mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні291
mod_vvisit_counterВчора415
mod_vvisit_counterТиждень291
mod_vvisit_counterМинулий тиждень2946
mod_vvisit_counterМісяць5793
mod_vvisit_counterМинулий місяць0
mod_vvisit_counterВсього485973

Online (20 хв): 3
Ваш IP: 107.22.2.109
,
: 2018-03-18 19:25

Користувач

Відвідувачі

stat

Користувачі : 72856
Зміст : 310
Переглянути хіти змісту : 984947
Конференції
Проведено круглий стіл на тему "Актуальні аспекти захисту прав, свобод та інтересів людини, громадськими об"єднаннями та органами державної влади в Україні".

Гуманітарно-економічним коледжем спільно з Громадською організацією "Громадський захист Хустщини" у рамках відзначення чергової річниці прийняття Загальної декларації захисту прав людини, було проведено круглий стіл на тему "Актуальні аспекти захисту прав, свобод та інтересів людини, громадськими об"єднаннями та органами державної влади в Україні". У загальній шкалі гуманітарних цінностей права людини, як і сама людина, займають центральне місце і домінують над всіма іншими. Їх пріоритет і значущість беспірні, а роль і призначення зрозумілі. У будь-якій демократичній державі права і свободи особи складають найважливіший соціальний і політичний інститут, що об"єктивно виступає мірилом досягнень даного суспільства, показником його зрілості, цивілізованості.

Саме про це, а також про те, яким чином можна реально захистити свої права і свободи сьогодні розповідали студентам Гуманітарно-економічного коледжу та Карпатського інституту підприємництва представники Хустського районного центру зайнятості, Хустської районної ради, Центру з надання безоплатної первинної допомоги, Хустського районного відділу поліції та представники громадських організацій.

У ході обговорення більшість присутніх пристало до думки, що найкращий спосіб захисту своїх інтересів - це активна участь у житті своєї громади шляхом створення та участі у громадських організаціях.

 

Дякуємо всім учасникам круглого столу за участь і надіємось на подальшу співпрацю!

_15380615_690787374433238_5724778552709471008_n

 
Науково-методичний семінар в Карпатському інституті

Науково-методичний семінар “Сучасний стан та впровадження спеціальних методик і програм навчання студентів з обмеженими можливостями”

31 травня 2016 року на базі Карпатського інституту підприємництва відбувся науково-методичний семінар “Сучасний стан та впровадження спеціальних методик і програм навчання студентів з обмеженими можливостями” організований викладачами кафедри соціальної роботи.

IMG_20160531_120937

В семінарі прийняли участь викладачі Карпатського інституту підприємництва, представники місцевих органів самоврядування та навчально-реабілітаційного центру, зокрема:

- заступник міського голови - керуючий справами виконавчого комітету Хустської міської ради Сабадош Василь Михайлович;

- головний спеціаліст Хустського районного управління соціального захисту населення Продан Михайло Степанович;

IMG_20160531_123822

- головний спеціаліст управління освіти, релігій та у справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради Пригара Оксана Вікторівна;

IMG_20160531_140533

- помічник директора реабілітаційної роботи навчально-реабілітаційного центру Перец Олена Юріївна.

Директор Карпатського інституту підприємництва к.соц., доц. Чопей Вікторія Степанівна відкрила роботу науково-методичного семінару та ознайомила присутніх з досягненнями Університету "Україна" у професійній підготовці студентів з особливими потребами.

В ході обговорення були підняті такі актуальні питання, як проблеми адаптації дітей з особливими потребами їх інтеграція в освітній простір, доступність даної категорії дітей до вищої освіти, особливості їх психологічного супроводу та фізичної реабілітації.

