mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні137
mod_vvisit_counterВчора173
mod_vvisit_counterТиждень755
mod_vvisit_counterМинулий тиждень1514
mod_vvisit_counterМісяць2402
mod_vvisit_counterМинулий місяць0
mod_vvisit_counterВсього547992

Online (20 хв): 3
Ваш IP: 54.166.207.223
,
: 2018-10-19 22:31

Користувач

Відвідувачі

stat

Користувачі : 77142
Зміст : 322
Переглянути хіти змісту : 1080197
Студентське життя
Екскурсія до Закарпатської державної сільськогосподарської дослідної станції

28 березня 2017 року було проведено виїздне практичне заняття на базі Закарпатської державної сільськогосподарської дослідної станції під керівництвом директора станції, професора, доктора економічних наук Спаського Габріела Васильовича та кандидата економічних наук, доцента кафедри обліку, аудиту та фінансів Волощук Надії Юріївни.

xEkfz_6mpmo

Студенти  ознайомились з історією заснування дослідницької станції, з колективом з темами науково-дослідної діяльності, над якими працюють науковці. Студенти відвідали лабораторії овочевих та пряно-ароматичних культур, де їм розповіли про 19 видів фіто чаїв, які вони вирощують і за якими спостерігають на дослідній станції.

jLBjCVbShPM

По завершенню екскурсії студенти обмінялися позитивними враженнями, Спаський Г. В., запросив студентів до співпраці у майбутньому.

fve5jVCfrrk

 
КВК - студентська ліга

16 березня 2017 року, в концертній залі Хустського районного будинку культури пройшло свято позитиву, гумору і сміху – студентська ліга міського Чемпіонату ігор КВН на тему «Студентська весна…Перше кохання». Для участі у боротьбі за звання кращої команди до управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради заявки подали команди студентів трьох навчальних закладів міста: «Зельонка» Закарпатського базового державного медичного коледжу (капітан команди Людвиг Швайгер), «Хом’як на межі» Хустського професійного ліцею (капітан Дмитро Хаджішвілі) та «не ФОРМАТ» Карпатського інституту підприємництва (капітан команди Богдан Бляшинець).

Традиційно гра почалася з конкурсу «Привітання», де кожна команда повинна була цікаво та дотепно презентувати себе. Далі дійство продовжилося «Розминкою», що була перевіркою винахідливості та кмітливості для учасників. Чудову підготовку показали студенти під час конкурсу домашнього завдання «Фрістайл».

На початку гри талановитий співак, віртуозний скрипаль, учасник багатьох пісенних конкурсів Роман Дядюк розважав присутніх у залі чудовими піснями про кохання, повагу до матері.

У свою чергу молодь добре підготувалася до інтелектуально-гумористичного поєдинку і дарувала присутнім у залі щирі посмішки та хороший настрій. На святі було все: впевненість у собі, відчуття сцени, хороший вокал, неординарний підхід до гумору, згуртованість. Запекла боротьба тривала до самого кінця гри. Всі учасники щосили боролися за звання кращих і показали хороший рівень підготовки.

Оцінювало старання команд компетентне та авторитетне журі, у яких з почуттям гумору все гаразд, у складі: Володимира Власюка, начальника управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради, Михайла Гецка, методиста управління освіти, релігій та у справах національностей Хустської міської ради, Анелі Волощук, завідуючої відділом доходів фінансового управління Хустської міської ради та Оксани Головко, директора Хустського міського центру позашкільної освіти «Сузір’я».

Тож, в результаті, найвеселішою та найдотепнішою виявилася команда «не ФОРМАТ» Карпатського інституту підприємництва, яка й отримала почесне перше місце. Слідом за нею на другому місці опинилася команда «Зельонка» Закарпатського базового державного медичного коледжу. Третє місце дісталося команді «Хом’як на межі» Хустського професійного ліцею.

na-Zkrht4J8

Всі команди отримали від начальника управління культури, молоді і спорту Хустської міської ради Володимира Власюка почесні грамоти та солодкі призи.

_mM9M2c-Vx8

Тетяна Гайдур,

спеціаліст I категорії управління культури, молоді і спорту

Хустської міської ради

 
78-річниця Карпатської України

У березні 1939 р. Карпатська Україна лягла під ударами угорських військ. Вирішальна битва сталася в 12 км. від Хуста, який тоді був столицею Карпатської України, на Копанському (Красному) полі. Угорським військам протистояли дві тисячі закарпатських січовиків і стільки ж чехословацьких солдатів.

Саме тут, на Красному полі, відбувся кровопролитний бій між слабо вишколеними й озброєними захисниками Карпатської України - воїнами Карпатської Січі та добре вимуштрованою армією фашистських загарбників. Молоді січовики віддали свої життя за свободу рідної землі.

Тепер на місті кровавих боїв встановлено Меморіальний парк «Красне поле», який знаходиться між містами Хуст і Виноградів.

TyOCTHwnLv4

Кожного року українці з усіх куточків України приходять на Красне поле, вшанувати пам'ять загиблих героїв. Викладачі та студенти Карпатського інституту підприємництва та коледжу Університету «Україна» прийняли участь у заходах, що проводились в місті Хуст.

Заходи з відзначення 78-ї річниці почалися з проведення в Хусті VIІІ Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні «Красне поле».

tJqRGogrjnA

Участь у фестивалі прийняли 475 учасників із 8 областей України (Рівненської, Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Хмельницької, Тернопільської, Миколаївської, Луганської областей), Словацької Республіки та Закарпаття. Виконавці оспівували в піснях долю солдат, сльози матерів. Через пісню передався дух патріотизму, гордості за свій народ. Як казала член журі Вікторія Фролова – начальник управління культури Закарпатської облдержадміністрації: «Цей фестиваль є доказом того, що Україна єдина».

dD6NmdF2lqQ

15 березня 2017 року відбувся обласний мітинг-реквієм на меморіальному комплексі «Красне Поле».

