mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні17
mod_vvisit_counterВчора131
mod_vvisit_counterТиждень148
mod_vvisit_counterМинулий тиждень1048
mod_vvisit_counterМісяць1354
mod_vvisit_counterМинулий місяць0
mod_vvisit_counterВсього548433

Online (20 хв): 7
Ваш IP: 54.162.118.107
,
: 2018-10-23 03:38

Користувач

Відвідувачі

stat

Користувачі : 77195
Зміст : 322
Переглянути хіти змісту : 1081211
Студентське життя
Турнір ерудитів
4 квітня 2012 року в м. Хуст відбулась фінальна гра сезону 2011-2012 навчального року
«Що? Де? Коли?»
За  підсумком ігор сезону 2011-2012 років, які проводились  між командами студентів вищих навчальних закладів м. Хуст  1 місце виборола команда Карпатського інституту підприємництва Університету «Україна».
Інститут пишається молодими, талановитими інтелектуалами.
10 квітня 2012 року в приміщенні актового залу інституту переможців привітали Ректор інституту С.А.Товканець, професорсько-викладацький склад та студенти.
whotwhere
Склад команди -переможців
Капітан команди «Stars» - Тулайдан Марина, студентка 4 курсу, та члени команди -Форкун Юлія, студентка 4 курсу, Цімбота Павло, студент 5 курсу, Дида Тетяна, студентка 2 курсу, Тафійчук Світлана, студентка 2 курсу, Шинкар Ганна, студентка 2 курсу, Разживін Іван, студент 1 курсу, Марченко Іван, студент 1 курсу

Керівники команди - доцент кафедри обліку аудиту та фінансів Волощук Н.Ю., викладач кафедри перекладу Кривошей О.В., керівник відділу виховної та культурно-масової роботи Кочіш В.В.
 
Дванадцята студентська науково-практична конференція
P1010047

З 21 по 23 березня 2012 року  у  Карпатському інституті підприємництва Вищого навчального закладу ВНЗ ВМУРоЛ «Україна» проходила Дванадцята студентська науково-практична конференція на тему: "Актуальні проблеми соціально-економічного розвитку Карпатського Єврорегіону у контексті інтеграційних процесів"

В перший день конференції, 21 березня, відбулось пленарне засідання, де з доповідями виступили найкращі студенти Карпатського інституту підприємництва. В ході засідання було озвучено ряд неординарних соціально-економічних пропозицій та грунтовних досліджень, які викликали жваве обговорення серед присутніх студентів та викладачів. Наприкінці пленарного засідання приємною несподіванкою для всіх учасників став майстерний музичний виступ студентки ІІ курсу,  спеціальності «Українська мова та література» Гайович Мирослави.

22 березня конференція проходила по секціях. На секційних засіданнях конференції, студенти продемонстрували власні наукові спостереження щодо подальшого соціально-економічного розвитку нашого краю, перспектив співпраці з іноземними інвесторами, економічної привабливості Закарпаття у рекреаційному, гуманітарному, промисловому аспектах.

Кожна з наукових секцій об'єднувала студентів у конкретному напрямку, а саме:

Секція 1 Гуманітарні та суспільні науки: актуальні питання та тенденції розвитку. Керівник секції: к.псих. н. доц., Кобаль М. В.

Секція 2 Молодь і сучасні соціальні проблеми в умовах соціально-економічного розвитку суспільства. Керівник секції: к. соц. н., доц.. Чопей В. С.

Секція 3 Актуальні проблеми мовознавства та літературознавства. Керівник секції: к.філол.н., доц. Чикут В. Й.

Секція 4 Новітні дослідження у сфері перекладознавства. Керівник секції: к.філ.н., доц. Баняс Н. Ю.

Секція 5 Інвестиційна привабливість Карпатського Єврорегіону, як складова Євроінтеграційного процесу. Керівник секції: к. е. н., доц. Долинський С. В.

Секція 6 Основні напрямки економічного зростання регіону в умовах Євроінтеграції. Керівник секції: к. е. н., доц. Войтенко Г. В.

23 березня відбулося заключне пленарне засідання, на якому підведено підсумки роботи студентської науково-практичної конференції.

Загалом було заплановано заслухати: 97 доповідей.

Виступило: 90 доповідачів.

За кращі доповіді, студентів нагороджено дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, грамотами та грошовими преміями.

Дванадцята студентська науково-практична конференція показала, що студенти Карпатського інституту підприємництва є молодими науковцями, які не тільки оперують грунтовними науковими даними з найрізноманітніших галузей життя нашого краю, але мають власні сценарії розвитку та нестандартні ідеї вирішення сучасних соціально-економічних проблем Закарпаття та збільшення інвестиційної привабливості нашого краю.

