Log 

Університет    Україна

 

Середа, липня 18, 2018
Text Size
   

ДО в УУ

ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА

В УНІВЕРСИТЕТІ

Youtube

Міносвіти України

Mon_Baner

 

Університет "Україна"

uu

ІС "Конкурс"

ban_konkurs

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні48
mod_vvisit_counterВчора434
mod_vvisit_counterТиждень959
mod_vvisit_counterМинулий тиждень3134
mod_vvisit_counterМісяць4750
mod_vvisit_counterМинулий місяць0
mod_vvisit_counterВсього525685

Online (20 хв): 8
Ваш IP: 54.198.243.51
,
: 2018-07-18 02:34

Користувач

Відвідувачі

Карпатський інститут

stat

Користувачі : 75385
Зміст : 312
Переглянути хіти змісту : 1050780

НОВИНИ

ban_pedpresa

ban_ukrinform

Погода

Університет «Україна»: витоки та сьогодення.

Університет «Україна»: витоки та сьогодення.

У травні-ліпні 1998 р. група однодумців із числа провідних науковців і педагогів на чолі з П.М.Таланчуком створили Інститут розвитку людини. У серпні цього року вже було здійснено перший набір студентів.

У 1999 р. Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» було проліцензовано як недержавний, проте безприбутковий вищий навчальний заклад, що не мав аналогів у світі. Щоб оцінити гуманне значення цього закладу, наведемо такі цифри: в Україні зараз 2,8 млн. інвалідів, більша половина з цього числа – працездатні. Але 80% з них – безробітні. Причина банально проста: у них немає належної освіти й відповідної професійної підготовки. Тому ті майже 10 000 фахівців з числа інвалідів, які вже підготував університет, мабуть, згадують свою Alma-mater добрим словом.

Автором ідеї професійної освіти для інвалідів був полковник військ спеціального призначення Зуєв Олександр Савелійович, ініціатор поїздки до Києва на допомогу – кандидат педагогічних наук Пєскова Лариса Павлівна. Удвох вони були з Кіровограда й шукали підтримку в питанні навчання інвалідів. Порозуміння вони знайшли лише в колишнього першого міністра освіти Незалежної України – Петра Михайловича Таланчука.

Зараз Університет «Україна» IV рівня акредитації, виділяється потужною матеріально-технічною базою, широким спектром сучасних спеціальностей, висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом, міжнародними договорами з всесвітньовідомими ВНЗ, європейським виміром.

Базова структура університету складається з 6 інститутів, факультету біомедичних технологій та коледжу «Освіта». До складу університету входять 32 структурно-відокремлених територіальних підрозділів, які суттєво примножують його досягнення. В архітектурному плані університет є окрасою західної частини нашої столиці – міста Києва.

Перетинаючи усі можливі кордони, юний українець з бажанням вчитися, може отримати тут якісну фахову освіту різних освітньо-кваліфікаційних рівнів за доступною ціною. Сучасні родини шукають якісну освіту для своїх дітей, яка б стала гарантом їх подальшого працевлаштувалися. У коледжі університету "Освіта" школярі отримують робітничі професії – бухгалтера, перукаря, автомобіліста, кухара, котрі сьогодні затребувані роботодавцями на ринку праці.

За неповних 19 років свого існування університет підготував і випустив понад 140 000 фахівців із 101 спеціальностей. Випускники університету успішно працюють в Україні та в декількох десятках країн світу.

Укладено більше 100 угод про співпрацю з провідними університетами зарубіжних країн.

В університеті розроблено більше двох десятків технологій на світовому рівні, пов’язаних з проблемами альтернативної енергетики, водоочистки й водопідготовки, нанотехнології та екології тощо.

Вирує активне студентське життя за спортивним, соціальним, туристичним та громадсько-патріотичним напрямами.

Ми виховуємо не тільки спеціалістів, а й патріотів з високими моральними якостями, на засадах історичних традицій і звичаїв українського народу. Доказом цього є такі факти: під час Революції Гідності та у військових подіях на Сході України прийняли участь близько 500 студентів та співробітників Університету «Україна».

Колектив університету впевнено дивиться у своє майбутнє, адже в ньому  є достатньо інтелектуальних, матеріально-технічних і фінансових ресурсів для якісної підготовки молоді.

Імідж-центр Університету «Україна».

_

 
Списки рекомендованих абітурієнтів до зарахування

Списки рекомендованих вступників до зарахування  на денну форму навчання освітнього ступеня 'молодший спеціаліст'' до Карпатського коледжу

 
Списки рекомендованих абітурієнтів до зарахування

Списки рекомендованих вступників до зарахування  на денну форму навчання освітнього ступеня ''бакалавр'' до Карпатського інституту підприємництва

Списки рекомендованих вступників до зарахування на денну форму навчання освітнього ступеня ''молодший спеціаліст'' до Карпатського коледжу

  
Запрошуємо до перегляду

29.07.2017 р. о 11.20 на телебаченні «5 канал» відбудеться чергова програма «Навчайся з нами».

В цій програмі розповідається про ТВСП Університету «Україна».

 

Запрошуємо до перегляду!

 
До уваги абітурієнтів!

Згідно Правил прийому

до Карпатського інституту підприємництва та

Карпатського (Гуманітарно-економічного) коледжу університету «Україна»

на 2017 рік прийом документів здійснюється:

- на денну форму спеціальності «Право» до 8.08.17р.

- на заочну форму для всіх напрямів до 28.08.17р.

Чекаємо на Вас!!!!!!!

19437387_339816779770843_8389849716918999297_n

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 36
RocketTheme Joomla Templates

Навігація