Log 

Університет    Україна

 

Вівторок, жовтня 23, 2018
Text Size
   

ДО в УУ

ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА

В УНІВЕРСИТЕТІ

Youtube

Міносвіти України

Mon_Baner

 

Університет "Україна"

uu

ІС "Конкурс"

ban_konkurs

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні17
mod_vvisit_counterВчора131
mod_vvisit_counterТиждень148
mod_vvisit_counterМинулий тиждень1048
mod_vvisit_counterМісяць1354
mod_vvisit_counterМинулий місяць0
mod_vvisit_counterВсього548433

Online (20 хв): 7
Ваш IP: 54.162.118.107
,
: 2018-10-23 03:38

Користувач

Відвідувачі

Карпатський інститут

stat

Користувачі : 77195
Зміст : 322
Переглянути хіти змісту : 1081197

НОВИНИ

ban_pedpresa

ban_ukrinform

Погода

Волонтерська робота студентів КІП - День св. Миколая

Доброго дня всім читачам нашого сайту!

19 грудня 2012 року студенти ІІІ та ІV курсів спеціальності «Соціальна робота» відвідали Хустський районний навчально-реабілітаційний центр для організації свята присвяченого Дню Святого Миколая дітям з ДЦП. Святкова програма  включала вступне слово заступника директора Тодавчич Галини Іванівни, виступ студентів до дня Святого Миколая та вручення подарунків. Директор закладу Альбрехт Мар'яна Степанівна привітно та щиро прийняла нас, допомогла у реалізації наших задумів та ідей щодо організації свята.

IMG_6730

Сценарій свята включав таких казкових героїв як Ангеляток, Вітер, Чортика, дівчинки Галинки та Оленки, а також Святого Миколая. Студенти зуміли креативно та артистично зіграти свою роль у святковій виставі. Всім дітям дуже сподобався захід, всі були вдячні студентам та мали позитивний настрій.

IMG_6800IMG_6802

Напередодні, студентами була організована благодійна акція, яка включала збір м'яких іграшок, канцтоварів, одягу та взуття, а також коштів для закупівлі солодких подарунків. Студенти та викладачі інституту проявили неабияку ініціативу щодо благодійних пожертвувань, що дало змогу закупити гарні подарунки дітям. Також було придбано папугу для живого куточку центру та необхідні канцтовари для дітей.

IMG_6812

Ось деякі враження студентів від проведеного заходу:

«Коли ми дивились у ці зацікавлені обличчя, які уважно слідкували за нами, то зрозуміли, що подарували дітям радість та зробили для них справжнє свято!»

Лазур Марина

«Таким дітям потрібна увага, щоб вони не відчували себе самотніми!»

Бринзяник Оксана

«Нам дуже сподобалось, бо зробили приємно діткам з ДЦП і принесли багато радості та усмішок в їхнє життя. Ми також дарували подарунки, які були куплені за благодійні внески студентів та викладачів інституту. Нам було приємно зробити щось цікаве для цих діток».

Бісьмак Галина

«Ми щиро вдячні керівникам, які допомогли реалізувати нашу маленьку мрію «подарувати діткам радість» та директору реабілітаційному центру за те, що прийняли нас тепло та зі щирою душею!»

Ягер Еріка

«Я була надзвичайно щаслива бачити радісні обличчя дітей. Хочу, щоб ми, почавши цю справу, йшли до кінця, не зупиняючись на організації одного свята!»

Головчук Вікторія

 
ЩО? ДЕ? КОЛИ?

З нагоди відзначення 14-ї річниці від Дня Заснування Відкритого Міжнародного Університету розвитку людини «Україна» відбувся святковий турнір ерудитів на тему: «Історія та здобутки Університету «Україна» серед команд студентів Карпатського інституту підприємництва.

Заявки на участь у грі подало 6 команд:

DSC02432 «КНОПКИ»
«УНІКУМ» DSC02434
DSC02433 «МТС»
«ДІТИ ФЕМІДИ» sode
DSC02416 «ОПТИМІСТИ»

«АЛЬТРУЇСТИ»

sode1

Цікавими були представлення і девізи команд.

