mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні253
mod_vvisit_counterВчора142
mod_vvisit_counterТиждень253
mod_vvisit_counterМинулий тиждень1297
mod_vvisit_counterМісяць2468
mod_vvisit_counterМинулий місяць0
mod_vvisit_counterВсього456149

Online (20 хв): 6
Ваш IP: 54.90.207.75
,
: 2017-12-18 22:22

Користувач

Відвідувачі

stat

Користувачі : 65514
Зміст : 296
Посилання : 1
Переглянути хіти змісту : 955786
Студентське життя
Випуск 2012

15 червня 2012 року в Карпатському інституті Університету171 «Україна»

068відбулось урочисте свято, присвячене

випуску студентів денної та заочної

форми навчання за напрямами

підготовки «Правознавство»,

«Менеджмент організацій»,

«Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»,

«Українська мова та література», «Переклад», «Облік і аудит», «Фінанси і кредит», «Соціальна   робота»   освітньо-кваліфікаційних рівнів   молодший   спеціаліст, бакалавр, спеціаліст.

Зі   словами   вітання   до   випускників  звернувся   Ректор   Карпатського інституту Університету «Україна», доц. к.е.н. Сергій Антонович Товканець.172

До вітального слова були запрошені декани факультетів «Філології та

соціальних технологій», к.соц.наук Чопей В.С. та «Економіки та

менеджменту», доц. к.е.н. Долинський С.В.

Успішних студентів спеціальності «Облік і аудит», «Фінанси і кредит» привітала викладач кафедри Обліку, аудиту та фінансів Волощук Н.Ю. і вручила подарунки від газети «Все про Бухгалтерський облік».

179Привітати та побажати щасливої життєвої дороги нашим випускникам

175

запрошено переможця IX Фестивалю-конкурс

«Університетське ліго 2012» в

номінації Розмовний жанр студентку 1 курсу

спеціальності «Правознавство», яка зачитала

вірш Йоганна Шиллера.

 

Фахівець відділу виховної та культурно-масової роботи Кочіш В.В. відзначила

найактивніших студентів інституту, які приймали участь в загальноінститутських

заходах та вручила грамоти.

198

Випускників привітала куратор академічної групи Соціальна робота 5-го курсу

Пригара Т.Ф. та приготувала солодкий подарунок для них.

Зі словами вдячності до професорсько-викладацького складу інституту

виступила випускниця спеціальності  «Соціальна робота» Щуріна Тетяна.

На святі прозвучало багато вітань на адресу наших випускників, що

супроводжувалося музичними паузами та приємними сюрпризами-

подарунками які приготував професорсько-викладацький колектив для випускників.

 
25 травня – День філолога
410

united_statesВІД АМЕРИКИ - ДО "УКРАЇНИ"ukraine

День філолога - це день людей, які присвятили себе філології. Філологи в Україні своє свято відзначають 25 травня. Саме цей день став професійним для величезної армії любителів та знавців слова, для плеяди тих, хто пов'язав своє життя з благородною та надзвичайно цікавою професією. Вона ніколи не перестає дивувати, тішити та винаходити. І, здається, немає жодного носія гордого звання «філолог», хто б шкодував про цей вибір. Адже саме з мови, з її милозвучності та багатства починається кожна наука. Її знання необхідні у всіх без винятку галузях роботи. Тому велику увагу вивченню мови, чи то української, чи іноземної, приділяють у всіх навчальних закладах.

Сьогодні наша розмова - про Карпатський інститут університету «Україна», а саме про його філологічну кафедру - кафедру іноземних мов та перекладу, де студенти можуть здобути кваліфікацію філолога, вчителя чи перекладача іноземної мови (англійської, німецької чи французької). Викладачі цієї кафедри - високопрофесійні спеціалісти, - набуваючи досвіду викладацької практики, залюбки обмінюються ним із закордонними колегами. Зокрема, наразі ця тенденція у їхній роботі реалізовується у повному обсязі. Справа в тому, що нещодавно до їхнього вузу приїхала представниця «Корпусу миру» (якому, до речі, в Україні цьогоріч 20 років). Це урядове агентство США, покликання якого офіційно формулюється як зміцненню миру та дружби між народами світу. Корпус миру США в Україні засновано у 1992, коли Президент України Леонід Кравчук та президент США Джордж Буш підписали двосторонню угоду про започаткування його на теренах нашої держави. Місія його тут - допомагати громадянам України шляхом надання компетентних спеціалістів для задоволення існуючих потреб у технічній кваліфікації та сприяти кращому розумінню американців і українців.

