Log 

Університет    Україна

 

Понеділок, грудня 18, 2017
Text Size
   

Радіостанції on-line

www.radiobells.com #radiobells_script_hash

ДО в УУ

ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА

В УНІВЕРСИТЕТІ

Youtube

Міносвіти України

Mon_Baner

 

Університет "Україна"

uu

ІС "Конкурс"

ban_konkurs

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні197
mod_vvisit_counterВчора142
mod_vvisit_counterТиждень197
mod_vvisit_counterМинулий тиждень1297
mod_vvisit_counterМісяць2412
mod_vvisit_counterМинулий місяць0
mod_vvisit_counterВсього456093

Online (20 хв): 3
Ваш IP: 54.163.61.66
,
: 2017-12-18 18:48

Користувач

Відвідувачі

Карпатський інститут

stat

Користувачі : 65512
Зміст : 296
Посилання : 1
Переглянути хіти змісту : 955665

НОВИНИ

ban_pedpresa

ban_ukrinform

УНІВЕРСИТЕТУ «УКРАЇНА» - 14

Карпатський інститут підприємництва є відокремленим структурним підрозділом одного з найуспішніших вищих навчальних закладів в Україні. Мова йтиме про Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», який днями святкує 14 років від дня заснування.

uk14_2

УНІВЕРСИТЕТУ «УКРАЇНА» - 14

uu1

В свій час університет посів в рейтингу вищих закладів освіти України одне з кращих місць в першій десятці вітчизняних ВНЗ, заснованих на недержавній формі власності, серед 110 ВНЗ.  Після підписання угоди з японською неурядовою організацією «Зірки миру» Університет «Україна» отримав звання «Університет миру» і став першим у світі вищим навчальним закладом, удостоєним такої високої місії.

За роки існування Університет «Україна» здобув як всеукраїнське, так і світове визнання.

Керує цим навчальним закладом вже 14 років Президент Університету «Україна» - професор, доктор технічних наук, дійсний член Академії педагогічних наук Українизаслужений діяч науки і техніки України, перший міністр освіти незалежної України Петро Михайлович Таланчук.

Talanchyk_tsvet

У 2009 році Президент Університету "Україна" П.М. Таланчук нагороджений подякою Міністра освіти і науки України на виставці «Інноватика в освіті України» за плідну організаторську роботу по розвитку і упровадженню освітніх інновацій.

Університет «Україна» слугує осередком розвитку спорту, волонтерського та скаутського молодіжних рухів. Університет нагороджено за значний внесок у справу протидії епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні. Заклад отримав чимало подяк від Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Дитячого фонду ООН, Національної організації скаутів України та ін. за систематичне проведення заходів, спрямованих на оздоровлення молоді та пропаганду спортивної активності серед студентів. Університет започаткував новий напрям спортивного руху серед студентів-інвалідів.

Сьогодні університет «Україна» відзначає 14 років свого існування.

З цього приводу в Карпатському інституті проведено декілька заходів, присвячених 14 річниці Університету «Україна».

На факультетах та кафедрах в період з 07.11.2012 по 19.11.2012 проведено конкурси для студентів на звання «кращого старости», «кращий науковець», «кращий спортсмен», «кращий конспект лекцій», презентація спеціальностей інституту та конкурс студентських наукових робіт. Проведено також конкурс на звання «кращого викладача з фаху», «кращого викладача - керівника  науково-дослідної роботи студентів».

Серед студентів спеціальності «Переклад», в поданих номінаціях за результатами роботи комісії визначено переможців конкурсу, а саме: Боєва Лаура (1 курс), Куруц Ніколетта (2 курс), Марушка Мирослава (5 курс).

Погл Ліонелла, студентка 5 курсу отримала звання «кращого спортсмена»  за досягнення перемог з 3-ох видів спорту: баскетбол, жіночий футбол, легка атлетика.

uk14_1uk14_3


Серед студентів спеціальності «Соціальна робота», в номінаціях «кращий волонтер» переможцем за результатами роботи комісії визначено Ігната Павла (3 курс), звання «кращий альтруїст» отримали Головчук Валерія та Вікторія (3 курс), звання«кращий майбутній соціальний працівник» отримала Щур Наталія (4 курс).

