Log 

Університет    Україна

 

Середа, вересня 26, 2018
Text Size
   

ДО в УУ

ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА

В УНІВЕРСИТЕТІ

Youtube

Міносвіти України

Mon_Baner

 

Університет "Україна"

uu

ІС "Конкурс"

ban_konkurs

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні28
mod_vvisit_counterВчора127
mod_vvisit_counterТиждень292
mod_vvisit_counterМинулий тиждень1047
mod_vvisit_counterМісяць1811
mod_vvisit_counterМинулий місяць0
mod_vvisit_counterВсього544164

Online (20 хв): 2
Ваш IP: 54.224.166.141
,
: 2018-09-26 05:33

Користувач

Відвідувачі

Карпатський інститут

stat

Користувачі : 76587
Зміст : 322
Переглянути хіти змісту : 1075218

НОВИНИ

ban_pedpresa

ban_ukrinform

Погода

День туризму 2012

Як відомо, 2012 рік в Україні проголошено Роком спорту та здорового способу життя.

Саме тому студенти Карпатського інституту підприємництва вирішили провести День Туризму по особливому, приділити увагу здоровому способу життя, а саме:

25-26 вересня 2012 року, студенти відправились в краєзнавчу екскурсію. Зокрема вони мали можливість милуватись краєвидами Карпатських гір, та мальовничою природою нашого краю.

2

1 3

Першим пунктом зупинки екскурсії був «Водоспад Шипіт». Ши́піт (Ши́пот)  - водоспад в Українських Карпатах, на північних схилах гірського масиву Полонина Боржава.

Зупинились студенти на відпочинок в «Петрівській Слободі».

"Петрівська слобода" - екологічний курорт, розташований в одному з найчистіших регіонів України, де вишукано поєднуються первозданність природи і надбання цивілізації. З вікна свого номера студенти бачили річку, та гори.

Після ранкової гімнастики студенти знову вирушили на пригоди.

Неподалік від комплексу знаходяться унікальні природні пам'ятки - озеро "Синевир", розташоване серед гір на висоті 989 м, с. Колочава, в якому знаходиться 6 унікальних музеїв.

4 5

Пройшовши крос-похід до озера, до водопаду, в музеї - студенти пізнали історію краю, та отримали безліч задоволення.

6

 

 
«Олімпійський день»

249689        24 вересня 2012 року на стадіоні «Карпати» (м. Хуст) було проведено «Олімпійський день» для студентів Карпатського інституту підприємництва університету «Україна».

    В процесі спортивного свята відбулись забіги серед юнаків на 2000 метрів та дівчат на 1000 метрів.  

Призерами серед юнаків стали:

Самарський Роман (ПРВ -21) - 1 місце

Маркович Микола (ПРВ-11) - 2 місце

Савка Юрій (ПРВ- 21) - 3 місце

1olimp

 

Серед дівчат призерами стали:

Вовчок Вікторія (ПР-11)-1 місце

Мадярі Корнелія (ПР- 11)- 2 місце

Михайло Оксана (СР-11)- 3 місце

2olimp

 Змагання пройшли на високому рівні.

4olimp

Студенти отримали багато позитивних враженьУдевлённый та хороший настрійУлыбка 

 

 
1 вересня – День знань

Навчальний 2012-2013 рік

Новий 2012-2013 навчальний рік у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини "Україна" розпочався 1 вересня. Урочисто всіх студентів базового університету та структурних підрозділів привітав Президент ВМУРоЛ «Україна» (Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»), дійсний член Академії педагогічних наук України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Таланчук Петро Михайлович.

Talanchuk

3-го вересня 2012 року відбулась посвята в студенти вступників, які зараховані на І курс навчання у 2012-2013 навчальному році у структурному підрозділі  університету «Україна» - Карпатському інституті підприємництва (м. Хуст).Привітав студентів з початком нового навчального року ректор інституту кандидат економічних наук, доцент Сергій Антонович Товканець.

1veres020

Найкращі побажання студентам цього сонячного урочистого дня висловили викладачі інституту.

Студентів привітав проректор з навчально-виховної роботи, кандидат філологічних наук, доцент Іван Петрович Шинкар, який приєднався до вітання, що звучали на адресу студентам.

Декан факультету «Філології та соціальних технологій», кандидат соціологічних наук, Вікторія Степанівна Чопей побажала студентам щасливої життєвої дороги, прагнення знань, розвитку, пізнання нового.

