mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3
mod_vvisit_counterВчора174
mod_vvisit_counterТиждень177
mod_vvisit_counterМинулий тиждень1032
mod_vvisit_counterМісяць1209
mod_vvisit_counterМинулий місяць0
mod_vvisit_counterВсього548288

Online (20 хв): 4
Ваш IP: 54.224.118.247
,
: 2018-10-22 00:06

Користувач

Відвідувачі

stat

Користувачі : 77178
Зміст : 322
Переглянути хіти змісту : 1080911
X Міжнародна олімпіаді з основ наук

plakat_Шановні колеги!

Оргкомітет запрошує учнів 5-10 класів загальноосвітніх закладів усіх видів і типів, а також студентів та учнів перших курсів закладів початкової та середньої професійної освіти до участі у Х Міжнародній олімпіаді з основ наук (далі Олімпіада). Які особливості та переваги участі в Олімпіаді?

1. Олімпіада має Міжнародний статус. В інтелектуальних змаганнях беруть участь школярі Білорусії, Болгарії, Німеччини, Казахстану, Росії, Таджикистану, Туреччини, України, Чехії. Органи управління освітою країн-учасниць активно підтримують проект. Участь в Олімпіаді дозволяє вчителям і школярам вийти на міжнародний освітній і комунікативний простір.

2. Керує Олімпіадою Міжнародний Оргкомітет. Список Оргкомітету в Додатку № 1 до Загального Положення про проведення IX Міжнародної олімпіади з основ наук.

3. За період проведення міжнародних інтелектуальних змагань створено банк олімпіадних завдань. Щороку спільними зусиллями вчителів різних країн для фінального етапу розробляються інтернаціональні завдання з усіх предметів, що дозволяє школярам з різних країн змагатися на однаковому рівні.

4. Спеціально для проведення Олімпіади створено унікальне програмне забезпечення: електронний тестовий комплекс (ЕТК), що дозволяє проводити Олімпіаду дистанційно з усіх предметів для необмеженої кількості учасників. Саме завдяки програмному забезпеченню Олімпіада дозволяє:

  • Проводити діагностику освітніх досягнень школярів упродовж навчального року.
  • практикуючому педагогу - отримати об'єктивні дані про рівень сформованості універсальних навчальних дій учнів, вибудувати свою систему моніторингу з предмета, вибрати оптимальні форми і методи навчання, своєчасно реагувати на зміни, що відбуваються в індивідуальній освітній траєкторії розвитку дитини.
  • Учневі - проконтролювати і скоригувати свій рівень знань, краще підготуватися до підсумкової атестації, отримати нові знання, навички.
  • Батькам отримати можливість простежити рівень розвитку предметних переваг, які сформувалися у дітей.

Вчителям надається унікальна можливість формувати аналітичні звіти за кожним етапом у масштабах свого класу, освітнього закладу, регіону і в масштабі всієї республіки, краю або області, що дозволяє грамотно скоректувати процес навчання з різних предметів.

5. Олімпіада нагадує інтелектуальний марафон. Адже невипадково в ній передбачено саме два етапи. Весь навчальний рік у дітей підтримується інтерес до певних предметів, які вони добровільно обрали для змагань зі своїми однолітками. Конкурентне середовище піднімає «бойовий дух», орієнтує на успіх, викликає бажання рухатися вперед. І, природно, опинитися на святі знань, у колі своїх однолітків з різних країн, адже фінальний етап проводиться тільки в очній формі. Як показує практика, у школярів неодмінно з'являється інтелектуальний азарт, оскільки цей стан цілком відповідає віковим і психологічним характеристикам дітей від 11 до 17 років.

6. Учасники. В Олімпіаді можуть брати участь абсолютно всі школярі першого ступеня навчання (1-4 класи), другого ступеня навчання (5, 6, 7, 8, 9 класи) і третього ступеня навчання (10, 11 класи) загальноосвітніх закладів (далі шкіл) усіх видів і типів, а також студенти перших курсів закладів професійної освіти, які знаходяться на території Білорусії, Болгарії, Німеччини, Казахстану, Польщі, Російської Федерації, Таджикистану, Туреччини, України, Чехії.

