mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні21
mod_vvisit_counterВчора131
mod_vvisit_counterТиждень152
mod_vvisit_counterМинулий тиждень1048
mod_vvisit_counterМісяць1358
mod_vvisit_counterМинулий місяць0
mod_vvisit_counterВсього548437

Online (20 хв): 5
Ваш IP: 54.162.118.107
,
: 2018-10-23 03:57

Ліцензування та акредитація

 • Administrator Талановиті та творчі студенти Карпатського інституту підприємництва
  Написано Administrator

  21 травня 2015 в Університеті "Україна" відбувся ХІІ Фестиваль-конкурс студентської творчості "Університетське літо-2015" . Цей підсумковий річний огляд-конкурс художньої самодіяльності та творчості студентів Університету «Україна» і його територіально відокремлених структурних підрозділів.

   

  Традиційно, попередній етап відбувся спочатку у всіх регіональних філіях, в тому числі й у місті Хуст, а підсумковий тур на Площі знань студентського містечка, перед центральним корпусом-Університету«Україна»в місті Києві. Програма фестивалю містила виставку творчих робіт і конкурсні виступи студентів базової структури м. Києва та територіально відокремлених структурних підрозділів університету.

   

  Глядачі захоплено спостерігали за танцювальними номерами, хореографічними постановками, авторською та сучасною музикою, співаною поезією, акторськими здібностями талановитої молоді з усієї України. Карпатський інститут підприємництва,представляли :

  _copy_copy_copy

  Галай Вікторія у номінації «Естрадна пісня», вона виконала пісню із репертуару Ані Лорак «Мальви».

  Шевченко Дмитро та Барзул Михайло продемонстрували відео-фільм «Один день з життя студента» у номінації «Художнє мистецтво».

  У номінації « Декоративно-прикладне мистецтво» свої вироби демонстрували Куруц Ніколета і Пілаш Валентина.

   

  Приємно відзначити, що цього року Карпатський інститут підприємництва одержав перемогу в номінації "Класичний танець" станцювавши шикарний вальс.

  1_copy_copy

   

  2_copy

  Дипломами за перемогу нагороджено:

  Бедей Єлізавету,

  Качковську Анну,

  Стрижак Ангеліну,

  Францух Тетяну,

  Палканинця Любомира,

  Палканинця Михайла,

  Мухара Мирослава

  та Барзула Михайла.

  4_copy

  Вітаємо учасників фестивалю !

  Висловлюємо подяку за участь та перемогу .

  Пишаємося ВАМИ та бажаємо подальших звершень та перемог.

   

  _copy_copy_copy_copy

   

  Написано Четвер, 04 червня 2015, 15:02 в Новини Залишити перший коментар! Прочитано 0 раз(-и) Читати більше...
 • Administrator Всеукраїнська студентська олімпіада з іноземних мов – 2010
  Написано Administrator

  003911 лютого 2010 року у Карпатського інституту підприємництва був проведений І етап студентської Всеукраїнської олімпіади з англійської, німецької та французької мов серед студентів немовних спеціальностей (менеджмент організацій, менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, фінанси, облік і аудит, оподаткування, комерційна діяльність, соціальна робота, правознавство, українська мова та література).

  Олімпіада проводилась в 2 тури: І тур – лексико-граматичне тестування та ІІ тур – аудіювання і говоріння.

  За результатами І етапу олімпіади студенти були нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, а саме:

   


   

  англійська мова:

  дипломом І ступеню              – Цімбота Павло (МЗД-41);

  дипломом ІІ ступеню            – Суравцов Володимир (Право-11);

  дипломом ІІІ ступеню           - Довжанчук Наталія (МЗД-11);

                                                  - Логойда Марія (МО-31);

                                                  - Качковський Іван (ОА-11).

   

  німецька мова

  дипломом І ступеню              - Свистак Артур (МО-31);

  дипломом ІІ ступеню            - Поковба Світлана (УМЛ-21);

                                                  - Скульський Віталій (ФК-11);

  дипломом ІІІ ступеню           - Ребрей Оксана (УМЛ-11);

                                                  - Корда Лілія (МЗД-11);

                                                  - Стецько Михайло (ОА-11).

  французька мова

  дипломом І ступеню              - Товт Аліса (ОА-11);

  дипломом ІІ ступеню            - Демеш Вікторія (СР-21);

  дипломом ІІІ ступеню           - Чутора Інга (УМЛ-21);

                                                  - Блінова Інна (ФК-21);

                                                  - Олексик Лідія (ФК-21),

   

   Студенти Цімбота Павло та Свистак Артур отримали можливість представляти інститут у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади у Донецькому державному університеті управління (англійська мова 12-14 травня 2010) та у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» (німецька мова 18-21 травня).

