Log 

Університет    Україна

 

Вівторок, жовтня 23, 2018
Text Size
   

ДО в УУ

ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА

В УНІВЕРСИТЕТІ

Youtube

Міносвіти України

Mon_Baner

 

Університет "Україна"

uu

ІС "Конкурс"

ban_konkurs

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні17
mod_vvisit_counterВчора131
mod_vvisit_counterТиждень148
mod_vvisit_counterМинулий тиждень1048
mod_vvisit_counterМісяць1354
mod_vvisit_counterМинулий місяць0
mod_vvisit_counterВсього548433

Online (20 хв): 6
Ваш IP: 54.162.118.107
,
: 2018-10-23 03:39

Користувач

Відвідувачі

Карпатський інститут

stat

Користувачі : 77195
Зміст : 322
Переглянути хіти змісту : 1081220

НОВИНИ

ban_pedpresa

ban_ukrinform

Погода

Фінальний етап Спартакіади

В Університеті «Україна» дбають не тільки про освіту,

але і про здоров'я.

 

Вдруге поспіль фінальний етап Спартакіади серед студентів університету «Україна», на цей раз XII-ої, відбувся в столичному Гідропарку. До Києва з'їхалися представники інститутів університету «Україна» з міст: Броварів, Вінниці, Горлівки, Івано-Франківська, Кіровограду, Луцька, Хмельницька та Хуста.

Студенти змагалися у восьми видах спорту: армспорті, баскетболі (стрітболі), пляжному волейболі, пляжному футболі, настільному тенісі, легкій атлетиці, плаванні, шахах. Карпатський інститут підприємництва (м.Хуст) був представлений в змаганнях з армспорту, баскетболі (стрітболі), настільному тенісі, легкій атлетиці (крос), шахах. В кожному із цих видів спорту студенти вище згаданого вузу були гідними своїх суперників.

Зокрема, Вакарова Діана - студентка спеціальності «Фінанси та кредит» в настільному тенісі посіла 3-тє місце, пропустивши вперед майстриню спорту з Луцького інституту розвитку людини «Україна» та кандидатку в майстри спорту з університету «Україна» (м. Київ). В армспорті - студенти факультету «Економіки та менеджменту»: Русин Андрій та Котовський Віталій стали другими та третіми відповідно. Успішним був виступ Світлани Тафійчук у боротьбі за шахову корону. В результаті змагань Світлана виборола бронзову нагороду.

Вперше за весь період проведення студентської Спартакіади університету «Україна» було запропоновано змагання з баскетболу на відкритому майданчику (стрітболу). Тут Карпатські студенти були четвертими, пропустивши на третє місце своїх колег з міста Києва.

В легкоатлетичному кросі наші студенти в командному заліку посіли друге місце. Срібний кубок завоювали: Погл Ліонелла (спеціальність «Переклад»), Маркович Микола (спеціальність «Правознавство»), Самарський Роман та Дребіт Іванна - студенти цієї ж спеціальності. Особливо вдалим був виступ вище названої Ліонелли  Погл, яка в цьому році є випускницею інституту. Ліонеллі з бігу на 1000 метрів не було рівних, що принесло їй золоту медаль та диплом I-го ступеню.

Дружня команда Карпатського інституту підприємництва в цілому завоювала 6 медалей та дипломів, срібний кубок за командне місце з легкої атлетики. Наші студенти повертались додому хоч і втомленими але щасливими.

 
Фестиваль «Долина нарцисів»

11-12 травня 2013 року відбувся V фестиваль інвалідів-візочників  в м. Хуст.

На фестиваль прибули інваліди з різних міст України, а саме з Миколаєва, Одеси, Хмельницька, Чернігова, Запоріжжя, Донецька та близького зарубіжжя

.

_192

  В перший день фестивалю під назвою «Долина нарцисів», який був приурочений до святкування дня міста-нарциса Хуст, студенти Карпатського інституту підприємництва допомогли організаторам в підготовці до спортивних змагань, які відбулись на стадіоні  «Авангард».

_202      _198

 Інваліди показали майстерність, проявили себе як сильні духом, і більшість з присутніх мають чимало нагород та досягнень, наприклад, Світлана Бринь, майстер спорту у важкій вазі, така на перший погляд тендітна жінка.

Відбувся біг в стометрівку на візку, що найбільше нас вразило.  Інваліди доказали, - «навіть тоді, коли ти обмежений фізично, - життя продовжується».

_256

Після змагань, які були присвячені дню міста Хуст, переможців нагороджено грамотами від голови міста Кащука В.П.

Наступного дня відбувся святковий виступ танцювальних та творчих колективів інвалідів в приміщенні диско-бару «Дружба».

_249

Загалом атмосфера в ці дні була доброзичлива, студенти радо зустріли гостей міста Хуст та знайшли собі нових друзів.

          Чекаємо наступного VI фестивалю інвалідів та висловлюємо щиру подяку  організатору благодійної організації «Любов» - Любов Іванівні Яцук, за  те що запросили на фестиваль.

 
Студентська наукова конферннція 2013

З 19 по 21 березня 2013 року у Карпатському інституті підприємництва Вищого навчального закладу ВМУРоЛ «Україна» проходила Тринадцята студентська науково-практична конференція на тему: «Молодь і наука в контексті загальноєвропейського освітнього простору».

konf1


Науково-практичну конференцію відкрила Вікторія Степанівна Чопей, директор Карпатського інституту підприємництва, кандидат соціологічних наук. Вона привітала усіх присутніх, побажавши плідної роботи та конструктивного діалогу.