IMG_20160531_112526

В підсумку були прийняті рекомендації:

 • сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій;
 • ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, включаючи дітей з особливими потребами;

· укласти угоди між спеціальними загальноосвітніми школами-інтернатами, навчально-реабілітаційними центрами та загальноосвітніми школами;

· здійснювати інформаційно-роз’яснювальну роботу серед учасників навчально-виховного процесу з питань впровадження інклюзивного та інтегрованого навчання в Карпатському інституті підприємництва;

· упроваджувати в навчальний процес  інноваційні технології для дітей з особливими освітніми потребами;

· продовжити практику проведення науково-практичних та методичних заходів з питань  впровадження інклюзивного та інтегрованого навчання;

IMG_20160531_135617

 
Переможці студентської наукової конференції

 

untitled

Вітаємо студентів Карпатського інституту підприємництва, які прийняли активну участь у роботі ХІІІ студентської науково - практичної конференції «Молодь і наука в контексті загальноєвропейського освітнього простору», та нагороджені дипломами І-ІІІ ступенів:

 дипломом І ступеня:

 • 1. Кремінь Віру (СР - ІV )
 • 2. Щур Наталію (СР - ІV )
 • 3. Руснак Євгенію (УМЛ - ІІІ )
 • 4. Роман Діану (ОА - ІV )
 • 5. Стецька Михайла (ОА - ІV )
 • 6. Головчук Вікторію (СР - ІІІ )
 • 7. Марушку Мирославу (ПР - V )
 • 8. Самарського Романа (ПРВ - ІІ )
 • 9. Савку Юрія (ПРВ - ІІ )
imagesCAQY22T9

дипломом ІІ ступеня:

 

imagesCAUMPUJZ
 • 1. Клімахіну Наталію (ФК - ІІІ )
 • 2. Стойку Вікторію (ФК - ІІІ )
 • 3. Вайнагій Віталію (ПРВ - ІІІ )
 • 4. Ребрей Оксану (УМЛ - ІV )
 • 5. Шинкар Ганну (УМЛ - ІІІ )
 • 6. Єгорову Ганну (ФК - ІV )
 • 7. Диду Тетяну (ОА - ІІІ )
 • 8. Молнар Едіту (СР - І )
 • 9. Пасульку Євгена (ПР - ІІІ )
 • 10. Мар'ян Наталію (ПРВ - І )

дипломом ІІІ ступеня:

 • 1. Головчук Валерію (СР - ІV )
 • 2. Городню Ганну (УМЛ - ІV )
 • 3. Сойму Марію (УМЛ - ІІІ )
 • 4. Бабича Богдана (ОА - ІІІ )
 • 5. Марченка Івана (МЗД - ІІ )
 • 6. Ягер Еріку (СР - ІІІ )
 • 7. Павлюк Віталію (ПР - ІІІ )
 • 8. Боршош Любов (ПРВ - І )

 

 

 
Студентська наукова конферннція 2013

З 19 по 21 березня 2013 року у Карпатському інституті підприємництва Вищого навчального закладу ВМУРоЛ «Україна» проходила Тринадцята студентська науково-практична конференція на тему: «Молодь і наука в контексті загальноєвропейського освітнього простору».

konf1


Науково-практичну конференцію відкрила Вікторія Степанівна Чопей, директор Карпатського інституту підприємництва, кандидат соціологічних наук. Вона привітала усіх присутніх, побажавши плідної роботи та конструктивного діалогу.

 

konf2

 

Прослухавши ряд цікавих доповідей, учасники продовжили роботу 20 березня у форматі семи секцій:

Секція 1 «Методологія та перспективи психолого-педагогічних досліджень у сучасному науковому освітньому просторі». Керівник секції: к.псих. н. доц., Кобаль М. В. 

Секція 2 «Роль молоді у функціонуванні суспільно-правового середовища в Україні». Керівник секції: к. і. н., доц. Греченюк Н.І.

Секція 3 «Соціальна робота молоді в сучасному суспільстві: проблеми та рішення». Керівник секції: к. б. н., доц. Маханець І.А.

Секція 4 «Українське мовознавство та літературознавство - основа філологічної освіти та формування духовності молоді». Керівник секції: к.філол.н. Шинкар І.П.