  За результатами ІІ етапу Олімпіади з англійської мови Цімбота П. посів 24 місце серед 131 зареєстрованих учасників, був нагороджений сертифікатом та відзначений як один з найкращих у категорії «Читання та розуміння тексту», а також виступив на студентській науково-практичній англомовній конференції «Key Aspects of Science, Culture and Society Development in the XXI Century (Ключові аспекти розвитку науки, культури та суспільства у XXI сторіччі)» з темою доповіді «Cross Cultural Negotiations (Міжкультурні взаємини)».

  За результатами ІІ етапу Олімпіади з німецької мови Свистак Артур посів 21 місце серед 130 зареєстрованих учасників та був нагороджений сертифікатом за участь.

  Вітаємо учасників Всеукраїнської студентської олімпіади!

  Написано Вівторок, 22 червня 2010, 22:09 в Олімпіади Залишити перший коментар! Прочитано 1909 раз(-и) Читати більше...
 • Administrator Студентська наукова конференція
  Написано Administrator

  Карпатський інститут підприємництва порівняно молодий, тому розвиваючись сам як освітній заклад, він активно сприяє розвиткові студентів, їх особистості, допомагає розширити кругозір та надає змогу реалізуватися у житті. Саме з метою пристосування студентів до наукової роботи, викладачі інституту щороку, наприкінці березня, проводять студентські наукові конференції. Завдяки таким заходам, студент привчається до роботи самостійно працювати з науковою літературою, опрацьовувати різні статті, робити на зібраному матеріалі власні висновки та вміти зорієнтуватись при відповіді на запитання поставлені широкою аудиторією.

  23-25 березня відбулась чергова 10-та ювілейна студентська науково-практична конференція «Роль молоді в суспільному житті». Програмою конференції передбачено виступи студентів на пленарному засіданні та 4 секціях.

  У конференції взяло участь 125 студентів.

  Відкрив конференцію проректор з наукової роботи Козак В.М., канд. техн. наук,  який відзначив важливість наукових досліджень студентів у підготовці висококваліфікованих фахівців.

  На пленарному засіданні заслухано 19 доповідей, із яких кращими визнано виступи таких студентів: Маргіти Тетяни – студентки ІІ курсу  спеціальності «Українська мова та література», Козака Юрія – студента ІV курсу спеціальності «Оподаткування», Паламарчук Вікторії -  студентки ІV курсу спеціальності «Фінанси і кредит», Лало Наталії – студентки ІІ курсу спеціальності «Українська мова та література», Шимон Віти – студентки ІV курсу спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

  На секції №1 «Актуальні питання та перспективи розвитку молодіжного підприємництва» було заслухано 15 доповідей, кращі з них — Скульського Віталія – студента І курсу спеціальності «Фінанси і кредит», Качковського Івана – студента І курсу спеціальності «Облік і аудит», Роман Мар’яни – студентки ІІ курсу спеціальності «Фінанси і кредит», Келемен Катерини – студентки ІV курсу спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

  На секції №2 «Формування національних та загальнолюдських цінностей» було заслухано 23 доповіді, з яких відзначено виступи Марко Олесі – студентки ІІІ курсу спеціальності «Соціальна робота», Росохи Яни – студентки V курсу спеціальності «Соціальна робота», Комарницької Ірини – студентки ІV курсу спеціальності «Українська мова та література», Громовчук Ганни – студентки ІІІ курсу спеціальності «Соціальна робота», Коваля Сергія – студента І курсу спеціальності «Правознавство», Гаврилець Оксани – студентки ІІІ курсу спеціальності «Переклад», Росохи Наталії – студентки ІV курсу спеціальності «Соціальна робота».

  На секції №3 «Сучасні проблеми мовознавства та літературознавства» було заслухано 17 доповідей, найбільш змістовними були виступи таких студентів: Олегаш Ганни – студентки VI курсу спеціальності «Українська мова та література», Поковби Світлани – студентки ІІ курсу спеціальності «Українська мова та література», Микитчак Ярослави - студентки ІІ курсу  спеціальності «Українська мова та література».

  На секції №4 «Актуальні питання сучасного перекладознавства» було заслухано 15 доповідей і відзначено виступи таких студентів: Тулайдан Марини –  студентки ІІІ курсу спеціальності «Переклад», Рошко Ольги – студентки ІV курсу  спеціальності «Переклад», Мельник Іванни – студентки V курсу спеціальності «Переклад», Алечки Оксани –  студентки V курсу спеціальності «Переклад».