 

konf2

 

Прослухавши ряд цікавих доповідей, учасники продовжили роботу 20 березня у форматі семи секцій:

Секція 1 «Методологія та перспективи психолого-педагогічних досліджень у сучасному науковому освітньому просторі». Керівник секції: к.псих. н. доц., Кобаль М. В. 

Секція 2 «Роль молоді у функціонуванні суспільно-правового середовища в Україні». Керівник секції: к. і. н., доц. Греченюк Н.І.

Секція 3 «Соціальна робота молоді в сучасному суспільстві: проблеми та рішення». Керівник секції: к. б. н., доц. Маханець І.А.

Секція 4 «Українське мовознавство та літературознавство - основа філологічної освіти та формування духовності молоді». Керівник секції: к.філол.н. Шинкар І.П.

Секція 5 «Іноземна мова та переклад у професійному спілкуванні сучасної молоді». Керівник секції: к.філ.н., доц. Баняс В. В.

Секція 6 «Економічний розвиток держави, регіону, підприємства: погляд молоді». Керівник секції: к. е. н., доц. Долинський С. В.

Секція 7 «Фінансово-економічні проблеми та участь молоді в їх розв'язанні». Керівник секції: к. е. н., доц. Войтенко Г. В.

  konf3

konf4

 На секційних засіданнях конференції, студенти продемонстрували власні наукові спостереження щодо подальшого соціально-економічного розвитку нашого краю, перспектив співпраці з іноземними інвесторами, економічної привабливості Закарпаття у рекреаційному, гуманітарному, промисловому аспектах.

21 березня відбулося заключне пленарне засідання, на якому підведено підсумки роботи студентської науково-практичної конференції.

Загалом було заплановано заслухати: 106 доповідей.

Виступило: 103 доповідачі.

За кращі доповіді, студентів нагороджено дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, грамотами та грошовими преміями.

 konf5

 konf6

У ході роботи конференції прозвучало багато слушних думок та пропозицій щодо вирішення й подолання проблем молоді в сучасних трансформаційних умовах, а за підсумками роботи висунуто ряд рекомендацій стосовно заявленої проблематики.

Конференція відзначилась високим рівнем організації та доброю підготовкою доповідей.

 

Науково-дослідний відділ інституту.

 

 
«Що? Де? Коли?» -8 березня

Днями в інституті відбулась інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», яка була присвячена Міжнародному дню жінок.

Це свято краси, ніжності, весни, свято жінок - 8 березня, яке ми не можемо не відзначити і саме на грі були висвітлені питання про відомих жінок України, їх досягнення, здобутки, внесок в культурну та історичну спадщину нашої держави. Студенти дізнались, що Валентина Терешкова була першою жінкою космонавтом та кандидатом технічних наук, а першою жінкою з 12 нагороджених відзнакою незалежної України була Ліна Костенко тощо.

8_0148_003

У грі прийняло участь 5 команд студентів інституту:

команда «Альтруїсти» - спеціальності «Соціальна робота», команда «Black & white» - спеціальності «Переклад», «Унікум» - спеціальності «Менеджмент організації», «Україночки» - «Українська мова та література», «Діти Феміди» - «Правознавство».

8_0078_0058_0068_0088_010

У кінці гри, юнаки, як справжні джентльмени, привітали присутніх дівчат та жінок зі святом. Маркович Микола, студент 1 курсу, спеціальності «Правознавство» виконав музичний номер.

Також було вшановано пам'ять великого поета Т.Г.Шевченка. Студентка 2 курсу напрямку підготовки «Правознавство» Форос Віталія продекламувала поезію письменника.

Спостерігали за ходом гри та оцінювали  відповіді гравців наші поважні члени журі :

- голова журі, декан факультету філології та соціальних технологій, кандидат історичних наук Надія Іванівна Греченюк;

- викладач кафедри обліку, аудиту та фінансів Юля Іванівна Ревть;

- викладач кафедри іноземних мов та перекладу Ольга Вікторівна Кривошей;

- викладач кафедри соціальної роботи Олена Юріївна Перец.

За підсумками гри I місце посіла команда «Альтруїсти», II місце «Україночки», III місце «Black & white».

На завершення свята, всіх присутніх студенти пригощали млинцями, відзначаючи тим самим «Масляну».

 
Свято весни від серця студентів

 

Свято весни від серця студентів

7 березня 2013 року студенти спеціальності «Соціальна робота» відвідали Хустський Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг Хустського РДА). Студенти виступили з програмою, присвяченою Дню 8 березня, зокрема вони розказували вірші та співали пісні.

Img8064

Не менш важливим є той факт, що студенти власноруч розробили вітальні листівки для одиноких жінок та зробили букети з квітів. Було подаровано печиво, цукерки та фрукти для людей похилого віку Територіального центру з нагоди свята. Всі були захоплені тією доброю справою, яку зробили студенти спеціальності «Соціальна робота». Можна було побачити сльози радості у жінок, так як про них не забувають, дарують їм свою доброту, увагу та любов. Студенти відвідали важкохворих центру в палатах, поспілкувалися з ними, привітали зі святом.

ins8050imd8049

Заступник директора Артемова О.В. розповіла студентам про діяльність центру. Зокрема зазначила, що є два відділення Територіального центру: відділення соціальної допомоги вдома та стаціонарне відділення для тимчасового або постійного перебування. На базі центру надаються медичні та соціальні послуги. Студенти можуть брати активну участь у діяльності центру у якості волонтерів, так як люди похилого віку потребують уваги та спілкування.

80268042
 
<< Початок < Попередня 31 32 33 34 35 36 37 Наступна > Кінець >>

Сторінка 33 з 37
RocketTheme Joomla Templates

Навігація