Log 

Університет    Україна

 

Вівторок, жовтня 23, 2018
Text Size
   

ДО в УУ

ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА

В УНІВЕРСИТЕТІ

Youtube

Міносвіти України

Mon_Baner

 

Університет "Україна"

uu

ІС "Конкурс"

ban_konkurs

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні17
mod_vvisit_counterВчора131
mod_vvisit_counterТиждень148
mod_vvisit_counterМинулий тиждень1048
mod_vvisit_counterМісяць1354
mod_vvisit_counterМинулий місяць0
mod_vvisit_counterВсього548433

Online (20 хв): 7
Ваш IP: 54.162.118.107
,
: 2018-10-23 03:37

Користувач

Відвідувачі

Карпатський інститут

stat

Користувачі : 77195
Зміст : 322
Переглянути хіти змісту : 1081193

НОВИНИ

ban_pedpresa

ban_ukrinform

Погода

Змагання з шахів

12 грудня в спортивному залі Карпатського інституту підприємництва університету «Україна» було проведено змагання з шахів в залік Спартакіади ВНЗ I-II та III-IV рівнів акредитації м. Хуст. В результаті змагань наш інститут посів друге командне місце серед дівчат та юнаків.

sah sah1

В складі команди: Світлана Тафійчук (спеціальність «Облік та аудит», 4 курс), Куцин Василь (спеціальність «Правознавство», 3 курс), Гобан Євгеній (спеціальність «Фінанси та кредит», 2 курс).

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами Управління освіти, молоді та спорту Хустської райдержадміністрації. В нагородженні прийняв участь начальник відділу молоді та спорту – Фінюк Володимир Петрович.

sah2 sah3

 
День економіста

«День економіста в Україні чітко не визначено, тому, щоб не пропустити це свято, ми святкуємо його сьогодні» під таким гаслом пройшло святкування дня економіста 11 грудня студентів напряму «Облік і аудит», «Фінанси і кредит», «Менеджмент».

ekonom

В програмі відео сюжет «Один день із життя студента», де кожен впізнав свої звички щодо теплих почуттів до ранкового будильника, відвідування занять, підготовки до семінарських занять. Не менш цікавим була презентація фотографій студентів усіх курсів та напрямів.

Сюрпризом стало нагородження викладачів у різноманітних номінаціях за результатом опитування студентів. Активних студентів також було відмічено грамотами.

ekonom1ekonom2ekonom3ekonom5ekonom6

З нагоди свята, на завершення усі присутні розділили святковий торт зі студентами інституту.

ekonom7

Висловлюємо подяку організаторам: студенти М-1 Шевченко Д., Фк-2 Бедей Є., ОА-3 Барзул М., Разживін І., ФК-3 Безега В., М-4 Ковач Я.

:-)ekonom8

 

 
Старт спартакіади 2013

Спартакіада  ВНЗ I-III,  III - IV рівнів акредитації та професійно - технічних ліцеїв м. Хуст стартувала.

В четвер 28 листопада в м Хуст було проведено змагання з гирьового спорту,які ввійшли в залік Спартакіади навчальних закладів м. Хуст. Студенти - спортсмени змагалися в семи вагових категоріях:до 60,65,75,80,90кг  та більше 90кг.
Карпатський інститут підприємництва університету «Україна» в складі збірної команди також  прийняв участь в цих змаганнях ,зокрема Мондич Богдан студент ІІ.курсу спеціальності «Соціальна робота «у ваговій категорії «до 60кг.»став третім ,Кізляк Василь студент ІІІ.курсу спеціальності« Правознавства»  у ваговій категорії «до 70 кг» посів друге місце,Маркович Микола майбутній правознавець у ваговій категорії  « до 80кг»також посів друге місце.
Лошак Володимир студент IVкурсу спеціальності« Соціальна робота»  у ваговій категорії« до 90 кг» став срібним призером,також срібним призеолм  у ваговій категорії «більше 90кг»став студент ІІІ курсу  спеціальності «Облік і аудит» Разживін Іван.
spor
 