На урочисте свято було запрошено гостей з місцевих органів самоврядування та депутата обласної ради, кандидата в депутати Верховної Ради Степана Деркача.

univer 024

Степан Деркач, виступаючи перед студентами та колективом Карпатського інституту підприємництва, побажав першокурсникам добре вчитися, вивчати якнайбільше іноземних мов, щоб стати високоосвіченими та висококваліфікованими фахівцями.  
univer 028

Також зі словами привітання до студентів звернувся доцент кафедри «Педагогіки, психології та суспільних дисциплін», кандидат наук з мистецтвознавства  Василь Михайлович Андрійцьо.

univer 058

univer 039

З віршованими рядками перед студентами, батьками та гостями свята  виступили студентки 2 курсу спеціальності «Правознавство» Євгенія Фірка та Надія Бисага.

Згодом присутніх привітала зі святом голова студентського самоврядування Ганна Шинкар.

univer000

univer001

Зі словами побажання  успіхів у новому навчальному році виступили батьки студентів 1 - го курсу.

Наказ на зарахування вступників на навчання до Карпатського інституту підприємництва зачитала завідувач кафедри «Педагогіки, психології та суспільних дисциплін» кандидат психологічних наук, доцент Марина Володимирівна Кобаль.

univer084univer049

Студенти старших курсів символічно передали ключ знань та студентський квиток першокурсникам, побажали їм успіху у навчанні та запросили в дружню студентську сім'ю Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна".
univer008

Для студентів першого курсу проведена відкрита перша ректорська лекція на тему «Корпоративна культура Університету «Україна».

День Знань - найбільш хвилюючий та водночас радісний день для першокурсників, які вперше переступають поріг вищого навчального закладу.

Сьогоднішній день - це визначна та урочиста мить, коли молодь зробила вибір, вступивши в доросле самостійне життя.

Ми вітаємо всіх студентів Карпатського інституту підприємництва Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" з початком нового навчального року!

 
Випуск 2012

15 червня 2012 року в Карпатському інституті Університету171 «Україна»

068відбулось урочисте свято, присвячене

випуску студентів денної та заочної

форми навчання за напрямами

підготовки «Правознавство»,

«Менеджмент організацій»,

«Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»,

«Українська мова та література», «Переклад», «Облік і аудит», «Фінанси і кредит», «Соціальна   робота»   освітньо-кваліфікаційних рівнів   молодший   спеціаліст, бакалавр, спеціаліст.

Зі   словами   вітання   до   випускників  звернувся   Ректор   Карпатського інституту Університету «Україна», доц. к.е.н. Сергій Антонович Товканець.172

До вітального слова були запрошені декани факультетів «Філології та

соціальних технологій», к.соц.наук Чопей В.С. та «Економіки та

менеджменту», доц. к.е.н. Долинський С.В.

Успішних студентів спеціальності «Облік і аудит», «Фінанси і кредит» привітала викладач кафедри Обліку, аудиту та фінансів Волощук Н.Ю. і вручила подарунки від газети «Все про Бухгалтерський облік».

179Привітати та побажати щасливої життєвої дороги нашим випускникам

175

запрошено переможця IX Фестивалю-конкурс

«Університетське ліго 2012» в

номінації Розмовний жанр студентку 1 курсу

спеціальності «Правознавство», яка зачитала

вірш Йоганна Шиллера.

 

Фахівець відділу виховної та культурно-масової роботи Кочіш В.В. відзначила

найактивніших студентів інституту, які приймали участь в загальноінститутських

заходах та вручила грамоти.

198

Випускників привітала куратор академічної групи Соціальна робота 5-го курсу

Пригара Т.Ф. та приготувала солодкий подарунок для них.

Зі словами вдячності до професорсько-викладацького складу інституту

виступила випускниця спеціальності  «Соціальна робота» Щуріна Тетяна.

На святі прозвучало багато вітань на адресу наших випускників, що

супроводжувалося музичними паузами та приємними сюрпризами-

подарунками які приготував професорсько-викладацький колектив для випускників.

 
25 травня – День філолога
410

united_statesВІД АМЕРИКИ - ДО "УКРАЇНИ"ukraine

День філолога - це день людей, які присвятили себе філології. Філологи в Україні своє свято відзначають 25 травня. Саме цей день став професійним для величезної армії любителів та знавців слова, для плеяди тих, хто пов'язав своє життя з благородною та надзвичайно цікавою професією. Вона ніколи не перестає дивувати, тішити та винаходити. І, здається, немає жодного носія гордого звання «філолог», хто б шкодував про цей вибір. Адже саме з мови, з її милозвучності та багатства починається кожна наука. Її знання необхідні у всіх без винятку галузях роботи. Тому велику увагу вивченню мови, чи то української, чи іноземної, приділяють у всіх навчальних закладах.