У ході гри ведучою  Кочіш В.В. було представлено 12 запитань. Шанси на перемогу були рівними, адже команди практично пліч о пліч йшли по балам за правильні відповіді.

За результатами відповідей на 12 запитань, І місце виборола команда «ОПТИМІСТИ» з  рахунком 7 балів.

 
День Виконавчої служби в КІП
vs1

З метою ознайомлення студентів спеціальності «Правознавство» з майбутньою професією юриста до Карпатського інституту підприємництва було запрошено Начальника відділу державної виконавчої служби Виноградівського районного управління юстиції Андрійцьо Романа Васильовича.

У ході зустрічі студенти дізнались, що завданням державної виконавчої служби є своєчасне, повне і неупереджене примусове виконання рішень, передбачених законом.

Державний виконавець є представником влади і здійснює примусове виконання судових рішень, постановлених іменем України, та рішень інших органів (посадових осіб), виконання яких покладено на державну виконавчу службу, у порядку, передбаченому законом.

Зустріч пройшла у формі діалогу, де студенти мали можливість задати питання, які їх цікавили та отримати від представника виконавчої влади відповіді.

vs2vs3

Студенти, як майбутні юристи отримали корисну інформацію та позитивні враження від зустрічі.

Дякуємо представнику державної виконавчої служби за змістовну ознайомчу лекцію зі студентами.

 
УНІВЕРСИТЕТУ «УКРАЇНА» - 14

Карпатський інститут підприємництва є відокремленим структурним підрозділом одного з найуспішніших вищих навчальних закладів в Україні. Мова йтиме про Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», який днями святкує 14 років від дня заснування.

uk14_2

УНІВЕРСИТЕТУ «УКРАЇНА» - 14

uu1

В свій час університет посів в рейтингу вищих закладів освіти України одне з кращих місць в першій десятці вітчизняних ВНЗ, заснованих на недержавній формі власності, серед 110 ВНЗ.  Після підписання угоди з японською неурядовою організацією «Зірки миру» Університет «Україна» отримав звання «Університет миру» і став першим у світі вищим навчальним закладом, удостоєним такої високої місії.

За роки існування Університет «Україна» здобув як всеукраїнське, так і світове визнання.

Керує цим навчальним закладом вже 14 років Президент Університету «Україна» - професор, доктор технічних наук, дійсний член Академії педагогічних наук Українизаслужений діяч науки і техніки України, перший міністр освіти незалежної України Петро Михайлович Таланчук.

Talanchyk_tsvet

У 2009 році Президент Університету "Україна" П.М. Таланчук нагороджений подякою Міністра освіти і науки України на виставці «Інноватика в освіті України» за плідну організаторську роботу по розвитку і упровадженню освітніх інновацій.

Університет «Україна» слугує осередком розвитку спорту, волонтерського та скаутського молодіжних рухів. Університет нагороджено за значний внесок у справу протидії епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні. Заклад отримав чимало подяк від Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Дитячого фонду ООН, Національної організації скаутів України та ін. за систематичне проведення заходів, спрямованих на оздоровлення молоді та пропаганду спортивної активності серед студентів. Університет започаткував новий напрям спортивного руху серед студентів-інвалідів.

Сьогодні університет «Україна» відзначає 14 років свого існування.

З цього приводу в Карпатському інституті проведено декілька заходів, присвячених 14 річниці Університету «Україна».

На факультетах та кафедрах в період з 07.11.2012 по 19.11.2012 проведено конкурси для студентів на звання «кращого старости», «кращий науковець», «кращий спортсмен», «кращий конспект лекцій», презентація спеціальностей інституту та конкурс студентських наукових робіт. Проведено також конкурс на звання «кращого викладача з фаху», «кращого викладача - керівника  науково-дослідної роботи студентів».

Серед студентів спеціальності «Переклад», в поданих номінаціях за результатами роботи комісії визначено переможців конкурсу, а саме: Боєва Лаура (1 курс), Куруц Ніколетта (2 курс), Марушка Мирослава (5 курс).

