mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні127
mod_vvisit_counterВчора137
mod_vvisit_counterТиждень264
mod_vvisit_counterМинулий тиждень1047
mod_vvisit_counterМісяць1783
mod_vvisit_counterМинулий місяць0
mod_vvisit_counterВсього544136

Online (20 хв): 4
Ваш IP: 54.156.51.193
,
: 2018-09-25 23:46

Користувач

Відвідувачі

stat

Користувачі : 76584
Зміст : 322
Переглянути хіти змісту : 1075080
78-річниця Карпатської України

У березні 1939 р. Карпатська Україна лягла під ударами угорських військ. Вирішальна битва сталася в 12 км. від Хуста, який тоді був столицею Карпатської України, на Копанському (Красному) полі. Угорським військам протистояли дві тисячі закарпатських січовиків і стільки ж чехословацьких солдатів.

Саме тут, на Красному полі, відбувся кровопролитний бій між слабо вишколеними й озброєними захисниками Карпатської України - воїнами Карпатської Січі та добре вимуштрованою армією фашистських загарбників. Молоді січовики віддали свої життя за свободу рідної землі.

Тепер на місті кровавих боїв встановлено Меморіальний парк «Красне поле», який знаходиться між містами Хуст і Виноградів.

TyOCTHwnLv4

Кожного року українці з усіх куточків України приходять на Красне поле, вшанувати пам'ять загиблих героїв. Викладачі та студенти Карпатського інституту підприємництва та коледжу Університету «Україна» прийняли участь у заходах, що проводились в місті Хуст.

Заходи з відзначення 78-ї річниці почалися з проведення в Хусті VIІІ Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні «Красне поле».

tJqRGogrjnA

Участь у фестивалі прийняли 475 учасників із 8 областей України (Рівненської, Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Хмельницької, Тернопільської, Миколаївської, Луганської областей), Словацької Республіки та Закарпаття. Виконавці оспівували в піснях долю солдат, сльози матерів. Через пісню передався дух патріотизму, гордості за свій народ. Як казала член журі Вікторія Фролова – начальник управління культури Закарпатської облдержадміністрації: «Цей фестиваль є доказом того, що Україна єдина».

dD6NmdF2lqQ

15 березня 2017 року відбувся обласний мітинг-реквієм на меморіальному комплексі «Красне Поле».

CCFuW2bKN1g

Ми пам’ятаємо героїв, які віддали свої життя заради незалежності.

Вічна пам'ять!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

RocketTheme Joomla Templates

Навігація

Студентське життя Культурно-масова діяльність 78-річниця Карпатської України