Log 

Університет    Україна

 

Неділя, серпня 19, 2018
Text Size
   

ДО в УУ

ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА

В УНІВЕРСИТЕТІ

Youtube

Міносвіти України

Mon_Baner

 

Університет "Україна"

uu

ІС "Конкурс"

ban_konkurs

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні125
mod_vvisit_counterВчора202
mod_vvisit_counterТиждень125
mod_vvisit_counterМинулий тиждень2045
mod_vvisit_counterМісяць3948
mod_vvisit_counterМинулий місяць0
mod_vvisit_counterВсього536443

Online (20 хв): 7
Ваш IP: 54.225.57.230
,
: 2018-08-19 14:05

Користувач

Відвідувачі

Карпатський інститут

stat

Користувачі : 75806
Зміст : 320
Переглянути хіти змісту : 1063291

НОВИНИ

ban_pedpresa

ban_ukrinform

Погода

Старт спартакіади 2013

Спартакіада  ВНЗ I-III,  III - IV рівнів акредитації та професійно - технічних ліцеїв м. Хуст стартувала.

В четвер 28 листопада в м Хуст було проведено змагання з гирьового спорту,які ввійшли в залік Спартакіади навчальних закладів м. Хуст. Студенти - спортсмени змагалися в семи вагових категоріях:до 60,65,75,80,90кг  та більше 90кг.
Карпатський інститут підприємництва університету «Україна» в складі збірної команди також  прийняв участь в цих змаганнях ,зокрема Мондич Богдан студент ІІ.курсу спеціальності «Соціальна робота «у ваговій категорії «до 60кг.»став третім ,Кізляк Василь студент ІІІ.курсу спеціальності« Правознавства»  у ваговій категорії «до 70 кг» посів друге місце,Маркович Микола майбутній правознавець у ваговій категорії  « до 80кг»також посів друге місце.
Лошак Володимир студент IVкурсу спеціальності« Соціальна робота»  у ваговій категорії« до 90 кг» став срібним призером,також срібним призеолм  у ваговій категорії «більше 90кг»став студент ІІІ курсу  спеціальності «Облік і аудит» Разживін Іван.
spor
 
В пам'ять голодомору 1932-1933 років...
Четвер, 21 листопада 2013, 22:12

golodomor «Ми завжди пам'ятаємо про них»golodomor1

Виповнилась 80-та річниця скорботної національної трагедії українського народу - штучного голодомору 1932-1933 років, заподіяною насильницькою масовою колективізацією, сталінською політикою розкуркулювання, горезвісними хлібозаготівлями, і «червоним терором». Фізичне винищення українських селян голодомором - свідома і цілеспрямована акція більшовицького режиму в Україні, стратегія і тактика якої виношувалась і продовжувалась протягом 1929-1933 рр.

Голодомор - штучний голод, організований у величезних масштабах злочинною владою проти населення своєї країни (таке визначення подає цьому слову  «Тлумачний академічний словник» української мови, який дає тлумачення 170 тисяч слів).

Голодомор - не історична минувщина, а глибока демографічна і духовна рана, яка нестримним болем пронизує пам'ять очевидців і жертв. Українців позбавляли  Батьківщини, мови, винищували родовід, обкрадали духовно, морили голодом, вбивали і примушували мовчати. Занадто безіменних могил в Україні. Сьогодні згадуємо про трагічне минуле, повертаємо історичну справедливість, вшановуємо пам'ять заморених голодом селян.

Вечір пам'яті жертв Голодомору проведено в районній бібліотеці м. Хуст. Співробітники бібліотеки, використовуючи наочні засоби інформації  детально розповіли про цей жахливий етап в житті багатостраждального українського народу. Активну участь у проведенні пам'ятного заходу взяли першокурсники спеціальності «Правознавство» Гуманітарно-економічного коледжу університету «Україна»: Анишинець Надія, Бошота Діана, Брода Ярослав, Гомечко Василь, Гомечко Мирослава, Дулкай Діана, Жупанин Михайло, Куцин Ангеліна, Мацунич Віталія, Микулін Ангеліна, Немеш Тетяна, Свистак Тетяна, Тиводар Марія.

І. Продан, доцент кафедри Філології Карпатського інституту підприємництва університету «Україна»

Останнє оновлення на Четвер, 21 листопада 2013, 22:18
 
Професія бухгалтера кропітка і захоплива водночас

Газета "Все про бухгалтерський облік" -

20 років якості податкового і бухгалтерського досвіду!

Співпраця з відомого газетою «Все про бухгалтерський облік» триває вже не один рік.

Кожного разу студенти отримують цікаві наглядні матеріали, що стають в нагоді при опануванні основ бухгалтерського обліку та робочих буднів працівників бухгалтерських служб. План рахунків, тематичні листівки що полегшує розрахунки відрядних, відпускних, лікарняних, нарахувань і утримань. Навчання стає легшим та яскравішим за підтримки редакції «Все про бухгалтерський облік».

bux

 

Привертають увагу нові та вже існуючі проекти: «Відеоуроки 1С», «На допомогу студенту», «Пропоную, шукаю роботу» «Професійні форуми», «Новини вже нашого Європейського союзу». З метою підтримки державного курсу на євроінтеграцію України організовано дослідження, мета якого - зблизити українців із євроспівтовариством за допомогою створення єдиного інформаційного простору, залучити до проблематики країн ЄС у різних сферах - соціально-політичній, науковій, освітній, культурній. Один із етапів цього дослідження є опитування громадян України на тему: які новини з ЄС найцікавіші українця. Опитування можна пройти за адресою банера - http://www.vobu.com.ua/ukr/page/anketa.