Секція 5 «Іноземна мова та переклад у професійному спілкуванні сучасної молоді». Керівник секції: к.філ.н., доц. Баняс В. В.

Секція 6 «Економічний розвиток держави, регіону, підприємства: погляд молоді». Керівник секції: к. е. н., доц. Долинський С. В.

Секція 7 «Фінансово-економічні проблеми та участь молоді в їх розв'язанні». Керівник секції: к. е. н., доц. Войтенко Г. В.

  konf3

konf4

 На секційних засіданнях конференції, студенти продемонстрували власні наукові спостереження щодо подальшого соціально-економічного розвитку нашого краю, перспектив співпраці з іноземними інвесторами, економічної привабливості Закарпаття у рекреаційному, гуманітарному, промисловому аспектах.

21 березня відбулося заключне пленарне засідання, на якому підведено підсумки роботи студентської науково-практичної конференції.

Загалом було заплановано заслухати: 106 доповідей.

Виступило: 103 доповідачі.

За кращі доповіді, студентів нагороджено дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, грамотами та грошовими преміями.

 konf5

 konf6

У ході роботи конференції прозвучало багато слушних думок та пропозицій щодо вирішення й подолання проблем молоді в сучасних трансформаційних умовах, а за підсумками роботи висунуто ряд рекомендацій стосовно заявленої проблематики.

Конференція відзначилась високим рівнем організації та доброю підготовкою доповідей.

 

Науково-дослідний відділ інституту.

 

 
Одинадцята викладацька науково-практична конференція

У Карпатському інституті підприємництва Вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» пройшла одинадцята викладацька науково-практична конференція на тему:

«Роль освіти і науки у відродженні економіки регіонів України»


DSC07034 У період з 18 по 20 травня 2011 року в інституті проходила Одинадцята викладацька науково-практична конференція на тему: «Роль освіти і науки у відродженні економіки регіонів України».
18 травня відбулось пленарне засідання на якому виступав професорсько-викладацький склад інституту з доповідями із застосуванням мультимедійної техніки. Всі теми заслухані на пленарному засіданні висвітлювали актуальні питання та проблеми сьогодення. Варто зауважити, що доповідачі подавали не тільки власне бачення проблеми, але й методи її вирішення, що сприяло активній дискусії.19 травня викладацька конференція проходила по секційним засіданням.DSC07028

Кожна з п’яти секцій об’єднувала викладачів у конкретному напрямку, а саме:
Секція 1 «Економічні процеси в регіоні та інноваційно-інвестиційні перспективи розвитку» Керівник секції: к.е.н., доц.., професор кафедри Менеджменту  Вірван Л. А.
Секція 2 «Роль інформаційних технологій у розвитку економічної політики регіону» Керівник секції к.ф/м.н. завідувач кафедри Фундаментальних та науково-природничих дисциплін Бобочко В. М.
Секція 3 «Сучасні проблеми мовознавства, літературознавства». Керівник секції: к.ф.н., доц.., завідувач кафедри Української мови та літератури Чикут В. Й.
Секція 4 «Соціально-психологічні аспекти у розвитку сучасного суспільства» Керівник секції: к.соц.н., декан факультету філології та соціальних технологій Чопей В.С.
Секція 5 «Освітньо-правові відносини у полі культурному середовищі» Керівник секції: к.і.н., зав. кафедри Гуманітарних та суспільних дисциплін Греченюк Н.І.
DSC07066

20 травня проведено заключне пленарне засідання, на якому підведено підсумки викладацької науково-практичної конференції.

В загальному на конференції було присутньо 112 гостей.
Заслухано: 65 доповідей.

Конференція пройшла на високому науковому та організаційному рівні. Всіх учасників конференції нагороджено подякою за активну участь у науковій роботі інституту.
Кращі наукові доповіді будуть опубліковані у науковому віснику Університету «Україна».


Науковий відділ інституту.

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2
RocketTheme Joomla Templates

Навігація

Наукова робота Наукові конференції