Log 

Університет    Україна

 

Середа, червня 20, 2018
Text Size
   

ДО в УУ

ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА

В УНІВЕРСИТЕТІ

Youtube

Міносвіти України

Mon_Baner

 

Університет "Україна"

uu

ІС "Конкурс"

ban_konkurs

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні260
mod_vvisit_counterВчора237
mod_vvisit_counterТиждень786
mod_vvisit_counterМинулий тиждень1889
mod_vvisit_counterМісяць4143
mod_vvisit_counterМинулий місяць0
mod_vvisit_counterВсього515676

Online (20 хв): 7
Ваш IP: 54.145.103.69
,
: 2018-06-20 17:35

Користувач

Відвідувачі

Карпатський інститут

stat

Користувачі : 75130
Зміст : 309
Переглянути хіти змісту : 1030237

НОВИНИ

ban_pedpresa

ban_ukrinform

Дванадцята викладацька науково-практична конференція


У період з 24 по 26 квітня у Карпатському інституті підприємництва відбулася Дванадцята викладацька науково-практична конференція «Сучасний стан та перспективи інноваційно-інвестиційних процесів на регіональному рівні».

P1010365

P1010358

25 квітня  конференція проходила по наукових секціях, кожна з яких об'єднувала викладачів у конкретному напрямку, а саме:

Секція 1. Економічні процеси в регіоні та інноваційно-інвестиційні перспективи розвитку. Керівник секції : к.е.н.,доц. Долинський С. В.

Секція 2. Прикладні проблеми суспільних наук. Керівник секції: к.псих.н., доц. Кобаль М. В.

Секція 3. Сучасні проблеми мовознавства та літературознавства. Керівник секції: філол.н., доц. Чикут В. Й.

Секція 4. Актуальні проблеми розвитку сучасного суспільства на регіональному рівні Керівник секції: к.соц.н., доц. Чопей В.С.

А 26 квітня підсумки та здобутки викладацької науково-практичної конференції було підведено на заключному пленарному засіданні.

В загальному на конференції було присутньо 112 гостей.

Заслухано: 55 доповідей.

P1010345
Грунтовні наукові дослідження професорсько-викладацького складу інституту показали, що Закарпаття є унікальним регіоном з точки зору економічного та соціального розвитку.
P1010400
Науковий та організаційний рівень конференції був високим. Усіх учасників конференції нагороджено подяками за участь у науковій роботі інституту, кращі доповіді будуть опубліковані у науковому віснику Університету «Україна».

Науковий відділ інституту.
На пленарному засіданні, 24 квітня, своє бачення різнопланового розвитку регіону, а також економічного і наукового потенціалу краю продемонстрував професорсько-викладацький склад інституту.

P1010338

Неординарні наукові підходи у висвітленні актуальних проблем краю та несподівані шляхи їх розв'язання викликали жваве обговорення серед присутніх викладачів та студентів.

Застосування мультимедійної техніки допомогло наочно продемонструвати найважливіші моменти доповідей.
 
Турнір ерудитів
4 квітня 2012 року в м. Хуст відбулась фінальна гра сезону 2011-2012 навчального року
«Що? Де? Коли?»
За  підсумком ігор сезону 2011-2012 років, які проводились  між командами студентів вищих навчальних закладів м. Хуст  1 місце виборола команда Карпатського інституту підприємництва Університету «Україна».
Інститут пишається молодими, талановитими інтелектуалами.
10 квітня 2012 року в приміщенні актового залу інституту переможців привітали Ректор інституту С.А.Товканець, професорсько-викладацький склад та студенти.
whotwhere
Склад команди -переможців
Капітан команди «Stars» - Тулайдан Марина, студентка 4 курсу, та члени команди -Форкун Юлія, студентка 4 курсу, Цімбота Павло, студент 5 курсу, Дида Тетяна, студентка 2 курсу, Тафійчук Світлана, студентка 2 курсу, Шинкар Ганна, студентка 2 курсу, Разживін Іван, студент 1 курсу, Марченко Іван, студент 1 курсу

Керівники команди - доцент кафедри обліку аудиту та фінансів Волощук Н.Ю., викладач кафедри перекладу Кривошей О.В., керівник відділу виховної та культурно-масової роботи Кочіш В.В.
 
Дванадцята студентська науково-практична конференція
P1010047

З 21 по 23 березня 2012 року  у  Карпатському інституті підприємництва Вищого навчального закладу ВНЗ ВМУРоЛ «Україна» проходила Дванадцята студентська науково-практична конференція на тему: "Актуальні проблеми соціально-економічного розвитку Карпатського Єврорегіону у контексті інтеграційних процесів"

В перший день конференції, 21 березня, відбулось пленарне засідання, де з доповідями виступили найкращі студенти Карпатського інституту підприємництва. В ході засідання було озвучено ряд неординарних соціально-економічних пропозицій та грунтовних досліджень, які викликали жваве обговорення серед присутніх студентів та викладачів. Наприкінці пленарного засідання приємною несподіванкою для всіх учасників став майстерний музичний виступ студентки ІІ курсу,  спеціальності «Українська мова та література» Гайович Мирослави.

22 березня конференція проходила по секціях. На секційних засіданнях конференції, студенти продемонстрували власні наукові спостереження щодо подальшого соціально-економічного розвитку нашого краю, перспектив співпраці з іноземними інвесторами, економічної привабливості Закарпаття у рекреаційному, гуманітарному, промисловому аспектах.

