mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні16
mod_vvisit_counterВчора131
mod_vvisit_counterТиждень147
mod_vvisit_counterМинулий тиждень1048
mod_vvisit_counterМісяць1353
mod_vvisit_counterМинулий місяць0
mod_vvisit_counterВсього548432

Online (20 хв): 6
Ваш IP: 54.162.118.107
,
: 2018-10-23 03:36

Користувач

Відвідувачі

stat

Користувачі : 77195
Зміст : 322
Переглянути хіти змісту : 1081183
Університет «Україна»: витоки та сьогодення.

Університет «Україна»: витоки та сьогодення.

У травні-ліпні 1998 р. група однодумців із числа провідних науковців і педагогів на чолі з П.М.Таланчуком створили Інститут розвитку людини. У серпні цього року вже було здійснено перший набір студентів.

У 1999 р. Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» було проліцензовано як недержавний, проте безприбутковий вищий навчальний заклад, що не мав аналогів у світі. Щоб оцінити гуманне значення цього закладу, наведемо такі цифри: в Україні зараз 2,8 млн. інвалідів, більша половина з цього числа – працездатні. Але 80% з них – безробітні. Причина банально проста: у них немає належної освіти й відповідної професійної підготовки. Тому ті майже 10 000 фахівців з числа інвалідів, які вже підготував університет, мабуть, згадують свою Alma-mater добрим словом.

Автором ідеї професійної освіти для інвалідів був полковник військ спеціального призначення Зуєв Олександр Савелійович, ініціатор поїздки до Києва на допомогу – кандидат педагогічних наук Пєскова Лариса Павлівна. Удвох вони були з Кіровограда й шукали підтримку в питанні навчання інвалідів. Порозуміння вони знайшли лише в колишнього першого міністра освіти Незалежної України – Петра Михайловича Таланчука.

Зараз Університет «Україна» IV рівня акредитації, виділяється потужною матеріально-технічною базою, широким спектром сучасних спеціальностей, висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом, міжнародними договорами з всесвітньовідомими ВНЗ, європейським виміром.

Базова структура університету складається з 6 інститутів, факультету біомедичних технологій та коледжу «Освіта». До складу університету входять 32 структурно-відокремлених територіальних підрозділів, які суттєво примножують його досягнення. В архітектурному плані університет є окрасою західної частини нашої столиці – міста Києва.

Перетинаючи усі можливі кордони, юний українець з бажанням вчитися, може отримати тут якісну фахову освіту різних освітньо-кваліфікаційних рівнів за доступною ціною. Сучасні родини шукають якісну освіту для своїх дітей, яка б стала гарантом їх подальшого працевлаштувалися. У коледжі університету "Освіта" школярі отримують робітничі професії – бухгалтера, перукаря, автомобіліста, кухара, котрі сьогодні затребувані роботодавцями на ринку праці.

За неповних 19 років свого існування університет підготував і випустив понад 140 000 фахівців із 101 спеціальностей. Випускники університету успішно працюють в Україні та в декількох десятках країн світу.

Укладено більше 100 угод про співпрацю з провідними університетами зарубіжних країн.

В університеті розроблено більше двох десятків технологій на світовому рівні, пов’язаних з проблемами альтернативної енергетики, водоочистки й водопідготовки, нанотехнології та екології тощо.

Вирує активне студентське життя за спортивним, соціальним, туристичним та громадсько-патріотичним напрямами.

Ми виховуємо не тільки спеціалістів, а й патріотів з високими моральними якостями, на засадах історичних традицій і звичаїв українського народу. Доказом цього є такі факти: під час Революції Гідності та у військових подіях на Сході України прийняли участь близько 500 студентів та співробітників Університету «Україна».

Колектив університету впевнено дивиться у своє майбутнє, адже в ньому  є достатньо інтелектуальних, матеріально-технічних і фінансових ресурсів для якісної підготовки молоді.

Імідж-центр Університету «Україна».

_

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

RocketTheme Joomla Templates