mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні127
mod_vvisit_counterВчора137
mod_vvisit_counterТиждень264
mod_vvisit_counterМинулий тиждень1047
mod_vvisit_counterМісяць1783
mod_vvisit_counterМинулий місяць0
mod_vvisit_counterВсього544136

Online (20 хв): 4
Ваш IP: 54.156.51.193
,
: 2018-09-25 23:48

Користувач

Відвідувачі

stat

Користувачі : 76584
Зміст : 322
Переглянути хіти змісту : 1075107
З професійним святом!

В Карпатському інституті підприємництва відзначили День економіста

Вже традиційним стало проведення Дня економіста в останню середу жовтня в Карпатському інституті підприємництва.
Свято об’єднало студентів за спеціальністю «Менеджмент», «Фінанси і кредит», «Облік і аудит». В кожного напрямку є своє професійне свято, але тепер святкували разом.
Розпочали урочистості вітальні слова ведучих, а продовжили сценки з життя бухгалтера у виконанні студентів інституту, презентації фото про студентське життя та відеофільм «Один день з життя студента».
На святі були присутні учні шкіл міста, які брали участь у щорічному конкурсі малюнків для 9-11 класів «Моя майбутня професія». Кожен отримав заохочувальний подарунок із символікою інституту, а також подарунки від організаторів конкурсу.
Присутні аплодисментами привітали регіонального представника всеукраїнської професійної газети «Все про бухгалтерський облік» - Ненько Катерину, яка разом з Ярославою Василівною Сливка нагороджували переможців конкурсів. Найкращий малюнок присвячений професії бухгалтера отримала учениця 11-А класу СШ №1 Федорова Анастасія. Переможець нагороджений грамотою та цінним подарунком.
Цінні подарунки переможці конкурсів отримали: від страхової групи «MetLaif - Alico»- учениця Соколова Владислава 10-А СШ №1 (малюнок «Страховий консультант»); від інвестиційної компанії Helix - учениця 10-А СШ №1 Лесюк Євгенія.
Головним переможцем став учень НВК 1 Томищ Василь (малюнок «Феміда правосуддя»).
Метою конкурсу було формування в учнів розуміння можливостей майбутньої професії, переваг студентського життя, переваги вищої освіти в сучасних складних економічних та політичних умовах шляхом залучення підростаючого покоління до роздумів над найближчим майбутнім, а також пошуку та підтримки обдарованих дітей, створення умов для їх подальшої творчості, сприяння професійному самовизначенню молоді.
Карпатський інститут підприємництва висловлює подяку за підтримку та участь учням СШ №3, НВК 1, СШ №1, ЗОШ №5 та їх керівникам.
Активних учасників свята «День економіста», студентів 1-4 курсів спеціальності «Облік і аудит», «Фінанси і кредит», «Менеджмент», нагороджено грамотами від всеукраїнської професійної газети «Все про бухгалтерський облік» та подарунком від Карпатського інституту підприємництва – подарунковим сертифікатом на гру у боулінг клубу VIP.
На завершення учасники та гості мали можливість поспілкуватись один з одним, поділитись враженнями та поласувати святковий тортик.

ZFHgT_8uAxcCiPUEJK44DU

 
RocketTheme Joomla Templates