Log 

Університет    Україна

 

Вівторок, жовтня 23, 2018
Text Size
   

ДО в УУ

ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА

В УНІВЕРСИТЕТІ

Youtube

Міносвіти України

Mon_Baner

 

Університет "Україна"

uu

ІС "Конкурс"

ban_konkurs

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні16
mod_vvisit_counterВчора131
mod_vvisit_counterТиждень147
mod_vvisit_counterМинулий тиждень1048
mod_vvisit_counterМісяць1353
mod_vvisit_counterМинулий місяць0
mod_vvisit_counterВсього548432

Online (20 хв): 6
Ваш IP: 54.162.118.107
,
: 2018-10-23 03:36

Користувач

Відвідувачі

Карпатський інститут

stat

Користувачі : 77195
Зміст : 322
Переглянути хіти змісту : 1081172

НОВИНИ

ban_pedpresa

ban_ukrinform

Погода

День бібліотеки в Україні

До 15-тої річниці святкування Дня бібліотеки в Україні

На сьогоднішній день в епоху комп'ютеризації актуальним питанням є привернення уваги молоді до книг, заохочення їх до пошуку інформації в бібліотеці. Бібліотека - це духовна спадщина народу.

Саме тому 30 вересня в приміщенні читального залу Карпатського інституту підприємництва відбулась тематична лекція до відзначення Всеукраїнського дня бібліотек, який було започатковано святкувати в Україні з 1998 року.

Про історію створення бібліотеки в інституті розповіла студентам  завідувач бібліотекою Комарницька Магдалина Йосипівна.

bib

Також кандидат філологічних наук, доцент Продан Іван Миколайович розповів  про бібліотеки, та їх значення для культурного розвитку нації, зачитав декілька тематичних віршів, студенти підготували виступ-гумореску на тему «Звичайний робочий день бібліотекаря», у холі інституту було організовано виставку книг за спеціальностями, представлено наукові праці викладачів інституту, а на завершення святкування проведено конкурс кращої стінгазети.

bib1

Вітаємо з святом бібліотекарів, а також читачів!

 
СПОРТИВНІ ПРИСТРАСТІ

Спортивні   пристрасті  серед  студентських   буднів

В ці чудові вересневі осінні дні, коли всі ми від найменшого: першокласника, старшокласника, учня, студента до старшого: вчителя, вихователя, викладача, в решті решт педагога, а також батьків уже традиційно пронизані атмосферою початку навчального року в Україні, відповідно у всіх її регіонах також вже за традицією відбуваються  спортивні заходи в рамках проведення «Дня фізичної культури та спорту».

Карпатський інститут підприємництва університету «Україна», що на Хустщині підтримав естафету вересневих спортивних баталій нашого краю. Минулого понеділка, 9 вересня студенти денного відділення інституту за підтримки директора Чопей Вікторії Степанівни вийшли на спортивні майданчики, де змагались у таких видах спорту: волейболі, баскетболі, міні-футболі, армспорті, шахах, а також показали себе у підтягуванні на перекладині, згинанні та розгинанні рук на брусах серед юнаків та в цій же вправі серед дівчат, тобто в згинанні та розгинанні рук в упорі від гімнастичної лавки.

Свято спорту почалось з шикування збірних команд спеціальностей інституту, привітання директора, оголошення ведучою Вікторією Кочіш суддівського складу, а також показового виступу зі спортивної гімнастики студента III курсу, майбутнього правознавця Юрія Савки.

9ver131

В результаті змагань з волейболу, баскетболу та міні-футболу правознавці були першими, представники економічних спеціальностей - другими, відповідно соціальні працівники, перекладачі та українські філологи, які були об'єднані в єдину команду - третіми.

Переможцем у підтягуванні на перекладині  став вище згаданий Юрій Савка, друге місце посів Онкін Руслан, третє - Шимон Іван. Всі вони троє також розділили призові місця у змаганнях на брусах: Онкін Руслан став першим, Шимон Іван - другим, Савка Юрій - третім.

