mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні344
mod_vvisit_counterВчора704
mod_vvisit_counterТиждень2916
mod_vvisit_counterМинулий тиждень1984
mod_vvisit_counterМісяць5151
mod_vvisit_counterМинулий місяць0
mod_vvisit_counterВсього467027

Online (20 хв): 6
Ваш IP: 54.226.179.247
,
: 2018-01-18 21:36

Користувач

Відвідувачі

stat

Користувачі : 67295
Зміст : 301
Посилання : 1
Переглянути хіти змісту : 963723
Олімпіади
Вітаємо переможців конкурсу творчих робіт

Вітаємо студентів і наукових керівників з перемогою університетського конкурсу студентських наукових робіт, присвяченого Дню науки в Україні та за рішенням Організаційного комітету студенти Карпатського інституту мають такі результати:

1

1. Присуджено II місце за напрямом Туризм:

- Павлюку Василю Васильовичу, студенту III курсу спеціальності «Менеджмент», за наукову роботу «Засади стратегічного управління туристичним комплексом регіону», науковий керівник - ст. викладач кафедри менеджменту Ревть Юлія Іванівна.

2. Присуджено III місце за напрямом Правознавство:

- Левдар Інні Михайлівні, студентці IV курсу спеціальності «Соціальна робота», за наукову роботу «Правові засади забезпечення рівних прав на працю для людей з інвалідністю та їх виконання в Україні», науковий керівник - асистент кафедри соціальної роботи Ньорба Сергій Іванович.

Нагороджено подяками за напрямами:

1. Правознавство

- Пішту Тамару Василівну, студентку II курсу спеціальності «Правознавство»

2. Соціальна робота

- Шемоту Мирославу Михайлівну, студентку III курсу спеціальності «Соціальна робота»,

- Шинкар Марію Іванівну, студентку IV курсу спеціальності «Соціальна робота».

Бажаємо всім учасникам та переможцям наукових досягнень,

нових досліджень та цікавих наукових робіт!

Masters

 
X Міжнародна олімпіаді з основ наук

plakat_Шановні колеги!

Оргкомітет запрошує учнів 5-10 класів загальноосвітніх закладів усіх видів і типів, а також студентів та учнів перших курсів закладів початкової та середньої професійної освіти до участі у Х Міжнародній олімпіаді з основ наук (далі Олімпіада). Які особливості та переваги участі в Олімпіаді?

1. Олімпіада має Міжнародний статус. В інтелектуальних змаганнях беруть участь школярі Білорусії, Болгарії, Німеччини, Казахстану, Росії, Таджикистану, Туреччини, України, Чехії. Органи управління освітою країн-учасниць активно підтримують проект. Участь в Олімпіаді дозволяє вчителям і школярам вийти на міжнародний освітній і комунікативний простір.

2. Керує Олімпіадою Міжнародний Оргкомітет. Список Оргкомітету в Додатку № 1 до Загального Положення про проведення IX Міжнародної олімпіади з основ наук.

3. За період проведення міжнародних інтелектуальних змагань створено банк олімпіадних завдань. Щороку спільними зусиллями вчителів різних країн для фінального етапу розробляються інтернаціональні завдання з усіх предметів, що дозволяє школярам з різних країн змагатися на однаковому рівні.

4. Спеціально для проведення Олімпіади створено унікальне програмне забезпечення: електронний тестовий комплекс (ЕТК), що дозволяє проводити Олімпіаду дистанційно з усіх предметів для необмеженої кількості учасників. Саме завдяки програмному забезпеченню Олімпіада дозволяє:

  • Проводити діагностику освітніх досягнень школярів упродовж навчального року.
  • практикуючому педагогу - отримати об'єктивні дані про рівень сформованості універсальних навчальних дій учнів, вибудувати свою систему моніторингу з предмета, вибрати оптимальні форми і методи навчання, своєчасно реагувати на зміни, що відбуваються в індивідуальній освітній траєкторії розвитку дитини.
  • Учневі - проконтролювати і скоригувати свій рівень знань, краще підготуватися до підсумкової атестації, отримати нові знання, навички.
  • Батькам отримати можливість простежити рівень розвитку предметних переваг, які сформувалися у дітей.