uk8

uk9

uk10

На кафедрі «Обліку, аудиту та фінансів» переможцями в номінаціях «кращий староста» є Роман Беата (ФК 1 курс),   «кращий науковець» - Безега Вікторія (ФК 2 курс), звання «кращий конспект лекцій» отримала перша п'ятірка переможців - Роман Діана, Приймич Ганна (ОА 4 курс), Безега Вікторія (ФК 2 курс), Палчей Анастасія (ОА 3 курс), Рацин Інга (ФК 1 курс).


uk11

uk12

 

Також було відзначено кращого спортсмена в грі з шахів, якою є студентка 3 курсу спеціальності «Обліку і аудиту» Тафійчук Світлана, здобула 1 місце на спартакіаді навчальних закладів міста Хуст, 2 місце на обласній універсіаді вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації в Закарпатській області та 2 місце на спартакіаді Університету «Україна».

Всі переможці нагороджені грамотами та цінними призами.

uk14_4

На завершення святкування 14 річниці Університету «Україна» в інституті 10 грудня 2012 року планується проведення інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», присвяченій річниці Університету, з метою ознайомлення студентів з вищим навчальним закладом,  на тему: «Історія та здобутки Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».

Карпатський інститут підприємництва приєднується сьогодні до вітання, які звучать на адресу Університету «Україна».

Плідної праці,  нових здобутків  та  визнання!

 
Волонтерська робота студентів Карпатського інституту підприємництва

В Карпатському інституті підприємництва викладачі та студенти різних спеціальностей, а зокрема «Соціальна робота», приділяють значну увагу волонтерській роботі.

Протягом вересня студенти 3-го та 5-го курсів спеціальності «Соціальна робота» в рамках волонтерської роботи відвідали: Львівську спільноту «Емаус», Спільноту «Оселя» та мали змогу урізноманітнити і прикрасити життя діток у дитячому навчальному закладі «Пролісок» №4, що знаходиться в м. Хуст.

1v 2v

Враховуючи побажання дітей та вихователів, студенти-волонтери творчо та завзято реалізували поставлену мету: розфарбувати кольорами веселки дитячу альтанку, яка знаходиться на подвір'ї садка.

4v

Робота виконана відмінно, в результаті дітлахи матимуть чудове місце для відпочинку, що не залишає байдужими навіть дорослих, які роздивляючись веселкове розмаїття ніби поринають у власне дитинство.

5v

У волонтерській роботі взяли участь студенти 3-го курсу спеціальності «Соціальна робота»:

Головчук Валерія

Головчук Вікторія

Лошак Володимир

Ігнат Павло

Лазур Марина

Пеньора Аліна

Бринзяник Оксана

Ледчак Ганна

Бісьмак Галина

6v

Студенти 5-го курсу спеціальності «Соціальна робота»:

Смольніцкий Мирослав

Егреші Іван

Лемко Ярослава

Мушко Наталія

Мотиль Вікторія

Ковач Катерина

7v9v

Волонтерська робота для студентів є не лише відгомін душі та бажанням допомогти іншим, а насамперед це спроба втілити мрії потребуючих в життя та на власному прикладі дати поштовх до творення добрих справ, які назавжди залишаться в серцях та посмішках тих, кому надана допомога.

8v

 

 
День туризму 2012

Як відомо, 2012 рік в Україні проголошено Роком спорту та здорового способу життя.

Саме тому студенти Карпатського інституту підприємництва вирішили провести День Туризму по особливому, приділити увагу здоровому способу життя, а саме:

25-26 вересня 2012 року, студенти відправились в краєзнавчу екскурсію. Зокрема вони мали можливість милуватись краєвидами Карпатських гір, та мальовничою природою нашого краю.

2

1 3

Першим пунктом зупинки екскурсії був «Водоспад Шипіт». Ши́піт (Ши́пот)  - водоспад в Українських Карпатах, на північних схилах гірського масиву Полонина Боржава.

Зупинились студенти на відпочинок в «Петрівській Слободі».

"Петрівська слобода" - екологічний курорт, розташований в одному з найчистіших регіонів України, де вишукано поєднуються первозданність природи і надбання цивілізації. З вікна свого номера студенти бачили річку, та гори.

Після ранкової гімнастики студенти знову вирушили на пригоди.

Неподалік від комплексу знаходяться унікальні природні пам'ятки - озеро "Синевир", розташоване серед гір на висоті 989 м, с. Колочава, в якому знаходиться 6 унікальних музеїв.