Науковий відділ інституту.

P1010050

P1010052
P1010061
P1010058
 
29 лютого 2012 року відбулося святкування Міжнародного дня рідної мови

DSCN1490 DSCN1526

На урочисте свято, присвячене Міжнародному дню рідної мови прийшли шанувальники рідного слова - професорсько-викладацький колектив, студенти. Учасники свята (студенти 2-го курсу, спеціальності Українська мова та література) вітали гостей  з хлібом та сіллю, з любов'ю та миром. Упродовж невеликого проміжку часу присутні дізнались про тернистий шлях становлення і розвитку української мови. Корені українського слова проросли з найдавніших діалектів праслов'янських племен, рясними пагонами розвинулися в часи Давньоруської держави. Древнє слово квітами-перлами розцвітало у найдавніших пам'ятках культури Київської Русі, у полемічних творах, у красному письменстві різних часів.

Ми припадаємо устами до живодайного джерела української мови, до її образності, до влучного слова, її мелодійності і милозвучності, до казковості і надзвичайної пісенності. І все це наша мова.

P8116472
У нашій рідній мові
Чарівні є слова.
Слова ці всім відомі,
Бо сила в них жива.
Як скаже син чи донечка:
«Спасибі» вам, «будь ласка»
Ясніше сяє сонечко,
Бо в них - любов і ласка!
Ось ці прості, живі слова
Не забувайте!
Шануйте, бережіть, любіть, вивчайте нашу мову.

Ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі - на нашій славній Україні.

 
День туриста

Як відомо, 27 вересня у цілому світі відзначали свято, яке має назву "День туриста"

turist

 

Ректор Карпатського інститутуP6245534 підприємництва Товканець С.А. підтримав ініціативу студентів першого курсу, спеціальності Правознавство відзначити «День Туриста» на природі біля вогнища.

 

 

Неподалік від інституту відкривається красивий краєвид: ліс, гори, ріка, де студенти і вирішили відпочити. Погода в цей день радувала безхмарним небом та променями сонця.

 

Після відпочинку студенти відвідали картинну галерею в м. ХустP6255782P6255746P6255737

 

Тут були представлені картини українських та польських художників

Отримавши неймовірні враження від мистецтва, правознавці вирішили піти помилуватись краєвидом міста Хуст із висоти гори, де розташований Хустський замок

 
Подорож до с. Колочава

15 жовтня 2011 року студенти Карпатського інституту підприємництва подорожували до с. Колочава

P7116083Колочава (укр.-Колочава, венг.-Alsokalocsa,  чеш.-Kolocava, словацк.-Kolcava) - село, яке знаходиться в Міжгірському районі, найбільше село на Закарпатті, розташоване по сусідству з озером Синевир, у мальовничій долині поміж полонинами Стримба, Дарвайка, Ружа та Красна. Населення за переписом 2001 року нараховувалось 5029 осіб.

Найцікавішим для гостей села є колочавський музей «Старе село» - перший сільський музей архітектури та побуту на Закарпатті, який відтворює матеріальне, духовне та культурне життя на Верховині. P7116285Село поєднало культури гуцулів, бойків, лемків, угорців, румунів, німців, євреїв, чехів та словаків. Музей знаходиться у місцевості, яка носить назву «Чертежик» під полониною Красною.

Саме тут і побували наші студенти.

«Старе Колочавське село» вже сьогодні налічує десяток житлових і господарських будівель з предметами домашнього побуту і художніми витворами XIX - XX ст. українських горян з Колочави.

P7116023Студенти відвідали будинок кузні 30-40х р.р. XX ст. із знаряддями праці, зібраними зі всієї України та будинок угорської жандармерії.

Привернула нашу увагу житлова «хижа» - будинок I половини XX ст. з унікальною колекцією ткацтва (колочавські полотна, одяг, рушники, вишиванки, взірці весільного вбрання, старовинний ткацький верстат і багато іншого).

Особливо цікаво було оглянути трисекційний будинок сільської школи разом із «літнім» класом (просто неба), де вчилися одночасно Колочавські дітки різного віку, та двосекційну хату єврейської «бужні» - синагоги із автентичним інтер'єром та кімнатою рабина.P7116156

 

Є і у селі «Колочавська вузькоколійка» - унікальний музей, який відкрився влітку 2009 року. Ешалон складається з раритетного паровоза та 10-ти вагонів, у яких експонати відтворюють історію карпатської вузькоколійки.

Завдяки підтримці Ректора інституту Товканець С.А., студенти отримали неймовірні враження від побаченого.

Можливо в їх серцях пробудився дух патріотизму; гордість за Україну.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 9
RocketTheme Joomla Templates

Навігація

Студентське життя