Log 

Університет    Україна

 

Неділя, серпня 19, 2018
Text Size
   

ДО в УУ

ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА

В УНІВЕРСИТЕТІ

Youtube

Міносвіти України

Mon_Baner

 

Університет "Україна"

uu

ІС "Конкурс"

ban_konkurs

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні124
mod_vvisit_counterВчора202
mod_vvisit_counterТиждень124
mod_vvisit_counterМинулий тиждень2045
mod_vvisit_counterМісяць3947
mod_vvisit_counterМинулий місяць0
mod_vvisit_counterВсього536442

Online (20 хв): 7
Ваш IP: 54.225.57.230
,
: 2018-08-19 14:03

Користувач

Відвідувачі

Карпатський інститут

stat

Користувачі : 75805
Зміст : 320
Переглянути хіти змісту : 1063263

НОВИНИ

ban_pedpresa

ban_ukrinform

Погода

Студентська наукова конферннція 2013

З 19 по 21 березня 2013 року у Карпатському інституті підприємництва Вищого навчального закладу ВМУРоЛ «Україна» проходила Тринадцята студентська науково-практична конференція на тему: «Молодь і наука в контексті загальноєвропейського освітнього простору».

konf1


Науково-практичну конференцію відкрила Вікторія Степанівна Чопей, директор Карпатського інституту підприємництва, кандидат соціологічних наук. Вона привітала усіх присутніх, побажавши плідної роботи та конструктивного діалогу.

 

konf2

 

Прослухавши ряд цікавих доповідей, учасники продовжили роботу 20 березня у форматі семи секцій:

Секція 1 «Методологія та перспективи психолого-педагогічних досліджень у сучасному науковому освітньому просторі». Керівник секції: к.псих. н. доц., Кобаль М. В. 

Секція 2 «Роль молоді у функціонуванні суспільно-правового середовища в Україні». Керівник секції: к. і. н., доц. Греченюк Н.І.

Секція 3 «Соціальна робота молоді в сучасному суспільстві: проблеми та рішення». Керівник секції: к. б. н., доц. Маханець І.А.

Секція 4 «Українське мовознавство та літературознавство - основа філологічної освіти та формування духовності молоді». Керівник секції: к.філол.н. Шинкар І.П.

Секція 5 «Іноземна мова та переклад у професійному спілкуванні сучасної молоді». Керівник секції: к.філ.н., доц. Баняс В. В.

Секція 6 «Економічний розвиток держави, регіону, підприємства: погляд молоді». Керівник секції: к. е. н., доц. Долинський С. В.

Секція 7 «Фінансово-економічні проблеми та участь молоді в їх розв'язанні». Керівник секції: к. е. н., доц. Войтенко Г. В.

  konf3

konf4

 На секційних засіданнях конференції, студенти продемонстрували власні наукові спостереження щодо подальшого соціально-економічного розвитку нашого краю, перспектив співпраці з іноземними інвесторами, економічної привабливості Закарпаття у рекреаційному, гуманітарному, промисловому аспектах.

21 березня відбулося заключне пленарне засідання, на якому підведено підсумки роботи студентської науково-практичної конференції.

Загалом було заплановано заслухати: 106 доповідей.

Виступило: 103 доповідачі.

За кращі доповіді, студентів нагороджено дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, грамотами та грошовими преміями.

 konf5

 konf6

У ході роботи конференції прозвучало багато слушних думок та пропозицій щодо вирішення й подолання проблем молоді в сучасних трансформаційних умовах, а за підсумками роботи висунуто ряд рекомендацій стосовно заявленої проблематики.

Конференція відзначилась високим рівнем організації та доброю підготовкою доповідей.

 

Науково-дослідний відділ інституту.

 

 
«Що? Де? Коли?» -8 березня

Днями в інституті відбулась інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», яка була присвячена Міжнародному дню жінок.

Це свято краси, ніжності, весни, свято жінок - 8 березня, яке ми не можемо не відзначити і саме на грі були висвітлені питання про відомих жінок України, їх досягнення, здобутки, внесок в культурну та історичну спадщину нашої держави. Студенти дізнались, що Валентина Терешкова була першою жінкою космонавтом та кандидатом технічних наук, а першою жінкою з 12 нагороджених відзнакою незалежної України була Ліна Костенко тощо.

8_0148_003

У грі прийняло участь 5 команд студентів інституту:

команда «Альтруїсти» - спеціальності «Соціальна робота», команда «Black & white» - спеціальності «Переклад», «Унікум» - спеціальності «Менеджмент організації», «Україночки» - «Українська мова та література», «Діти Феміди» - «Правознавство».

8_0078_0058_0068_0088_010

У кінці гри, юнаки, як справжні джентльмени, привітали присутніх дівчат та жінок зі святом. Маркович Микола, студент 1 курсу, спеціальності «Правознавство» виконав музичний номер.

Також було вшановано пам'ять великого поета Т.Г.Шевченка. Студентка 2 курсу напрямку підготовки «Правознавство» Форос Віталія продекламувала поезію письменника.

Спостерігали за ходом гри та оцінювали  відповіді гравців наші поважні члени журі :

- голова журі, декан факультету філології та соціальних технологій, кандидат історичних наук Надія Іванівна Греченюк;

- викладач кафедри обліку, аудиту та фінансів Юля Іванівна Ревть;

- викладач кафедри іноземних мов та перекладу Ольга Вікторівна Кривошей;

- викладач кафедри соціальної роботи Олена Юріївна Перец.