В пам'ять голодомору 1932-1933 років...
Четвер, 21 листопада 2013, 22:12

golodomor «Ми завжди пам'ятаємо про них»golodomor1

Виповнилась 80-та річниця скорботної національної трагедії українського народу - штучного голодомору 1932-1933 років, заподіяною насильницькою масовою колективізацією, сталінською політикою розкуркулювання, горезвісними хлібозаготівлями, і «червоним терором». Фізичне винищення українських селян голодомором - свідома і цілеспрямована акція більшовицького режиму в Україні, стратегія і тактика якої виношувалась і продовжувалась протягом 1929-1933 рр.

Голодомор - штучний голод, організований у величезних масштабах злочинною владою проти населення своєї країни (таке визначення подає цьому слову  «Тлумачний академічний словник» української мови, який дає тлумачення 170 тисяч слів).

Голодомор - не історична минувщина, а глибока демографічна і духовна рана, яка нестримним болем пронизує пам'ять очевидців і жертв. Українців позбавляли  Батьківщини, мови, винищували родовід, обкрадали духовно, морили голодом, вбивали і примушували мовчати. Занадто безіменних могил в Україні. Сьогодні згадуємо про трагічне минуле, повертаємо історичну справедливість, вшановуємо пам'ять заморених голодом селян.

Вечір пам'яті жертв Голодомору проведено в районній бібліотеці м. Хуст. Співробітники бібліотеки, використовуючи наочні засоби інформації  детально розповіли про цей жахливий етап в житті багатостраждального українського народу. Активну участь у проведенні пам'ятного заходу взяли першокурсники спеціальності «Правознавство» Гуманітарно-економічного коледжу університету «Україна»: Анишинець Надія, Бошота Діана, Брода Ярослав, Гомечко Василь, Гомечко Мирослава, Дулкай Діана, Жупанин Михайло, Куцин Ангеліна, Мацунич Віталія, Микулін Ангеліна, Немеш Тетяна, Свистак Тетяна, Тиводар Марія.

І. Продан, доцент кафедри Філології Карпатського інституту підприємництва університету «Україна»

Останнє оновлення на Четвер, 21 листопада 2013, 22:18
 
Професія бухгалтера кропітка і захоплива водночас

Газета "Все про бухгалтерський облік" -

20 років якості податкового і бухгалтерського досвіду!

Співпраця з відомого газетою «Все про бухгалтерський облік» триває вже не один рік.

Кожного разу студенти отримують цікаві наглядні матеріали, що стають в нагоді при опануванні основ бухгалтерського обліку та робочих буднів працівників бухгалтерських служб. План рахунків, тематичні листівки що полегшує розрахунки відрядних, відпускних, лікарняних, нарахувань і утримань. Навчання стає легшим та яскравішим за підтримки редакції «Все про бухгалтерський облік».

bux

 

Привертають увагу нові та вже існуючі проекти: «Відеоуроки 1С», «На допомогу студенту», «Пропоную, шукаю роботу» «Професійні форуми», «Новини вже нашого Європейського союзу». З метою підтримки державного курсу на євроінтеграцію України організовано дослідження, мета якого - зблизити українців із євроспівтовариством за допомогою створення єдиного інформаційного простору, залучити до проблематики країн ЄС у різних сферах - соціально-політичній, науковій, освітній, культурній. Один із етапів цього дослідження є опитування громадян України на тему: які новини з ЄС найцікавіші українця. Опитування можна пройти за адресою банера - http://www.vobu.com.ua/ukr/page/anketa.

Зав. каф. Обліку і аудиту та фінансів

к.е.н. Сливка Я.В.

БІЛЬШЕ ПРО ЖИТТЯ КАФЕДРИ ОБЛІКУ І АУДИТУ ТА ФІНАНСІВ ЧИТАЙТЕ ТУТ

 
<< Початок < Попередня 31 32 33 34 35 36 37 Наступна > Кінець >>

Сторінка 31 з 37
RocketTheme Joomla Templates

Навігація