mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні20
mod_vvisit_counterВчора131
mod_vvisit_counterТиждень151
mod_vvisit_counterМинулий тиждень1048
mod_vvisit_counterМісяць1357
mod_vvisit_counterМинулий місяць0
mod_vvisit_counterВсього548436

Online (20 хв): 5
Ваш IP: 54.162.118.107
,
: 2018-10-23 03:54

Користувач

Відвідувачі

stat

Користувачі : 77195
Зміст : 322
Переглянути хіти змісту : 1081281
Студентське життя
сезон ігор

Сезон ігор «Що? Де? Коли?» почався......

Перша гра сезону  ігор  «Що? Де? Коли?» 2012-2013 навчального року відбулась 15 листопада 2012 року і присвячена Міжнародному дню студентів. Прийняли участь команди студентів ліцеїв, коледжів та вузів міста (загалом 13 команд).

Представляли Карпатський інститут підприємництва одразу 2 команди

-         «Stars»

-         «Патріоти»

si1

Не легкою була гра, адже починати сезон ігор завжди важко. За результатами гри ІV сходинку виборола команда «Stars»

si2

Карпатського інституту підприємництва ВМУРоЛ «Україна», та VI сходинку - «Патріоти».

Бажаємо нашим командам в подальшому підніматись по сходинкам успіху.

 
День студента 2012
st1

Студентська пора - найкращий час у житті людини, яка робить свої перші самостійні кроки. Це роки, присвячені пошукам істини, творчості, прагненню досконалості, неповторні миті становлення особистості.

17 листопада студенти святкують свій день - «День студента». Цього дня студенти традиційно веселяться, у вузах проводяться різноманітні заходи щодо святкування Дня Студента, не залишаються без уваги ні клуби, ні дискотеки, ні навіть посиденьки в гуртожитку.

 

В Карпатському інституті підприємництва це свято студенти відзначали весело, винахідливо, адже вони зіграли в гру КВК.

Прийняли участь 4 команди студентів (в команді 6-7 осіб) з різних спеціальностей та курсів:

- Спеціальність «Переклад» представляла команда «Реальні дівки»

- Спеціальність «Українська мова та література» представляла команда  «Файна бригада»

- Спеціальність «Правознавство»  представляла команда «Обережно юристи»

- Вперше проявили себе молодші студенти Коледжу «Освіта», які зірвали бурхливі оплески в 3 турі гри за Домашнє завдання. Команда «Малі адвокати» показали себе як веселі, кмітливі та справді винахідливі.

st2
st3


Запрошені професорсько-викладацький колектив на гру КВК, для оцінювання гри команд в якості членів журі, отримали задоволення та заряд позитивних емоцій від гри.

 

 

Важким був кульмінаційний момент гри, коли потрібно вибирати кращих.За результатами оцінювання 4 турів гри перемогла команда «Реальні дівки». Капітан команди студентка 5курсу «Переклад» Марушка Мирослава проявила себе  як справжній лідер.

st4

st5

 

Справжній відпочинок для душі - це подивитись на молоді таланти - гурт «Асорті», хлопці та дівчата, які граційно танцюють, елегантно вдягнені, їх виступ був бездоганний.Гра пройшла на належному рівні, всі команди отримали нагороди та призи.

st6st7

 
День туризму 2012

Як відомо, 2012 рік в Україні проголошено Роком спорту та здорового способу життя.

Саме тому студенти Карпатського інституту підприємництва вирішили провести День Туризму по особливому, приділити увагу здоровому способу життя, а саме:

25-26 вересня 2012 року, студенти відправились в краєзнавчу екскурсію. Зокрема вони мали можливість милуватись краєвидами Карпатських гір, та мальовничою природою нашого краю.

2

1 3

Першим пунктом зупинки екскурсії був «Водоспад Шипіт». Ши́піт (Ши́пот)  - водоспад в Українських Карпатах, на північних схилах гірського масиву Полонина Боржава.

Зупинились студенти на відпочинок в «Петрівській Слободі».

"Петрівська слобода" - екологічний курорт, розташований в одному з найчистіших регіонів України, де вишукано поєднуються первозданність природи і надбання цивілізації. З вікна свого номера студенти бачили річку, та гори.

Після ранкової гімнастики студенти знову вирушили на пригоди.

Неподалік від комплексу знаходяться унікальні природні пам'ятки - озеро "Синевир", розташоване серед гір на висоті 989 м, с. Колочава, в якому знаходиться 6 унікальних музеїв.