  Кращі студенти інституту були нагородженні дипломами та грамотами.

   

   

  Написано П'ятниця, 28 травня 2010, 09:11 в Конференції Залишити перший коментар! Прочитано 331025 раз(-и) Читати більше...
 • Administrator ПОСАДИ КАЛИНУ!!!
  Написано Administrator

  kalina350Посади калину у краю дитиннім,

  Де ти народився і побачив світ,

  Де ходити вчився ти під небом синім

  І прожив щасливо стільки дивних літ.

  (Ф.Малицький).

  Неповторну мальовничість пейзажу навколо нашого навчального закладу в більшій мірі творить природний ландшафт, адже Карпатський інститут підприємництва розташований в одному з чарівних куточків українських Карпат. Однак викладачі і студенти вирішили зробити й своє творче доповнення. Навесні і восени вони систематично обновлюють декоративно-паркові композиції, використовуючи квіти, кущі, каміння, фарби, садять дерева.   Нещодавно на території інституту з’явилися нові ландшафтні композиції. У них проявилась мистецька уява, умілість рук і тепло сердець їх авторів. Хай милують око всіх працівників і студентів нашого навчального закладу та нове поповнення студентської сім’ї!

  Написано Середа, 21 липня 2010, 10:59 в Культурно-масова діяльність Залишити перший коментар! Прочитано 486843 раз(-и) Читати більше...
 • Administrator КІП має таланти!
  Написано Administrator

  IMG_20Ігор Микитюк став переможцем І відбіркового туру VII Фестивалю студентської молоді "Університетське літо - 2010" у номінації "Фотомистецтво". Ігор представив свої роботи під темою "Емоції людей". У номінації він "змагався" з Анною Пушкаш, студенткою VI курсу та Олесею Штефуцею, студенткою IV курсу, але саме його світлини вразили журі та глядачів конкурсу грою кольорів, світла та тіні, в результаті чого отримав найбільшу кількість балів. Він отримав шанс представляти Карпатський інститут підприємництва в базовій структурі Університету "Україна" 20.05.2010 р. на гала-концерті фестивалю.Museum

  У ІІ турі VII фестивалю студентської молоді "Університетське літо - 2010" Університету "Україна", представивши колекцію фотографій на виставці творчих робіт, Ігор Микитюк став переможцем у номінації "Фотомистецтво".

  Вітаємо з перемогою!
  Написано Понеділок, 05 липня 2010, 18:06 в Культурно-масова діяльність Залишити перший коментар! Прочитано 1295997 раз(-и) Читати більше...

Користувач

Відвідувачі

stat

Користувачі : 77195
Зміст : 322
Переглянути хіти змісту : 1081289
Процес навчання як фактор реалізації змісту освіти

Студенти КІП

Досягнення мети у підготовці фахівців із соціальної роботи відбувається через організацію навчально-виховного процесу, через реалізацію в ньому змісту освіти. На кафедрі соціальної роботи процес навчання ґрунтується на таких основних функціях: освітній, виховній та розвивальній. Цілеспрямована, організована діяльність викладач ↔ студент, викладання ↔ уміння передбачає різноманітні зв’язки й відносини, розв’язання суперечностей, функціонування законів і закономірностей, принципів навчання.

Вирішення зовнішніх і внутрішніх, суттєвих і несуттєвих, об’єктивних і суб’єктивних суперечностей є вагомим чинником розвитку й удосконалення навчально-виховного процесу, а врахування законів і закономірностей навчання сприяє успішному вирішенню завдань, пов’язаних з підготовкою фахівців в інституті.

 

Процес навчання на кафедрі базується на принципах відкритості, демократичності, гуманізації; інтеграції в освіту людей з особливими потребами; цілеспрямованості; єдності навчання виховання; науковості, систематичності і послідовності; зв’язку теорії з практикою; наочності; упровадження інноваційності; врахування індивідуальних особливостей; вимогливості і поваги до себе.       

         Навчальний процес на кафедрі організовано таким чином, щоб викликати зацікавленість студентів до їхньої майбутньої професії, впевненість у своєму професійному виборі. Це забезпечується:             

·        чіткою організацією процесу;                   

·       використанням нових методів, технологій у навчанні;                         

·       творчим підходом у плануванні та організації занять;                               

·       співпрацею професорсько-викладацького складу і студентів;                                     

·       наявністю бібліотеки та читального залу з необхідним фондом навчально-методичної літератури; ·        сучасним технічним оснащенням.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

RocketTheme Joomla Templates

Навігація

Про нас