Зав. каф. Обліку і аудиту та фінансів

к.е.н. Сливка Я.В.

БІЛЬШЕ ПРО ЖИТТЯ КАФЕДРИ ОБЛІКУ І АУДИТУ ТА ФІНАНСІВ ЧИТАЙТЕ ТУТ

 
День бібліотеки в Україні

До 15-тої річниці святкування Дня бібліотеки в Україні

На сьогоднішній день в епоху комп'ютеризації актуальним питанням є привернення уваги молоді до книг, заохочення їх до пошуку інформації в бібліотеці. Бібліотека - це духовна спадщина народу.

Саме тому 30 вересня в приміщенні читального залу Карпатського інституту підприємництва відбулась тематична лекція до відзначення Всеукраїнського дня бібліотек, який було започатковано святкувати в Україні з 1998 року.

Про історію створення бібліотеки в інституті розповіла студентам  завідувач бібліотекою Комарницька Магдалина Йосипівна.

bib

Також кандидат філологічних наук, доцент Продан Іван Миколайович розповів  про бібліотеки, та їх значення для культурного розвитку нації, зачитав декілька тематичних віршів, студенти підготували виступ-гумореску на тему «Звичайний робочий день бібліотекаря», у холі інституту було організовано виставку книг за спеціальностями, представлено наукові праці викладачів інституту, а на завершення святкування проведено конкурс кращої стінгазети.

bib1

Вітаємо з святом бібліотекарів, а також читачів!

 
СПОРТИВНІ ПРИСТРАСТІ

Спортивні   пристрасті  серед  студентських   буднів

В ці чудові вересневі осінні дні, коли всі ми від найменшого: першокласника, старшокласника, учня, студента до старшого: вчителя, вихователя, викладача, в решті решт педагога, а також батьків уже традиційно пронизані атмосферою початку навчального року в Україні, відповідно у всіх її регіонах також вже за традицією відбуваються  спортивні заходи в рамках проведення «Дня фізичної культури та спорту».

Карпатський інститут підприємництва університету «Україна», що на Хустщині підтримав естафету вересневих спортивних баталій нашого краю. Минулого понеділка, 9 вересня студенти денного відділення інституту за підтримки директора Чопей Вікторії Степанівни вийшли на спортивні майданчики, де змагались у таких видах спорту: волейболі, баскетболі, міні-футболі, армспорті, шахах, а також показали себе у підтягуванні на перекладині, згинанні та розгинанні рук на брусах серед юнаків та в цій же вправі серед дівчат, тобто в згинанні та розгинанні рук в упорі від гімнастичної лавки.

Свято спорту почалось з шикування збірних команд спеціальностей інституту, привітання директора, оголошення ведучою Вікторією Кочіш суддівського складу, а також показового виступу зі спортивної гімнастики студента III курсу, майбутнього правознавця Юрія Савки.

9ver131

В результаті змагань з волейболу, баскетболу та міні-футболу правознавці були першими, представники економічних спеціальностей - другими, відповідно соціальні працівники, перекладачі та українські філологи, які були об'єднані в єдину команду - третіми.

Переможцем у підтягуванні на перекладині  став вище згаданий Юрій Савка, друге місце посів Онкін Руслан, третє - Шимон Іван. Всі вони троє також розділили призові місця у змаганнях на брусах: Онкін Руслан став першим, Шимон Іван - другим, Савка Юрій - третім.

В згинанні та розгинанні рук в упорі від гімнастичної лавки святкувала перемогу Роман Ілона (спеціальність - правознавство), Бринзяник Оксана (спеціальність - соціальна робота) - посіла другу сходинку п'єдесталу, за ними на третій сходинці розмістилась Фіцай Марина (спеціальність - правознавство).

В армспорті серед юнаків перемогу святкував студент IV курсу спеціальності менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Котовський Віталій. Савка Юрій, який в двох видах уже був чемпіоном та призером тут також завоював друге призове місце, а третім став майбутній менеджер - Русин Андрій.

Серед дівчат в армспорті Роман Ілона - студентка III курсу, спеціальності правознавство - перша, за нею на другому місці її молодша колега - Бурковська Кристина і на третьому - Полянська Вероніка, студентка спеціальності соціальна робота.

В боротьбі за шахову корону розподіл призових місць такий: Гобан Євгеній (спеціальність - фінанси та кредит) - перше місце, Карпинець Василь (спеціальність - соціальна робота) - друге місце,  Палканинець Любомир (спеціальність - облік і аудит) - третє місце.

9ver1339ver132

Отже дано перші спортивні старти нового 2013-2014 навчального року в Карпатському інституті підприємництва університету «Україна»,  готуємось до нових, адже студентське життя є повноцінним тоді, якщо в ньому окрім освоєння наук також знаходиться час для занять фізичною культурою та спортом.

 
<< Початок < Попередня 31 32 33 34 35 36 37 Наступна > Кінець >>

Сторінка 31 з 37
RocketTheme Joomla Templates

Навігація