Вчителям надається унікальна можливість формувати аналітичні звіти за кожним етапом у масштабах свого класу, освітнього закладу, регіону і в масштабі всієї республіки, краю або області, що дозволяє грамотно скоректувати процес навчання з різних предметів.

5. Олімпіада нагадує інтелектуальний марафон. Адже невипадково в ній передбачено саме два етапи. Весь навчальний рік у дітей підтримується інтерес до певних предметів, які вони добровільно обрали для змагань зі своїми однолітками. Конкурентне середовище піднімає «бойовий дух», орієнтує на успіх, викликає бажання рухатися вперед. І, природно, опинитися на святі знань, у колі своїх однолітків з різних країн, адже фінальний етап проводиться тільки в очній формі. Як показує практика, у школярів неодмінно з'являється інтелектуальний азарт, оскільки цей стан цілком відповідає віковим і психологічним характеристикам дітей від 11 до 17 років.

6. Учасники. В Олімпіаді можуть брати участь абсолютно всі школярі першого ступеня навчання (1-4 класи), другого ступеня навчання (5, 6, 7, 8, 9 класи) і третього ступеня навчання (10, 11 класи) загальноосвітніх закладів (далі шкіл) усіх видів і типів, а також студенти перших курсів закладів професійної освіти, які знаходяться на території Білорусії, Болгарії, Німеччини, Казахстану, Польщі, Російської Федерації, Таджикистану, Туреччини, України, Чехії.

7. Доступність. Тут необхідно розкрити принципову позицію засновника Олімпіади. Абсолютно не важливо, яка на даний момент у конкретного школяра успішність. Кожній дитині цікаво пізнати самого себе, цікаво випробувати себе в новому конкурсі. Обмежень немає, попереднього відбору теж немає. Незалежно від результату, його все одно побачили, його скромний успіх оцінили - урочисто вручили Сертифікат учасника Міжнародних інтелектуальних змагань. Адміністрація школи завжди влаштує так, що дитина сприйме свою «невдачу», як крок вперед, назустріч до свого самовдосконалення. Вся увагу та турбота, перш за все, спрямовуються на тих дітей, які не змогли набрати прохідний бал у другий етап. І, на наступний рік, ситуація може дійсно змінитися, оскільки учневі «не зламали крила», він повірив у себе, повірив у свою мрію, у свої сили, знайшов упевненість і прагнення до розвитку свого інтелекту. Тому перший етап найважливіший. Все залежить від професіоналізму адміністрації та педагогічних колективів шкіл.

За результатами першого етапу всі учасники діляться на три категорії. Учні, які набрали низький бал не отримують право на подальшу участь в Олімпіаді, середній бал - отримують право на подальшу участь у складі Прем'єр - Ліги, високий бал - у складі Вищої Ліги.

8. Що отримує школа? Саме перший етап дозволяє вчителям провести зріз знань у школярів 1 - 11 класів. Вчителі та батьки побачать рівень предметних переваг, які сформувалися у дітей на даний момент. І, звичайно, перший етап виявляє найбільш підготовлених школярів для участі у другому етапі Олімпіади. Завдяки новому тестовому комплексу ON-LINE, учні набувають додаткових навичок роботи з комп'ютером, а знання комп'ютера є необхідним для життя в сучасному світі. Після формування заявки педагог може сформувати такі звіти: список учасників за прізвищами; список учасників за обраними предметами; список обраних предметів з учасниками; таблиця з кількістю учасників за предметами і класами.

9. Що отримують органи управління освітою? Доступ до адміністративного розділу сайту. Можливість формувати аналітичні звіти за кожним етапом в масштабах свого регіону і в масштабі всієї країни або області. Аналітичний звіт фінального етапу дозволяє побачити картину в міжнародному масштабі. Багато цікавих відомостей, багато унікальної інформації. Міжнародний Оргкомітет надає моральну підтримку, моральне стимулювання кращих вчителів та адміністрації шкіл. На третьому, фінальному, етапі вчителям надається можливість неформально спілкуватися зі своїм колегами з інших країн. І цей факт позитивно впливає на роботу педагогічних колективів, і, отже, на роботу шкіл.

10. Спілкування. На заключний етап з різних країн приїжджають дійсно розумні діти, які вільно спілкуються англійською мовою зі своїми однолітками. Таким чином, участь у нашій акції виводить вчителів та учнів 5 - 11 класів на міжнародний освітній і комунікативний простір.

