовано:

– положення про міський конкурс «Кращий студент навчального закладу міста Хуст – 2017», який заплановано провести у три етапи. І-ий етап – це попередній відбір студентів у навчальних закладах; ІІ-ий етап – відбірковий, проводиться членами організаційного комітету Конкурсу; ІІІ етап – фінальний;

– проведення студентської ліги КВН та участь в обласній лізі збірної команди «Хуст-Нарцис».

Людина завжди сподівається на краще. Це природно, адже ми не станемо заперечувати, що найчастіше обставини, що нас оточують, просто змушують нас це робити.

XDk0qPrtlqA

За період нашої роботи 2016-2017 навчального року студентська рада активно долучається до всіх заходів, проведених на міському рівні. Студенти Карпатського інституту підприємництва провели дитячий новорічний ранок для дітей «Ялинка міського голови», а також відвідали дитячий реабілітаційний центр, подарували дітям святкову програму і вручили подарунки за сприянням міської ради. На базі Карпатського інституту підприємництва для всієї студентської молоді було проведено день вшанування пам’яті загиблих на майдані.


Усі представники студентських рад навчальних закладів оптимістичні, талановиті, розумні, комунікабельні, з почуттям гумору. Наталія Мальцева та Василь Галай (Закарпатський лісотехнічний коледж), Наталія Гобан та Людвіг Швайгер (Закарпатський базовий державний медичний коледж), Евеліна Кіраль (Хустська філія медичного коледжу «Монада»), Дмитро Хаджішвілі (Хустський професійний ліцей), Василь Тафій (Карпатський інститут підприємництва).

Сподіваємося на подальшу співпрацю між навчальними закладами і міською радою.

М. Шемота,

голова Хустської міської студентської ради

 
Студенти мірялись інтелектом на турнірі «Що? Де? Коли?»

У лютому у залі Хустського міського центру позашкільної освіти «Сузіря» до дня Святого Валентина відбувся святковий турнір ерудитів «Що? Де? Коли?» серед команд студентів ліцеїв, коледжів та вузів міста.

Заявки на гру подали 9 команд: «Інь-Янь» Медичного коледжу «Монада», «ХусТек» Хустського технічного коледжу ТСО України, «Кіповці» і «Stars» Карпатського інституту підприємництва ВМУРоЛ «Україна», «Ерудити» Закарпатського лісотехнічного коледжу, «Медики-ведмедики» і «Вакцина» Закарпатського базового державного медичного коледжу, «Орли» Хустського професійного ліцею та «Едельвейс» Хустського професійного ліцею сфери послуг.

jQ3gUZtGnqo

Як повідомляє управління культури Хустської міської ради, гра виявилася досить запеклою, але студенти демонстрували свої знання, проявляли високий рівень ерудиції та логічного мислення, відповідали на питання, вгадували, що знаходиться у «чорній скриньці», розгадували ребуси.

Отже, за результатами інтелектуального турніру, Iмісце виборола команда «Вакцина» Закарпатського базового державного медичного коледжу, II місце в команди «Ерудити» Закарпатського лісотехнічного коледжу і на III сходинці – «Stars» Карпатського інституту підприємництва ВМУРоЛ «Україна».

YSQXmZBXg3k

Втім найголовніше, що всі без винятку учасники турніру гри «Що? Де? Коли?» отримали багато позитивних вражень і задоволення від участі у турнірі.

 
День рідної мови

Мова барвиста,

мова багата,

рідна і тепла.

як батьківська хата.

Для кожного народу, кожної нації найближчою і найдорожчою є його рідна мова. Рідною мовою української нації є українська мова.

З метою розкрити багатство і красу української мови , виховувати любов до рідного слова, рідної землі, Батьківщини актив студентського самоврядування організували святковий концерт до Дня Рідної мови. Розпочався виховний захід з виконання Гімну України.

Після виконання присутніми державного Гімну, студент 1 курсу, спеціальності «Соціальна робота» зачитав вірш великого поета, якого вважають батьком української літературної мови Тараса Григоровича Шевченка.

8bFLHRVR83A

Команда КВК «не Формат» розважали аудиторію виступами на тему: «Наша мова калинова».

uyhjGcTbfj4

На завершення свята відбулась церемонія нагородження активних студентів за участь у громадському житті, та переможців конкурсу творчих робіт «Я пишаюсь рідним краєм…».

TkBxGM3ekKU

У зв’язку з тим, що свято співпало з останнім тижнем перед постом, і за традицією українці готують молочні страви, то студенти пригощали присутніх млинцями з творогом, варенням та згущеним молоком.

Шануйте, бережіть, любіть, вивчайте нашу мову.

Ми живемо на чудовій, багатій,

мальовничій землі – на нашій славній Україні!

Вітаємо з святом!

 
Вітаємо!
295766_2
 
Міжнародний день рідної мови

21 лютого в Карпатському інституті підприємництва Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» відзначили День рідної мови.

З метою розкрити багатство і красу української мови , виховати любов до рідного слова, рідної землі, Батьківщини актив студентського самоврядування Карпатського інституту підприємництва під керівництвом вихователя коледжу Кочіш В.В., організували урочисте святкування Дня Рідної мови.

Розпочався святковий захід з виконання Державного Гімну «Ще не вмерла Україна».

Ведучі свята розповіли присутнім історію виникнення свята, і коли його почали відзначати в Україні, поглибили знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу, а також ознайомили з шляхами підвищення культури мовлення, з мовними обов’язками громадян, що стосуються української мови.

Продовжили свято читці віршів про мову. Вірш великого поета, якого вважають батьком української літературної мови Тараса Григоровича Шевченка зачитав студент 1 курсу, спеціальності «Соціальна робота» Продан Руслан.

Голова студентського самоврядування інституту Тафій Василь підготував відео-презентацію з пісенним супроводом патріотичного спрямування про важливість мови для нації.

Команда КВК «не Формат» розважали аудиторію виступами на тему: «Наша мова калинова».

Гарний настрій, урочиста атмосфера та яскраві враження панували на святі.

На завершення свята відбулась церемонія нагородження активних студентів, за участь у громадському житті, та переможців конкурсу творчих робіт «Я пишаюсь рідним краєм…».

Шанування української мови – є традицією кожного свідомого українця.

Вітаємо всіх з святом рідної мови!


 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 8
RocketTheme Joomla Templates

Навігація

Студентське життя