Саме з такою місією півроку тому в «Україні» розпочала свою роботу волонтерка Елісон Берч. Вплинули на її вибір, як вона зізнається, бажання допомагати та любов до рідної - англійської - мови, а також мрія стати вчителем-добровольцем. Тут вона пробуде до грудня 2013 року. Отож студенти цього вузу мають унікальну можливість спілкуватися та набувати знань разом із американською представницею штату Каліфорнія.

Використовуючи найновіші технології на заняттях, своїм привітним ставленням та вмінням знайти підхід до кожного міс Елісон одразу завоювала прихильність, повагу та авторитете серед своїх колег та вихованців.

Ми поцікавилися, у чому ж секрет її успіху?

- Жодного секрету чи особливого рецепту немає, - каже вона і посміхається. - Просто треба кожного свого вихованця сприймати перш за все як товариша. Чи не кожне заняття ми починаємо з розмови про те, як студент провів вихідні, чим займався, який у нього настрій. Це знімає психологічне напруження і викликає довіру та зацікавлення. А, отже, зникає страх і байдужість, що дуже важливо для викладача у його роботі.

Увагу треба приділяти кожному однаково незалежно, чи знання іноземної мови у студента досконале, чи меншCapture перфектне. Цим самим йде налаштування на невимушене спілкування без сум'яття та перестороги.

На мою думку, кожен викладач чи вчитель повинен бути борцем у душі, мати терпіння кілька разів пояснити одне і те ж кільком студентам і вболівати за їхні набуті знання.

Колеги з кафедри іноземних мов та перекладу захопливо відгукуються про молодого спеціаліста. Їм імпонує її завзятість, наполегливість, зосередженість та пунктуальність. Кожна її вправа, заняття, розповідають вони, розраховані до нюансів відведеного часу. Часто міс Елісон використовує можливість презентацій (слайди з мультфільмів, кінофільмів), навчаючи різним темам на всіх курсах дисципліни «Практичний курс іноземної мови», «Англійський етикет», «Домашнє читання», «Країнознавство», дотримується окремого календарного планування розмовних тем.

Та перлинкою її педагогічної майстерності є використання рольової гри, коли студенти настільки вільно входять у роль за темами занять, що уявляють себе справді в Америці. Елісон рекомендує студентам, котрі вчать іноземну мову, частіше розмовляти нею, використовувати на практиці.

На питання, чи подобається їй на Україні, зокрема в Хусті, міс Берч ствердно запевняє, що так. Особливо влітку, позаяк це її улюблена пора року, коли найбільше можна насолоджуватися неповторною красою природи та теплом сонячного проміння. До того ж ректор карпатського інституту університету «Україна» Сергій Антонович Товканець доклав максимум зусиль, аби Елісон Берч мала зручні умови проживання та праці, відчувала затишок та насолоду від цього. «Нам дуже імпонує те, що міс Елісон - викладач саме нашого вузу, - каже він, - і ми раді з того, що студенти мають змогу набувати знання та досвід від винахідливого фахівця, прекрасного педагога та по своїй суті психолога. Нам потрібні такі люди, завдяки старанням яких студенти швидко опановують іноземну мову. Тоді і навчальний заклад стає престижнішим та шанованішим. Тим більше, що нещодавно ми в черговий раз успішно пройшли акредитацію і вкотре довели, що маємо сильних викладачів та їхніх вихованців».

У перспективі Елісон Берч планує наполягати на можливості залишитися у проекті на наступних два роки. А наразі у вільний час полюбляє читати та писати вірші, пекти, готувати, особливо за новими рецептами та ідеями, якими залюбки ділиться з бажаючими. Та не тільки рецептами, але і своїми знаннями та досвідом. Тому не гайте часу, приходьте до вузу на кафедру іноземних мов та перекладу і спілкуйтеся зі справжнім знавцем своєї справи - волонтеркою Елісон Берч.

Записала Анна БРЕНЬ.

 
Дванадцята викладацька науково-практична конференція


У період з 24 по 26 квітня у Карпатському інституті підприємництва відбулася Дванадцята викладацька науково-практична конференція «Сучасний стан та перспективи інноваційно-інвестиційних процесів на регіональному рівні».