11. Нагородження.

Перший етап. Всі учасники отримують від Оргкомітету Олімпіади сертифікати із зазначенням набраних балів.

Другий етап. Залежно від результату вручаються Дипломи I, II, III ступенів або Диплом учасника фінального етапу. Переможці отримують золоті, срібні або бронзові медалі. Всі учасники отримують значки «Дипломант фінального етапу Міжнародної Олімпіади». Вчителі - Грамоти, адміністрація опорної школи - Подяки.

Школярі, які виїхали для участі у фінальному етапі на закордонні майданчики, нагороджуються степеневими Міжнародними Дипломами та Дипломами учасника цього майданчика. При підведенні підсумків визначаються переможці міжнародного майданчика, яким вручаються Степеневі міжнародні Дипломи за перше друге або третє місце. На підставі рішення Міжнародного Оргкомітету учасники фінального етапу, які отримали максимальну кількість балів на закордонному майданчику, незалежно від предмето - класу і ліги, отримують цінний приз.

12. Науковці. Сучасну науку рухають вперед конкретні люди, які живуть з нами поруч, на одній планеті. Школярі, що вибрали для змагань певні предмети, повинні знати видатних учених, які зробили вагомий внесок у розвиток цієї науки. У зв'язку з чим, Олімпіади з предметів проводяться на честь видатних вчених, письменників та політичних діячів.

Оргкомітет Міжнародної Олімпіади з основ наук буде радий бачити школярів ваших загальноосвітніх закладів серед учасників даного інтелектуального проекту.

З повагою Оргкомітет Олімпіади

 

 


САЙТ http://urfodu.ru/

 
Всеукраїнська студентська олімпіада з іноземних мов – 2010

003911 лютого 2010 року у Карпатського інституту підприємництва був проведений І етап студентської Всеукраїнської олімпіади з англійської, німецької та французької мов серед студентів немовних спеціальностей (менеджмент організацій, менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, фінанси, облік і аудит, оподаткування, комерційна діяльність, соціальна робота, правознавство, українська мова та література).

Олімпіада проводилась в 2 тури: І тур – лексико-граматичне тестування та ІІ тур – аудіювання і говоріння.

За результатами І етапу олімпіади студенти були нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, а саме:


англійська мова:

дипломом І ступеню – Цімбота Павло (МЗД-41);

дипломом ІІ ступеню – Суравцов Володимир (Право-11);

дипломом ІІІ ступеню - Довжанчук Наталія (МЗД-11);

- Логойда Марія (МО-31);

- Качковський Іван (ОА-11).

німецька мова

дипломом І ступеню - Свистак Артур (МО-31);

дипломом ІІ ступеню - Поковба Світлана (УМЛ-21);

- Скульський Віталій (ФК-11);

дипломом ІІІ ступеню - Ребрей Оксана (УМЛ-11);

- Корда Лілія (МЗД-11);

- Стецько Михайло (ОА-11).

французька мова

дипломом І ступеню - Товт Аліса (ОА-11);

дипломом ІІ ступеню - Демеш Вікторія (СР-21);

дипломом ІІІ ступеню - Чутора Інга (УМЛ-21);

- Блінова Інна (ФК-21);

- Олексик Лідія (ФК-21),

Студенти Цімбота Павло та Свистак Артур отримали можливість представляти інститут у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади у Донецькому державному університеті управління (англійська мова 12-14 травня 2010) та у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» (німецька мова 18-21 травня).

За результатами ІІ етапу Олімпіади з англійської мови Цімбота П. посів 24 місце серед 131 зареєстрованих учасників, був нагороджений сертифікатом та відзначений як один з найкращих у категорії «Читання та розуміння тексту», а також виступив на студентській науково-практичній англомовній конференції «Key Aspects of Science, Culture and Society Development in the XXI Century (Ключові аспекти розвитку науки, культури та суспільства у XXI сторіччі)» з темою доповіді «Cross Cultural Negotiations (Міжкультурні взаємини)».

За результатами ІІ етапу Олімпіади з німецької мови Свистак Артур посів 21 місце серед 130 зареєстрованих учасників та був нагороджений сертифікатом за участь.

Вітаємо учасників Всеукраїнської студентської олімпіади! 


RocketTheme Joomla Templates

Навігація

Наукова робота Олімпіади