4 5

Пройшовши крос-похід до озера, до водопаду, в музеї - студенти пізнали історію краю, та отримали безліч задоволення.

6

 

 
«Олімпійський день»

249689        24 вересня 2012 року на стадіоні «Карпати» (м. Хуст) було проведено «Олімпійський день» для студентів Карпатського інституту підприємництва університету «Україна».

    В процесі спортивного свята відбулись забіги серед юнаків на 2000 метрів та дівчат на 1000 метрів.  

Призерами серед юнаків стали:

Самарський Роман (ПРВ -21) - 1 місце

Маркович Микола (ПРВ-11) - 2 місце

Савка Юрій (ПРВ- 21) - 3 місце

1olimp

 

Серед дівчат призерами стали:

Вовчок Вікторія (ПР-11)-1 місце

Мадярі Корнелія (ПР- 11)- 2 місце

Михайло Оксана (СР-11)- 3 місце

2olimp

 Змагання пройшли на високому рівні.

4olimp

Студенти отримали багато позитивних враженьУдевлённый та хороший настрійУлыбка 

 

 
1 вересня – День знань

Навчальний 2012-2013 рік

Новий 2012-2013 навчальний рік у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини "Україна" розпочався 1 вересня. Урочисто всіх студентів базового університету та структурних підрозділів привітав Президент ВМУРоЛ «Україна» (Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»), дійсний член Академії педагогічних наук України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Таланчук Петро Михайлович.

Talanchuk

3-го вересня 2012 року відбулась посвята в студенти вступників, які зараховані на І курс навчання у 2012-2013 навчальному році у структурному підрозділі  університету «Україна» - Карпатському інституті підприємництва (м. Хуст).Привітав студентів з початком нового навчального року ректор інституту кандидат економічних наук, доцент Сергій Антонович Товканець.

1veres020

Найкращі побажання студентам цього сонячного урочистого дня висловили викладачі інституту.

Студентів привітав проректор з навчально-виховної роботи, кандидат філологічних наук, доцент Іван Петрович Шинкар, який приєднався до вітання, що звучали на адресу студентам.

Декан факультету «Філології та соціальних технологій», кандидат соціологічних наук, Вікторія Степанівна Чопей побажала студентам щасливої життєвої дороги, прагнення знань, розвитку, пізнання нового.

На урочисте свято було запрошено гостей з місцевих органів самоврядування та депутата обласної ради, кандидата в депутати Верховної Ради Степана Деркача.

univer 024

Степан Деркач, виступаючи перед студентами та колективом Карпатського інституту підприємництва, побажав першокурсникам добре вчитися, вивчати якнайбільше іноземних мов, щоб стати високоосвіченими та висококваліфікованими фахівцями.  
univer 028

Також зі словами привітання до студентів звернувся доцент кафедри «Педагогіки, психології та суспільних дисциплін», кандидат наук з мистецтвознавства  Василь Михайлович Андрійцьо.

univer 058

univer 039

З віршованими рядками перед студентами, батьками та гостями свята  виступили студентки 2 курсу спеціальності «Правознавство» Євгенія Фірка та Надія Бисага.

Згодом присутніх привітала зі святом голова студентського самоврядування Ганна Шинкар.

univer000

univer001

Зі словами побажання  успіхів у новому навчальному році виступили батьки студентів 1 - го курсу.

Наказ на зарахування вступників на навчання до Карпатського інституту підприємництва зачитала завідувач кафедри «Педагогіки, психології та суспільних дисциплін» кандидат психологічних наук, доцент Марина Володимирівна Кобаль.

univer084univer049

Студенти старших курсів символічно передали ключ знань та студентський квиток першокурсникам, побажали їм успіху у навчанні та запросили в дружню студентську сім'ю Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна".
univer008

Для студентів першого курсу проведена відкрита перша ректорська лекція на тему «Корпоративна культура Університету «Україна».

День Знань - найбільш хвилюючий та водночас радісний день для першокурсників, які вперше переступають поріг вищого навчального закладу.

Сьогоднішній день - це визначна та урочиста мить, коли молодь зробила вибір, вступивши в доросле самостійне життя.

Ми вітаємо всіх студентів Карпатського інституту підприємництва Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" з початком нового навчального року!

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 9
RocketTheme Joomla Templates

Навігація

Студентське життя