mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні173
mod_vvisit_counterВчора111
mod_vvisit_counterТиждень173
mod_vvisit_counterМинулий тиждень1032
mod_vvisit_counterМісяць1205
mod_vvisit_counterМинулий місяць0
mod_vvisit_counterВсього548284

Online (20 хв): 4
Ваш IP: 54.224.118.247
,
: 2018-10-21 23:44

Користувач

Відвідувачі

stat

Користувачі : 77178
Зміст : 322
Переглянути хіти змісту : 1080876
Одинадцята викладацька науково-практична конференція

У Карпатському інституті підприємництва Вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» пройшла одинадцята викладацька науково-практична конференція на тему:

«Роль освіти і науки у відродженні економіки регіонів України»


DSC07034 У період з 18 по 20 травня 2011 року в інституті проходила Одинадцята викладацька науково-практична конференція на тему: «Роль освіти і науки у відродженні економіки регіонів України».
18 травня відбулось пленарне засідання на якому виступав професорсько-викладацький склад інституту з доповідями із застосуванням мультимедійної техніки. Всі теми заслухані на пленарному засіданні висвітлювали актуальні питання та проблеми сьогодення. Варто зауважити, що доповідачі подавали не тільки власне бачення проблеми, але й методи її вирішення, що сприяло активній дискусії.19 травня викладацька конференція проходила по секційним засіданням.DSC07028

Кожна з п’яти секцій об’єднувала викладачів у конкретному напрямку, а саме:
Секція 1 «Економічні процеси в регіоні та інноваційно-інвестиційні перспективи розвитку» Керівник секції: к.е.н., доц.., професор кафедри Менеджменту  Вірван Л. А.
Секція 2 «Роль інформаційних технологій у розвитку економічної політики регіону» Керівник секції к.ф/м.н. завідувач кафедри Фундаментальних та науково-природничих дисциплін Бобочко В. М.
Секція 3 «Сучасні проблеми мовознавства, літературознавства». Керівник секції: к.ф.н., доц.., завідувач кафедри Української мови та літератури Чикут В. Й.
Секція 4 «Соціально-психологічні аспекти у розвитку сучасного суспільства» Керівник секції: к.соц.н., декан факультету філології та соціальних технологій Чопей В.С.
Секція 5 «Освітньо-правові відносини у полі культурному середовищі» Керівник секції: к.і.н., зав. кафедри Гуманітарних та суспільних дисциплін Греченюк Н.І.
DSC07066

20 травня проведено заключне пленарне засідання, на якому підведено підсумки викладацької науково-практичної конференції.

В загальному на конференції було присутньо 112 гостей.
Заслухано: 65 доповідей.

Конференція пройшла на високому науковому та організаційному рівні. Всіх учасників конференції нагороджено подякою за активну участь у науковій роботі інституту.
Кращі наукові доповіді будуть опубліковані у науковому віснику Університету «Україна».


Науковий відділ інституту.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

RocketTheme Joomla Templates

Навігація

Наукова робота Наукові конференції Одинадцята викладацька науково-практична конференція