4 5

Пройшовши крос-похід до озера, до водопаду, в музеї - студенти пізнали історію краю, та отримали безліч задоволення.

6

 

 
«Олімпійський день»

249689        24 вересня 2012 року на стадіоні «Карпати» (м. Хуст) було проведено «Олімпійський день» для студентів Карпатського інституту підприємництва університету «Україна».

    В процесі спортивного свята відбулись забіги серед юнаків на 2000 метрів та дівчат на 1000 метрів.  

Призерами серед юнаків стали:

Самарський Роман (ПРВ -21) - 1 місце

Маркович Микола (ПРВ-11) - 2 місце

Савка Юрій (ПРВ- 21) - 3 місце

1olimp

 

Серед дівчат призерами стали:

Вовчок Вікторія (ПР-11)-1 місце

Мадярі Корнелія (ПР- 11)- 2 місце

Михайло Оксана (СР-11)- 3 місце

2olimp

 Змагання пройшли на високому рівні.

4olimp

Студенти отримали багато позитивних враженьУдевлённый та хороший настрійУлыбка 

 

 
1 вересня – День знань

Навчальний 2012-2013 рік

Новий 2012-2013 навчальний рік у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини "Україна" розпочався 1 вересня. Урочисто всіх студентів базового університету та структурних підрозділів привітав Президент ВМУРоЛ «Україна» (Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»), дійсний член Академії педагогічних наук України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Таланчук Петро Михайлович.

Talanchuk

3-го вересня 2012 року відбулась посвята в студенти вступників, які зараховані на І курс навчання у 2012-2013 навчальному році у структурному підрозділі  університету «Україна» - Карпатському інституті підприємництва (м. Хуст).Привітав студентів з початком нового навчального року ректор інституту кандидат економічних наук, доцент Сергій Антонович Товканець.

1veres020

Найкращі побажання студентам цього сонячного урочистого дня висловили викладачі інституту.

Студентів привітав проректор з навчально-виховної роботи, кандидат філологічних наук, доцент Іван Петрович Шинкар, який приєднався до вітання, що звучали на адресу студентам.

Декан факультету «Філології та соціальних технологій», кандидат соціологічних наук, Вікторія Степанівна Чопей побажала студентам щасливої життєвої дороги, прагнення знань, розвитку, пізнання нового.

На урочисте свято було запрошено гостей з місцевих органів самоврядування та депутата обласної ради, кандидата в депутати Верховної Ради Степана Деркача.

univer 024

Степан Деркач, виступаючи перед студентами та колективом Карпатського інституту підприємництва, побажав першокурсникам добре вчитися, вивчати якнайбільше іноземних мов, щоб стати високоосвіченими та висококваліфікованими фахівцями.  
univer 028

Також зі словами привітання до студентів звернувся доцент кафедри «Педагогіки, психології та суспільних дисциплін», кандидат наук з мистецтвознавства  Василь Михайлович Андрійцьо.

univer 058

univer 039

З віршованими рядками перед студентами, батьками та гостями свята  виступили студентки 2 курсу спеціальності «Правознавство» Євгенія Фірка та Надія Бисага.

Згодом присутніх привітала зі святом голова студентського самоврядування Ганна Шинкар.

univer000

univer001

Зі словами побажання  успіхів у новому навчальному році виступили батьки студентів 1 - го курсу.

Наказ на зарахування вступників на навчання до Карпатського інституту підприємництва зачитала завідувач кафедри «Педагогіки, психології та суспільних дисциплін» кандидат психологічних наук, доцент Марина Володимирівна Кобаль.

univer084univer049

Студенти старших курсів символічно передали ключ знань та студентський квиток першокурсникам, побажали їм успіху у навчанні та запросили в дружню студентську сім'ю Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна".
univer008

Для студентів першого курсу проведена відкрита перша ректорська лекція на тему «Корпоративна культура Університету «Україна».

День Знань - найбільш хвилюючий та водночас радісний день для першокурсників, які вперше переступають поріг вищого навчального закладу.

Сьогоднішній день - це визначна та урочиста мить, коли молодь зробила вибір, вступивши в доросле самостійне життя.

Ми вітаємо всіх студентів Карпатського інституту підприємництва Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" з початком нового навчального року!

 
<< Початок < Попередня 31 32 33 34 35 36 Наступна > Кінець >>

Сторінка 33 з 36
RocketTheme Joomla Templates

Навігація