P1010365

P1010358

25 квітня  конференція проходила по наукових секціях, кожна з яких об'єднувала викладачів у конкретному напрямку, а саме:

Секція 1. Економічні процеси в регіоні та інноваційно-інвестиційні перспективи розвитку. Керівник секції : к.е.н.,доц. Долинський С. В.

Секція 2. Прикладні проблеми суспільних наук. Керівник секції: к.псих.н., доц. Кобаль М. В.

Секція 3. Сучасні проблеми мовознавства та літературознавства. Керівник секції: філол.н., доц. Чикут В. Й.

Секція 4. Актуальні проблеми розвитку сучасного суспільства на регіональному рівні Керівник секції: к.соц.н., доц. Чопей В.С.

А 26 квітня підсумки та здобутки викладацької науково-практичної конференції було підведено на заключному пленарному засіданні.

В загальному на конференції було присутньо 112 гостей.

Заслухано: 55 доповідей.

P1010345
Грунтовні наукові дослідження професорсько-викладацького складу інституту показали, що Закарпаття є унікальним регіоном з точки зору економічного та соціального розвитку.
P1010400
Науковий та організаційний рівень конференції був високим. Усіх учасників конференції нагороджено подяками за участь у науковій роботі інституту, кращі доповіді будуть опубліковані у науковому віснику Університету «Україна».

Науковий відділ інституту.
На пленарному засіданні, 24 квітня, своє бачення різнопланового розвитку регіону, а також економічного і наукового потенціалу краю продемонстрував професорсько-викладацький склад інституту.

P1010338

Неординарні наукові підходи у висвітленні актуальних проблем краю та несподівані шляхи їх розв'язання викликали жваве обговорення серед присутніх викладачів та студентів.

Застосування мультимедійної техніки допомогло наочно продемонструвати найважливіші моменти доповідей.
 
СТОРІЧЧЯ УКРАЇНСЬКОГО СКАУТИНГУ
scaut

В період з 28.04. по 02.05.2012  студенти КІП університету «Україна» приймали участь у Всеукраїнському  скаутському  форумі  до  сторіччя  українського  скаутингу

Наприкінці квітня  українські скаути відзначали 100 років від дня утворення руху. Десять студентів 1-го та 2-го курсів, різних спеціальностей Карпатського інституту університету «Україна»,  під керівництвом двох чарівних працівників Плешинець Тетяни Дмитрівни та Комарницької Ірини  Вікторівни прийняли участь у форумі, який проходив  в історичному місті Корсунь- Шевченківського району, Черкаської області, в селищі Виграїв.

За 5 днів учасники мали змогу набути лідерських якостей, навичок дій в екстремальних ситуаціях, вчились сумлінно служити громаді та духовно розвиватись як особистості.

Зі слів студентів: «останній вечір у таборі був дуже класний, керівники на полі з свічок виклали лілію і ми в темноті з усіма групами тихо піднімались до сцени,  там подяку давали поглиблим скаутам і відбулось нагородження керівників.. після цього ми випускали  у небо  палаючі шари».

Патруль «КІП the best» нагороджений дипломом за активну участь в ровенському «Крос-поході», та отримав диплом за II місце у грі «Скаутське Раллі» .

scaut2
scaut3 scaut8embl
scaut1
 
Турнір ерудитів
4 квітня 2012 року в м. Хуст відбулась фінальна гра сезону 2011-2012 навчального року
«Що? Де? Коли?»
За  підсумком ігор сезону 2011-2012 років, які проводились  між командами студентів вищих навчальних закладів м. Хуст  1 місце виборола команда Карпатського інституту підприємництва Університету «Україна».
Інститут пишається молодими, талановитими інтелектуалами.
10 квітня 2012 року в приміщенні актового залу інституту переможців привітали Ректор інституту С.А.Товканець, професорсько-викладацький склад та студенти.
whotwhere
Склад команди -переможців
Капітан команди «Stars» - Тулайдан Марина, студентка 4 курсу, та члени команди -Форкун Юлія, студентка 4 курсу, Цімбота Павло, студент 5 курсу, Дида Тетяна, студентка 2 курсу, Тафійчук Світлана, студентка 2 курсу, Шинкар Ганна, студентка 2 курсу, Разживін Іван, студент 1 курсу, Марченко Іван, студент 1 курсу

Керівники команди - доцент кафедри обліку аудиту та фінансів Волощук Н.Ю., викладач кафедри перекладу Кривошей О.В., керівник відділу виховної та культурно-масової роботи Кочіш В.В.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 8
RocketTheme Joomla Templates

Навігація

Студентське життя