7. Доступність. Тут необхідно розкрити принципову позицію засновника Олімпіади. Абсолютно не важливо, яка на даний момент у конкретного школяра успішність. Кожній дитині цікаво пізнати самого себе, цікаво випробувати себе в новому конкурсі. Обмежень немає, попереднього відбору теж немає. Незалежно від результату, його все одно побачили, його скромний успіх оцінили - урочисто вручили Сертифікат учасника Міжнародних інтелектуальних змагань. Адміністрація школи завжди влаштує так, що дитина сприйме свою «невдачу», як крок вперед, назустріч до свого самовдосконалення. Вся увагу та турбота, перш за все, спрямовуються на тих дітей, які не змогли набрати прохідний бал у другий етап. І, на наступний рік, ситуація може дійсно змінитися, оскільки учневі «не зламали крила», він повірив у себе, повірив у свою мрію, у свої сили, знайшов упевненість і прагнення до розвитку свого інтелекту. Тому перший етап найважливіший. Все залежить від професіоналізму адміністрації та педагогічних колективів шкіл.

За результатами першого етапу всі учасники діляться на три категорії. Учні, які набрали низький бал не отримують право на подальшу участь в Олімпіаді, середній бал - отримують право на подальшу участь у складі Прем'єр - Ліги, високий бал - у складі Вищої Ліги.

8. Що отримує школа? Саме перший етап дозволяє вчителям провести зріз знань у школярів 1 - 11 класів. Вчителі та батьки побачать рівень предметних переваг, які сформувалися у дітей на даний момент. І, звичайно, перший етап виявляє найбільш підготовлених школярів для участі у другому етапі Олімпіади. Завдяки новому тестовому комплексу ON-LINE, учні набувають додаткових навичок роботи з комп'ютером, а знання комп'ютера є необхідним для життя в сучасному світі. Після формування заявки педагог може сформувати такі звіти: список учасників за прізвищами; список учасників за обраними предметами; список обраних предметів з учасниками; таблиця з кількістю учасників за предметами і класами.

9. Що отримують органи управління освітою? Доступ до адміністративного розділу сайту. Можливість формувати аналітичні звіти за кожним етапом в масштабах свого регіону і в масштабі всієї країни або області. Аналітичний звіт фінального етапу дозволяє побачити картину в міжнародному масштабі. Багато цікавих відомостей, багато унікальної інформації. Міжнародний Оргкомітет надає моральну підтримку, моральне стимулювання кращих вчителів та адміністрації шкіл. На третьому, фінальному, етапі вчителям надається можливість неформально спілкуватися зі своїм колегами з інших країн. І цей факт позитивно впливає на роботу педагогічних колективів, і, отже, на роботу шкіл.

10. Спілкування. На заключний етап з різних країн приїжджають дійсно розумні діти, які вільно спілкуються англійською мовою зі своїми однолітками. Таким чином, участь у нашій акції виводить вчителів та учнів 5 - 11 класів на міжнародний освітній і комунікативний простір.

11. Нагородження.

Перший етап. Всі учасники отримують від Оргкомітету Олімпіади сертифікати із зазначенням набраних балів.

Другий етап. Залежно від результату вручаються Дипломи I, II, III ступенів або Диплом учасника фінального етапу. Переможці отримують золоті, срібні або бронзові медалі. Всі учасники отримують значки «Дипломант фінального етапу Міжнародної Олімпіади». Вчителі - Грамоти, адміністрація опорної школи - Подяки.

Школярі, які виїхали для участі у фінальному етапі на закордонні майданчики, нагороджуються степеневими Міжнародними Дипломами та Дипломами учасника цього майданчика. При підведенні підсумків визначаються переможці міжнародного майданчика, яким вручаються Степеневі міжнародні Дипломи за перше друге або третє місце. На підставі рішення Міжнародного Оргкомітету учасники фінального етапу, які отримали максимальну кількість балів на закордонному майданчику, незалежно від предмето - класу і ліги, отримують цінний приз.

12. Науковці. Сучасну науку рухають вперед конкретні люди, які живуть з нами поруч, на одній планеті. Школярі, що вибрали для змагань певні предмети, повинні знати видатних учених, які зробили вагомий внесок у розвиток цієї науки. У зв'язку з чим, Олімпіади з предметів проводяться на честь видатних вчених, письменників та політичних діячів.

Оргкомітет Міжнародної Олімпіади з основ наук буде радий бачити школярів ваших загальноосвітніх закладів серед учасників даного інтелектуального проекту.

З повагою Оргкомітет Олімпіади

 

 


САЙТ http://urfodu.ru/

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

RocketTheme Joomla Templates

Навігація

Наукова робота Олімпіади X Міжнародна олімпіаді з основ наук