В згинанні та розгинанні рук в упорі від гімнастичної лавки святкувала перемогу Роман Ілона (спеціальність - правознавство), Бринзяник Оксана (спеціальність - соціальна робота) - посіла другу сходинку п'єдесталу, за ними на третій сходинці розмістилась Фіцай Марина (спеціальність - правознавство).

В армспорті серед юнаків перемогу святкував студент IV курсу спеціальності менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Котовський Віталій. Савка Юрій, який в двох видах уже був чемпіоном та призером тут також завоював друге призове місце, а третім став майбутній менеджер - Русин Андрій.

Серед дівчат в армспорті Роман Ілона - студентка III курсу, спеціальності правознавство - перша, за нею на другому місці її молодша колега - Бурковська Кристина і на третьому - Полянська Вероніка, студентка спеціальності соціальна робота.

В боротьбі за шахову корону розподіл призових місць такий: Гобан Євгеній (спеціальність - фінанси та кредит) - перше місце, Карпинець Василь (спеціальність - соціальна робота) - друге місце,  Палканинець Любомир (спеціальність - облік і аудит) - третє місце.

9ver1339ver132

Отже дано перші спортивні старти нового 2013-2014 навчального року в Карпатському інституті підприємництва університету «Україна»,  готуємось до нових, адже студентське життя є повноцінним тоді, якщо в ньому окрім освоєння наук також знаходиться час для занять фізичною культурою та спортом.

 
День знань

2 вересня 2013 року в Карпатському інституті підприємництва відбулась урочиста лінійка, присвячена «Дню Знань - 1 вересня». Сонячна погода, святковий настрій та весела музика - створили позитивну атмосферу, яка панувала на подвір'ї головного корпусу інституту. Під Гімн України, символічно піднявши державний прапор була розпочата урочиста частина свята.

1sep

З привітанням до студентів з нагоди свята виступили директор інституту, кандидат соціологічних наук Вікторія Степанівна Чопей, заступник директора з навчально-виховної роботи, кандидат психологічних наук Марина Володимирівна Кобаль, заступник директора з науково-методичної роботи, кандидат філологічних наук Іван Петрович Шинкар.

2sep

3sep

Студенти символічно обмінялись ключем знань та студентським квитком. Від імені батьків привітала всіх зі святом мама студента першого курсу Мухар Марія Юріївна.

Після урочистої частини посвяти в студенти директор інституту провела вступну лекцію.

4sep

Бажаємо студентам творчої наснаги, стремління досягати висот, успіхів у навчанні!

 

 
Сайт ГЕК УУ

Діє інформаційно-довідковий сайт Гуманітно-економічного коледжу університету "Україна"

LOG

 
X Фестиваль студентської творчості «Університетське літо - 2013»

В Університеті «Україна» відбувся

X Фестиваль студентської творчості «Університетське літо - 2013»

 23 травня 2013 року в Університеті «Україна» відбувся X Фестиваль студентської творчості «Університетське літо - 2013». 

 

1

Для участі у Фестивалі з'їхалися студенти та викладачі з майже усіх регіональних територіально-відокремлених структурних підрозділів вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»: Горлівки, Дніпропетровська, Луцька, Кіровограда, Івано-Франківська, Хмельницька, Хуста, Вінниці та Києва.

Проводився захід  на площі Знань, що знаходиться по вул. Львівській, на території університету «Україна».

 

2 3

 

 Фестиваль проводився в два етапи:

- виставка творчих робіт студентів, де перше місце посіла студентка Карпатського інституту підприємництва спеціальності «Переклад» Пілаш Валентина;

 - гала концерт, який супроводжувався виступами студентів і переможців виявилось декілька. Особливо запам'ятались виступи студентів м. Києва, Горлівки та Івано-Франківська.

 Театр мініатюр з Вінниці залишиться надовго в наших спогадах, адже студенти Вінниці показали, що пісню можна слухати жестами і відчувати не менш чуттєво чим спів словами та звуками.

 Наприкінці  концерту всі переможці та учасники були нагороджені призами та грамотами.

 

 
<< Початок < Попередня 31 32 33 34 35 36 37 Наступна > Кінець >>

Сторінка 32 з 37
RocketTheme Joomla Templates

Навігація