CCFuW2bKN1g

Ми пам’ятаємо героїв, які віддали свої життя заради незалежності.

Вічна пам'ять!

 
Відзначення 202 річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Нещодавно в приміщенні читального залу Карпатського інституту підприємництва відбувся захід, присвячений 202 річниці від дня народження великого поета та діяча Тараса Григоровича Шевченка.

Почався виховний захід з відео-презентації автобіографії Т.Г.Шевченка, яку підготувала для присутніх вихователь Карпатського коледжу Кочіш В.В.

Тарас Григорович Шевченко – український поет, письменник, художник, громадський та політичний діяч. У своїй творчості поет відобразив саме ті думки і настрої, які були важливими в житті українців його часу. Літературна спадщина Шевченка обіймає велику збірку поетичних творів («Кобзар»), драму («Назар Стодоля») і т.д. Вірші Тараса Шевченка зачитали студенти: Продан Руслан, Гайналій Іванна, Францух Тетяна та Удичка Вікторія.

tsWHsR_DhwU

Вивчивши творчість Т.Г.Шевченка заступник голови студентського самоврядування Карпатського інституту Шемота Мирослава та студентка 3 курсу, спеціальності Соціальна робота - Чонка Мар’яна презентували свої роботи: відео-презентації до теми свята «Творчість великого поета, письменника Тараса Григоровича Шевченка».

GBf1VTWSzQI

 
Конференція Спортивної студентської спілки України

14 березня 2017 року в м.Києві відбулася позачергова Конференція Спортивної  студентської спілки України,  в якій взяли участь делегати від всіх територіальних спілок областей України, міста Києва, окрім Автономної  Республіки Крим  та Севастополя.

На порядку  денному конференції розглядалися два питання: 1) Про керівництво та перспективи розвитку Спортивної  студентської  спілки України (СССУ),  2) Про нову  редакцію Статуту Спортивної  студентської  спілки України.

По першому питанню з доповіддю (звітом) про роботу СССУ виступив Кремінь Василь Григорович – президент Академії наук України. В своєму виступі Василь Григорович доповів про заходи, зокрема проведення Універсіад з видів спорту та участь і успіхи  українських студентів на Всесвітніх Універсіадах. Потім виступаючий подякував Генеральному секретарю Спілки Гаврилко Василю Купріяновичу та членам виконкому і запропонував обрати Президентом Спілки Імаса Євгена Вікторовича (ректора  Національного університету фізичного виховання і спорту).

В обговоренні  доповіді прийняли участь: міністр молоді та спорту Жданов І.О., який запропонував створити ліги в структурі Спілки з18-20 видів спорту; Корж В.П. – керівник ФСТ «Динамо»,  в минулому – міністр молоді та спорту, дав позитивну оцінку роботи спілки.

Крулько І.І. – голова української футбольної асоціації студентів запропонував на  посаду віце-президента спілки Місюру В.Я.

Учасники конференції слухали виступ ректора Національного університету фізичного виховання і спорту Імаса Євгена Вікторовича, який подякував за пропозицію стати  Президентом  Спілки, а також висловив своє бачення її роботи. Також він запропонував у майбутньому прийняти Всесвітню Універсіаду в Україні, зокрема, в 2021 або 2023 році.

2

Після було поставлено на голосування кандидатуру Імаса Є.В. на посаду президента СССУ. В результаті голосування вище названий кандидат був обраний одноголосно.

На Конференцію був запрошений віце-прем’єр міністр України, який акцентував свою увагу на важливості розвитку студентського спорту. Якщо в містах, де є вищі навчальні заклади, проводиться Універсіада, то це подія, якщо проводиться Всесвітня Універсіада, то це  політична подія, адже вона збирає         1 млрд глядачів. Проте питання, чи в сучасних умовах Україна може прийняти такого рівня змагання  поки що залишається відкритим.

Необхідно відмітити, що в роботі Конференції прийняли участь: Голова федерації фехтування України – олімпійський чемпіон Вадим Гуцгайт, а  також Голова федерації волейболу Михайло Мельник.

Комітет фізичної культури і спорту Міністерства освіти і науки був представлений в особі Стеценка В.Г., а також екс-керівниками цього відомства, паном Баженковим та Гамовим. В результаті голосування делегатами конференції  було обрано Генерального секретаря Спілки Стеценка Вадима Григоровича, віце-президентом Спілки – Місюру В.Я., членів виконкому, зокрема, аспіранта Клімашевського та студента Біласа (м. Львів).

Також почесним Президентом Спілки обрано Креміня Василя Григоровича, радником Президента Спілки – Гаврилко В.К.

Під час розгляду другого питання одноголосно було прийнято нову редакцію Статуту  Спортивної  студентської спілки України.

Насамкінець, хочу висловити надію,  що студентський спорт Закарпатської області не буде осторонь всіх тих подій, які відбуватимуться на теренах України та за її межам. Також висловлюю свою подяку Закарпатському обласному відділенню (філії) Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України (начальник Риляк І.І.) та своїм колегам з ВНЗ І-ІІ та ІІІ-IV рівнів акредитації  за можливість представляти Закарпаття на такому форумі.

1

Делегат конференції від Закарпатської області

керівник фізичного виховання

Карпатського інституту підприємництва

університету «Україна» Мирослав Лозюк
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 9
RocketTheme Joomla Templates

Навігація

Студентське життя