За підсумками гри I місце посіла команда «Альтруїсти», II місце «Україночки», III місце «Black & white».

На завершення свята, всіх присутніх студенти пригощали млинцями, відзначаючи тим самим «Масляну».

 
Свято весни від серця студентів

 

Свято весни від серця студентів

7 березня 2013 року студенти спеціальності «Соціальна робота» відвідали Хустський Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг Хустського РДА). Студенти виступили з програмою, присвяченою Дню 8 березня, зокрема вони розказували вірші та співали пісні.

Img8064

Не менш важливим є той факт, що студенти власноруч розробили вітальні листівки для одиноких жінок та зробили букети з квітів. Було подаровано печиво, цукерки та фрукти для людей похилого віку Територіального центру з нагоди свята. Всі були захоплені тією доброю справою, яку зробили студенти спеціальності «Соціальна робота». Можна було побачити сльози радості у жінок, так як про них не забувають, дарують їм свою доброту, увагу та любов. Студенти відвідали важкохворих центру в палатах, поспілкувалися з ними, привітали зі святом.

ins8050imd8049

Заступник директора Артемова О.В. розповіла студентам про діяльність центру. Зокрема зазначила, що є два відділення Територіального центру: відділення соціальної допомоги вдома та стаціонарне відділення для тимчасового або постійного перебування. На базі центру надаються медичні та соціальні послуги. Студенти можуть брати активну участь у діяльності центру у якості волонтерів, так як люди похилого віку потребують уваги та спілкування.

80268042
 
Волонтерська робота студентів КІП - День св. Миколая

Доброго дня всім читачам нашого сайту!

19 грудня 2012 року студенти ІІІ та ІV курсів спеціальності «Соціальна робота» відвідали Хустський районний навчально-реабілітаційний центр для організації свята присвяченого Дню Святого Миколая дітям з ДЦП. Святкова програма  включала вступне слово заступника директора Тодавчич Галини Іванівни, виступ студентів до дня Святого Миколая та вручення подарунків. Директор закладу Альбрехт Мар'яна Степанівна привітно та щиро прийняла нас, допомогла у реалізації наших задумів та ідей щодо організації свята.

IMG_6730

Сценарій свята включав таких казкових героїв як Ангеляток, Вітер, Чортика, дівчинки Галинки та Оленки, а також Святого Миколая. Студенти зуміли креативно та артистично зіграти свою роль у святковій виставі. Всім дітям дуже сподобався захід, всі були вдячні студентам та мали позитивний настрій.

IMG_6800IMG_6802

Напередодні, студентами була організована благодійна акція, яка включала збір м'яких іграшок, канцтоварів, одягу та взуття, а також коштів для закупівлі солодких подарунків. Студенти та викладачі інституту проявили неабияку ініціативу щодо благодійних пожертвувань, що дало змогу закупити гарні подарунки дітям. Також було придбано папугу для живого куточку центру та необхідні канцтовари для дітей.

IMG_6812

Ось деякі враження студентів від проведеного заходу:

«Коли ми дивились у ці зацікавлені обличчя, які уважно слідкували за нами, то зрозуміли, що подарували дітям радість та зробили для них справжнє свято!»

Лазур Марина

«Таким дітям потрібна увага, щоб вони не відчували себе самотніми!»

Бринзяник Оксана

«Нам дуже сподобалось, бо зробили приємно діткам з ДЦП і принесли багато радості та усмішок в їхнє життя. Ми також дарували подарунки, які були куплені за благодійні внески студентів та викладачів інституту. Нам було приємно зробити щось цікаве для цих діток».

Бісьмак Галина

«Ми щиро вдячні керівникам, які допомогли реалізувати нашу маленьку мрію «подарувати діткам радість» та директору реабілітаційному центру за те, що прийняли нас тепло та зі щирою душею!»

Ягер Еріка

«Я була надзвичайно щаслива бачити радісні обличчя дітей. Хочу, щоб ми, почавши цю справу, йшли до кінця, не зупиняючись на організації одного свята!»

Головчук Вікторія

 
ЩО? ДЕ? КОЛИ?

З нагоди відзначення 14-ї річниці від Дня Заснування Відкритого Міжнародного Університету розвитку людини «Україна» відбувся святковий турнір ерудитів на тему: «Історія та здобутки Університету «Україна» серед команд студентів Карпатського інституту підприємництва.

Заявки на участь у грі подало 6 команд:

DSC02432 «КНОПКИ»
«УНІКУМ» DSC02434
DSC02433 «МТС»
«ДІТИ ФЕМІДИ» sode
DSC02416 «ОПТИМІСТИ»

«АЛЬТРУЇСТИ»

sode1

Цікавими були представлення і девізи команд.

У ході гри ведучою  Кочіш В.В. було представлено 12 запитань. Шанси на перемогу були рівними, адже команди практично пліч о пліч йшли по балам за правильні відповіді.

За результатами відповідей на 12 запитань, І місце виборола команда «ОПТИМІСТИ» з  рахунком 7 балів.

 
<< Початок < Попередня 31 32 33 34 35 36 37 Наступна > Кінець >>

Сторінка 33 з 37
RocketTheme Joomla Templates

Навігація