Log 

Університет    Україна

 

Середа, липня 18, 2018
Text Size
   

ДО в УУ

ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА

В УНІВЕРСИТЕТІ

Youtube

Міносвіти України

Mon_Baner

 

Університет "Україна"

uu

ІС "Конкурс"

ban_konkurs

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні51
mod_vvisit_counterВчора434
mod_vvisit_counterТиждень962
mod_vvisit_counterМинулий тиждень3134
mod_vvisit_counterМісяць4753
mod_vvisit_counterМинулий місяць0
mod_vvisit_counterВсього525688

Online (20 хв): 11
Ваш IP: 54.198.243.51
,
: 2018-07-18 02:36

Користувач

Відвідувачі

Карпатський інститут

stat

Користувачі : 75385
Зміст : 312
Переглянути хіти змісту : 1050783

НОВИНИ

ban_pedpresa

ban_ukrinform

Погода

Експертні висновки акредитаційної експертизи за напрямом підготовки 6.130102 "Соціальна робота"
Експертні висновки акредитаційної експертизи за напрямом підготовки 6.130102 "Соціальна робота"
 
Вітаємо переможців конкурсу творчих робіт

Вітаємо студентів і наукових керівників з перемогою університетського конкурсу студентських наукових робіт, присвяченого Дню науки в Україні та за рішенням Організаційного комітету студенти Карпатського інституту мають такі результати:

1

1. Присуджено II місце за напрямом Туризм:

- Павлюку Василю Васильовичу, студенту III курсу спеціальності «Менеджмент», за наукову роботу «Засади стратегічного управління туристичним комплексом регіону», науковий керівник - ст. викладач кафедри менеджменту Ревть Юлія Іванівна.

2. Присуджено III місце за напрямом Правознавство:

- Левдар Інні Михайлівні, студентці IV курсу спеціальності «Соціальна робота», за наукову роботу «Правові засади забезпечення рівних прав на працю для людей з інвалідністю та їх виконання в Україні», науковий керівник - асистент кафедри соціальної роботи Ньорба Сергій Іванович.

Нагороджено подяками за напрямами:

1. Правознавство

- Пішту Тамару Василівну, студентку II курсу спеціальності «Правознавство»

2. Соціальна робота

- Шемоту Мирославу Михайлівну, студентку III курсу спеціальності «Соціальна робота»,

- Шинкар Марію Іванівну, студентку IV курсу спеціальності «Соціальна робота».

Бажаємо всім учасникам та переможцям наукових досягнень,

нових досліджень та цікавих наукових робіт!

Masters

 
Роботодавці Хустщини відвідали найбільший ВНЗ району

18 травня у рамках акції «Побудуй кар’єру в Україні», за сприяння центру зайнятості в приміщенні Карпатського інституту підприємництва Відкритого міжнародного університету розвитку людини «УКРАЇНА», відбувся профінформаційний захід - міні-ярмарок вакансій за професіями «соціальний працівник», «менеджер», «педагог соціальний», «фахівець із соціальної роботи», «психолог». На заході були присутні випускники вищого навчального закладу, коледжу, студенти-заочники та безробітні, всього більше 100 осіб.

Карпатський інститут підприємництва та Карпатський коледж Університету «УКРАЇНА» щороку випускає спеціалістів за різними спеціальностями, серед яких «Соціальна робота», «Менеджмент», «Фінанси і кредит», «Облік і аудит», «Правознавство». Майже 120 осіб, отримавши дипломи за вищевказаними спеціальностями, щорічно поповнюють ринок праці Хустщини та Закарпатської області. Для молоді, яка претендує на отримання першого робочого місця, буває важко зорієнтуватись, куди піти працювати як дипломованим спеціалістам.

Саме з цієї причини на захід прийшли соціальні партнери Хустського центру зайнятості, керівники служб та управлінь райдержадміністрації, що здійснюють свою діяльність у сфері соціального захисту населення, а саме: заступник голови Хустської РДА Михайло Калинич, директор Хустського районного центру соціальних служб для сім’ї  дітей та молоді Хустської РДА Рената Бородач, начальник відділу правової інформації та консультацій Хустського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги Діана Келемен, головний спеціаліст відділу праці та зайнятості населення Управління соціального захисту населення Тетяна Переу, головний спеціаліст відділу освіти, молоді  та спорту Люба Антал, начальник Хустського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів Анжеліка Соболь-Лавренко, директор центру зайнятості Володимир Гуц.

1495482235_1

Кожен мав можливість розповісти про структуру організації, в якій він працює, її функції та вакантні місця, правила і вимоги для претендентів при прийомі на роботу. Студенти отримали інформацію про кадровий резерв в організаціях та перспективи проходження тут практики; запрошення запису в центрі зайнятості власних відео-резюме.

На завершення міні-ярмарку вакансій директор центру зайнятості Володимир Гуц побажав випускникам наснаги у пошуках першого робочого місця, а іншим студентам чудового літнього відпочинку.

Яскравим завершенням заходу стала пісня - подарунок «Сорочку мати вишила мені» від студентів інституту та коледжу.

1495482203_2

(джерело інформації -www.khustnews.in.ua )

 
День Перемоги

9 травня 2017 року колектив Карпатського інституту підприємництва та Карпатського коледжу Університету «Україна» прийняв участь у заході до Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, який відбувся в м.Хуст біля Монумента Слави.

IMG_1280

Почався мітинг-реквієм гімном України. Потім всіх присутніх хустян, гостей міста привітали з святом голова Хустської РДА Назарій Павлій, голова Хустської районної ради Олександр Пацкан, Хустський міський голова Володимир Кащук та голова спілки ветеранів Іван Білич. З словами подяки вони звернулись до ветеранів, завдяки подвигу яких ми маємо можливість жити сьогодні та хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих героїв, які ціною власного життя вибороли перемогу.

IMG_1289

Знову Вічний вогонь обпікає серця,

Знову спогад далекий приносить неспокій,

Бо дорогам воєннім немає кінця,

Бо приходять до Вас побратими крізь роки,

Забираючи друзів в останній політ,

Щоб по їхніх стежках вже онуки ходили...

Тільки вічний вогонь об'єднує усіх,

Щоб вклонитися Вам і солдатським могилам.

IMG_1277

Роки минули…, та воєнні дії в Україні відбуваються і зараз. На Сході України мужні герої, українці, патріоти захищають суверенітет та територіальну цілісність України.

На мітингу-реквієм наш земляк, студент Карпатського інституту підприємництва Університету «Україна» Мересій Василь, учасник АТО, який перебував у зоні активних бойових дій, «герой нашого часу», був нагороджений  орденом III ступеню “За мужність” від президента України Петра Порошенка.

 

IMG_1272Вітаємо бійця, Героя АТО – Василя Мересія з одержанням нагороди!

 

 

Висловлюємо шану та вдячність за проявлену мужність в захисті                    територіальної цілісності України, патріотизм та самовідданість.

 

 

Всім героям, воїнам, учасникам Другої Світової війни та воїнам АТО низький уклін за Вашу мужність!

 

IMG_1285

Victory_Day

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 36
RocketTheme Joomla Templates

Навігація