Кожна з наукових секцій об'єднувала студентів у конкретному напрямку, а саме:

Секція 1 Гуманітарні та суспільні науки: актуальні питання та тенденції розвитку. Керівник секції: к.псих. н. доц., Кобаль М. В.

Секція 2 Молодь і сучасні соціальні проблеми в умовах соціально-економічного розвитку суспільства. Керівник секції: к. соц. н., доц.. Чопей В. С.

Секція 3 Актуальні проблеми мовознавства та літературознавства. Керівник секції: к.філол.н., доц. Чикут В. Й.

Секція 4 Новітні дослідження у сфері перекладознавства. Керівник секції: к.філ.н., доц. Баняс Н. Ю.

Секція 5 Інвестиційна привабливість Карпатського Єврорегіону, як складова Євроінтеграційного процесу. Керівник секції: к. е. н., доц. Долинський С. В.

Секція 6 Основні напрямки економічного зростання регіону в умовах Євроінтеграції. Керівник секції: к. е. н., доц. Войтенко Г. В.

23 березня відбулося заключне пленарне засідання, на якому підведено підсумки роботи студентської науково-практичної конференції.

Загалом було заплановано заслухати: 97 доповідей.

Виступило: 90 доповідачів.

За кращі доповіді, студентів нагороджено дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, грамотами та грошовими преміями.

Дванадцята студентська науково-практична конференція показала, що студенти Карпатського інституту підприємництва є молодими науковцями, які не тільки оперують грунтовними науковими даними з найрізноманітніших галузей життя нашого краю, але мають власні сценарії розвитку та нестандартні ідеї вирішення сучасних соціально-економічних проблем Закарпаття та збільшення інвестиційної привабливості нашого краю.

Науковий відділ інституту.

P1010050

P1010052
P1010061
P1010058
 
29 лютого 2012 року відбулося святкування Міжнародного дня рідної мови

DSCN1490 DSCN1526

На урочисте свято, присвячене Міжнародному дню рідної мови прийшли шанувальники рідного слова - професорсько-викладацький колектив, студенти. Учасники свята (студенти 2-го курсу, спеціальності Українська мова та література) вітали гостей  з хлібом та сіллю, з любов'ю та миром. Упродовж невеликого проміжку часу присутні дізнались про тернистий шлях становлення і розвитку української мови. Корені українського слова проросли з найдавніших діалектів праслов'янських племен, рясними пагонами розвинулися в часи Давньоруської держави. Древнє слово квітами-перлами розцвітало у найдавніших пам'ятках культури Київської Русі, у полемічних творах, у красному письменстві різних часів.

Ми припадаємо устами до живодайного джерела української мови, до її образності, до влучного слова, її мелодійності і милозвучності, до казковості і надзвичайної пісенності. І все це наша мова.

P8116472
У нашій рідній мові
Чарівні є слова.
Слова ці всім відомі,
Бо сила в них жива.
Як скаже син чи донечка:
«Спасибі» вам, «будь ласка»
Ясніше сяє сонечко,
Бо в них - любов і ласка!
Ось ці прості, живі слова
Не забувайте!
Шануйте, бережіть, любіть, вивчайте нашу мову.

Ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі - на нашій славній Україні.

 
Вручення сертифікатів

23 липня 2011 року відбулася урочиста церемонія вручення Сертифікатів слухачам Відкритої вищої школи політичного лідера Закарпатського РЦДН.

DSC0069260 посадових осіб органів місцевого самоврядування, сільських , селищних та міських депутатів Рахівського району пройшли повний курс навчання за програмою "Менеджмент і адміністрування в сфері місцевого самоврядування".

Відповідно до Концепції формування системи підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування  та депутатів місцевих рад , затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 08.04.09р. за №385-р та плану заходів на період до 2011року щодо реалізації Концепції,  в Закарпатському РЦДН  Відкритої вищої школи політичного лідера було проведено комплекс організаційних та практичних заходів, що направлені на створення Локальних центрів ДН та формування академічних груп із числа осіб місцевого самоврядування та депутатів усіх рівнів. Проведено профорієнтаційну роботу в усіх 13 районах Закарпатської області. У результаті особистих зустрічей із керівництвом ОДА, РДА та головами районних рад було укладено Угоди про співпрацю з обласною радою , районними радами Рахівського, Міжгірського, Іршавського, Хустського районів, головами міських рад м.Мукачів та м.Хуст.

У квітні 2011 року було сформовано дві академічні групи у кількості 60 осіб із числа посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів сільських та місцевих рад у Рахівському районі. Навчальний процес забезпечувало 10 викладачів, у тому числі 1- доктор наук, професор, 4- кандидати наук.

Навчання проходило згідно затвердженого графіку і  станом на 23 липня 2011р. в Закарпатському РЦДН  закінчено навчання першого набору слухачів Відкритої вищої школи  політичного лідера.

В актовому залі Рахівської районної ради директор Відкритої вищої школи політичного лідера Краслянський А.А вручив Сертифікати слухачам школи.DSC00746

Випускників тепло привітав ректор Карпатського інституту університету «Україна» ТовканецьС.А.

Присутніх привітав перший заступник Рахівської РДА Сабов В.Й, завідувач Закарпатським РЦДН Панця О.І, завідувач Рахівським ЛЦДН Беркела М.М., депутати міської ради з числа випускників.

Практичне значення отриманих знань, побажання та пропозиції випускники школи  відобразили у випускних рефератах.

 
<< Початок < Попередня 31 32 33 34 35 Наступна > Кінець >>

Сторінка 34 з 35
RocketTheme Joomla Templates

Навігація