Погл Ліонелла, студентка 5 курсу отримала звання «кращого спортсмена»  за досягнення перемог з 3-ох видів спорту: баскетбол, жіночий футбол, легка атлетика.

uk14_1uk14_3


Серед студентів спеціальності «Соціальна робота», в номінаціях «кращий волонтер» переможцем за результатами роботи комісії визначено Ігната Павла (3 курс), звання «кращий альтруїст» отримали Головчук Валерія та Вікторія (3 курс), звання«кращий майбутній соціальний працівник» отримала Щур Наталія (4 курс).

uk8

uk9

uk10

На кафедрі «Обліку, аудиту та фінансів» переможцями в номінаціях «кращий староста» є Роман Беата (ФК 1 курс),   «кращий науковець» - Безега Вікторія (ФК 2 курс), звання «кращий конспект лекцій» отримала перша п'ятірка переможців - Роман Діана, Приймич Ганна (ОА 4 курс), Безега Вікторія (ФК 2 курс), Палчей Анастасія (ОА 3 курс), Рацин Інга (ФК 1 курс).


uk11

uk12

 

Також було відзначено кращого спортсмена в грі з шахів, якою є студентка 3 курсу спеціальності «Обліку і аудиту» Тафійчук Світлана, здобула 1 місце на спартакіаді навчальних закладів міста Хуст, 2 місце на обласній універсіаді вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації в Закарпатській області та 2 місце на спартакіаді Університету «Україна».

Всі переможці нагороджені грамотами та цінними призами.

uk14_4

На завершення святкування 14 річниці Університету «Україна» в інституті 10 грудня 2012 року планується проведення інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», присвяченій річниці Університету, з метою ознайомлення студентів з вищим навчальним закладом,  на тему: «Історія та здобутки Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».

Карпатський інститут підприємництва приєднується сьогодні до вітання, які звучать на адресу Університету «Україна».

Плідної праці,  нових здобутків  та  визнання!

 
Волонтерська робота студентів Карпатського інституту підприємництва

В Карпатському інституті підприємництва викладачі та студенти різних спеціальностей, а зокрема «Соціальна робота», приділяють значну увагу волонтерській роботі.

Протягом вересня студенти 3-го та 5-го курсів спеціальності «Соціальна робота» в рамках волонтерської роботи відвідали: Львівську спільноту «Емаус», Спільноту «Оселя» та мали змогу урізноманітнити і прикрасити життя діток у дитячому навчальному закладі «Пролісок» №4, що знаходиться в м. Хуст.

1v 2v

Враховуючи побажання дітей та вихователів, студенти-волонтери творчо та завзято реалізували поставлену мету: розфарбувати кольорами веселки дитячу альтанку, яка знаходиться на подвір'ї садка.

4v

Робота виконана відмінно, в результаті дітлахи матимуть чудове місце для відпочинку, що не залишає байдужими навіть дорослих, які роздивляючись веселкове розмаїття ніби поринають у власне дитинство.

5v

У волонтерській роботі взяли участь студенти 3-го курсу спеціальності «Соціальна робота»:

Головчук Валерія

Головчук Вікторія

Лошак Володимир

Ігнат Павло

Лазур Марина

Пеньора Аліна

Бринзяник Оксана

Ледчак Ганна

Бісьмак Галина

6v

Студенти 5-го курсу спеціальності «Соціальна робота»:

Смольніцкий Мирослав

Егреші Іван

Лемко Ярослава

Мушко Наталія

Мотиль Вікторія

Ковач Катерина

7v9v

Волонтерська робота для студентів є не лише відгомін душі та бажанням допомогти іншим, а насамперед це спроба втілити мрії потребуючих в життя та на власному прикладі дати поштовх до творення добрих справ, які назавжди залишаться в серцях та посмішках тих, кому надана допомога.

8v

 

 
<< Початок < Попередня 31 32 33 34 35 36 37 Наступна > Кінець >>

Сторінка 34 з 37
RocketTheme Joomla Templates

Навігація