mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні16
mod_vvisit_counterВчора131
mod_vvisit_counterТиждень147
mod_vvisit_counterМинулий тиждень1048
mod_vvisit_counterМісяць1353
mod_vvisit_counterМинулий місяць0
mod_vvisit_counterВсього548432

Online (20 хв): 6
Ваш IP: 54.162.118.107
,
: 2018-10-23 03:37

Користувач

Відвідувачі

stat

Користувачі : 77195
Зміст : 322
Переглянути хіти змісту : 1081183
Студентське життя
Х Спартакіада Університету «Україна»

Студенти Карпатського інституту підприємництва посіли призові місця

в Х Спартакіаді Університету «Україна»

У період з 26 по 29 квітня 2011 року в місті Києві проходила Х Спартакіада «Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» серед студентів базового та відокремлених структурних підрозділів університету. DSC06932
DSC06944
Студенти Карпатського інституту підприємництва прийняли участь в змаганнях з таких видів спорту: настільний теніс, шахи, легка атлетика, футбол, баскетбол.
Успішно виступила в змаганнях з настільного тенісу студентка другого курсу денної форми навчання деканату менеджменту спеціальності фінанси і кредит Вакарова Діана, яка стала срібною призеркою в особистому заліку, пропустивши вперед тільки спортсменку з Луцького інституту розвитку людини. DSC06956
Вдалим був виступ з шахів студентки першого курсу денної форми навчання деканату менеджменту спеціальності облік і аудит Тафійчук Світлана, яка стала бронзовою призеркою в особистому заліку DSC06942

Команда інституту з шахів, в складі якої були Довганич Віталій студент першого курсу, Бордеян Павло студент четвертого курсу, Тафійчук Світлана студентка першого курсу – в командному заліку посіли третє місце.

Всі призери Спартакіади нагороджені медалями та грамотами, а команда з шахів дипломом та кубками.

DSC06961

 

 
Давайте познайомимось!

DSCN393223 вересня 2010 року студенти перших курсів Карпатського інституту підприємництва мали чудову можливість «себе показати та й на інших подивитись». Відділ «Виховної та культурно-масової роботи» під вмілим керівництвом О.В.Кривошей організував для студентів грандіозне свято «Вечір знайомств».

Урочиста частина вечора  розпочалась з привітань декана факультету «Філології та соціальних технологій» В.С.Чопей та старшого викладача кафедри «Перекладу» Н.В.Рокосовик.

Саме на цьому, вже традиційному для Карпатського інституту підприємництва, святі студенти-першокурсники змогли оригінально та весело представити себе та свої групи, як повноправних членів студентської спільноти.DSCN3937

Першим номером програми став виступ збірної групи студентів першого курсу з усіх спеціальностей університету. Далі вечір продовжився короткими представленнями груп у вигляді сценок-шаржів, де особливо відзначилася група першого курсу спеціальності «Українська мова та література».

Але яке ж свято без танців? То ж цілком логічно, що без запальної дискотеки тут не обійшлося. Приємні враження від студентського вечора залишаться у всіх надовго, а попереду ще цілий навчальний рік і багато цікавих свят та хороших нагод просто відпочити від напружених студентських буднів.

 
Мандруємо разом з нами!

IMGУ студентів Карпатського інституту підприємництва факультету філології та соціальних технологій стало доброю традицією кожного року під час літніх канікул мандрувати різними мальовничими куточками, зокрема влітку 2009 р. відбулося підкорення найвищої точки України – г. Говерли. Похід на Говерлу був не з легких, але нашим юним мандрівникам все під силу. Підкоривши такий важкий шлях і нелегкий підйом, все ж таки знайшлися сили на самій вершині заспівати гімн України. Це було настільки зворушливо і патріотично, що всі туристи, які там були встали і дружньо підтримали їх!!!

 
1 вересня – День знань

P53051321 вересня 2011 року в Карпатському інститутіP5305066 підприємництва Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» відбулося урочисте святкування «Посвяти у студенти» першокурсників.

P5305026В цей світлий ранок першого дня осені Карпатський інститут зарахував у свої освітні лави молодь, яка успішно склала зовнішнє незалежне оцінювання, щоб продовжити навчання за обраними напрямами підготовки, а саме: Менеджмент, Фінанси і кредит, Облік і аудит, Філологія (українська мова та література, переклад), Соціальна робота та Правознавство.

 

З привітальним словом до студентів-першокурсників звернувся ректор інституту, кандидат економічних наук Сергій Антонович Товканець, який побажав в першу чергу бути здоровими, досягати високих результатів у навчанні, посідати перші місця на науково-практичних P5305047конференціях, студентських олімпіадах, завжди бути активними, щирими, товариськими, відповідальними та наполегливими у навчанні.

P5305114Від складу науково-педагогічних працівників до першокурсників звернувся завідувач кафедри менеджменту доктор економічних наук Рущак Михайло Юрійович, викладачі кафедри педагогіки, психології та суспільних дисциплін кандидат історичних наук  Греченюк Надія Іванівна та старший викладач Андрійцьо Василь Михайлович.

Успіхів у навчанні першокурсникам також побажав перший заступник Хустського міського голови Фетько Іван Михайлович.

P5305151

 

Музичний гурт «Свіжа гривня» подарував всім присутнім на святі неперевершені музичні композиції.

 

 

У добру путь Вам Країною знань, дорогі першокурсники!

 

 

 
ПОСАДИ КАЛИНУ!!!

kalina350Посади калину у краю дитиннім,

Де ти народився і побачив світ,

Де ходити вчився ти під небом синім

І прожив щасливо стільки дивних літ.

(Ф.Малицький).

Неповторну мальовничість пейзажу навколо нашого навчального закладу в більшій мірі творить природний ландшафт, адже Карпатський інститут підприємництва розташований в одному з чарівних куточків українських Карпат. Однак викладачі і студенти вирішили зробити й своє творче доповнення. Навесні і восени вони систематично обновлюють декоративно-паркові композиції, використовуючи квіти, кущі, каміння, фарби, садять дерева.   Нещодавно на території інституту з’явилися нові ландшафтні композиції. У них проявилась мистецька уява, умілість рук і тепло сердець їх авторів. Хай милують око всіх працівників і студентів нашого навчального закладу та нове поповнення студентської сім’ї!

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 9
RocketTheme Joomla Templates

Навігація

Студентське життя