Сьогодні наша розмова - про Карпатський інститут університету «Україна», а саме про його філологічну кафедру - кафедру іноземних мов та перекладу, де студенти можуть здобути кваліфікацію філолога, вчителя чи перекладача іноземної мови (англійської, німецької чи французької). Викладачі цієї кафедри - високопрофесійні спеціалісти, - набуваючи досвіду викладацької практики, залюбки обмінюються ним із закордонними колегами. Зокрема, наразі ця тенденція у їхній роботі реалізовується у повному обсязі. Справа в тому, що нещодавно до їхнього вузу приїхала представниця «Корпусу миру» (якому, до речі, в Україні цьогоріч 20 років). Це урядове агентство США, покликання якого офіційно формулюється як зміцненню миру та дружби між народами світу. Корпус миру США в Україні засновано у 1992, коли Президент України Леонід Кравчук та президент США Джордж Буш підписали двосторонню угоду про започаткування його на теренах нашої держави. Місія його тут - допомагати громадянам України шляхом надання компетентних спеціалістів для задоволення існуючих потреб у технічній кваліфікації та сприяти кращому розумінню американців і українців.

Саме з такою місією півроку тому в «Україні» розпочала свою роботу волонтерка Елісон Берч. Вплинули на її вибір, як вона зізнається, бажання допомагати та любов до рідної - англійської - мови, а також мрія стати вчителем-добровольцем. Тут вона пробуде до грудня 2013 року. Отож студенти цього вузу мають унікальну можливість спілкуватися та набувати знань разом із американською представницею штату Каліфорнія.

Використовуючи найновіші технології на заняттях, своїм привітним ставленням та вмінням знайти підхід до кожного міс Елісон одразу завоювала прихильність, повагу та авторитете серед своїх колег та вихованців.

Ми поцікавилися, у чому ж секрет її успіху?

- Жодного секрету чи особливого рецепту немає, - каже вона і посміхається. - Просто треба кожного свого вихованця сприймати перш за все як товариша. Чи не кожне заняття ми починаємо з розмови про те, як студент провів вихідні, чим займався, який у нього настрій. Це знімає психологічне напруження і викликає довіру та зацікавлення. А, отже, зникає страх і байдужість, що дуже важливо для викладача у його роботі.

Увагу треба приділяти кожному однаково незалежно, чи знання іноземної мови у студента досконале, чи меншCapture перфектне. Цим самим йде налаштування на невимушене спілкування без сум'яття та перестороги.

На мою думку, кожен викладач чи вчитель повинен бути борцем у душі, мати терпіння кілька разів пояснити одне і те ж кільком студентам і вболівати за їхні набуті знання.

Колеги з кафедри іноземних мов та перекладу захопливо відгукуються про молодого спеціаліста. Їм імпонує її завзятість, наполегливість, зосередженість та пунктуальність. Кожна її вправа, заняття, розповідають вони, розраховані до нюансів відведеного часу. Часто міс Елісон використовує можливість презентацій (слайди з мультфільмів, кінофільмів), навчаючи різним темам на всіх курсах дисципліни «Практичний курс іноземної мови», «Англійський етикет», «Домашнє читання», «Країнознавство», дотримується окремого календарного планування розмовних тем.

Та перлинкою її педагогічної майстерності є використання рольової гри, коли студенти настільки вільно входять у роль за темами занять, що уявляють себе справді в Америці. Елісон рекомендує студентам, котрі вчать іноземну мову, частіше розмовляти нею, використовувати на практиці.

На питання, чи подобається їй на Україні, зокрема в Хусті, міс Берч ствердно запевняє, що так. Особливо влітку, позаяк це її улюблена пора року, коли найбільше можна насолоджуватися неповторною красою природи та теплом сонячного проміння. До того ж ректор карпатського інституту університету «Україна» Сергій Антонович Товканець доклав максимум зусиль, аби Елісон Берч мала зручні умови проживання та праці, відчувала затишок та насолоду від цього. «Нам дуже імпонує те, що міс Елісон - викладач саме нашого вузу, - каже він, - і ми раді з того, що студенти мають змогу набувати знання та досвід від винахідливого фахівця, прекрасного педагога та по своїй суті психолога. Нам потрібні такі люди, завдяки старанням яких студенти швидко опановують іноземну мову. Тоді і навчальний заклад стає престижнішим та шанованішим. Тим більше, що нещодавно ми в черговий раз успішно пройшли акредитацію і вкотре довели, що маємо сильних викладачів та їхніх вихованців».

У перспективі Елісон Берч планує наполягати на можливості залишитися у проекті на наступних два роки. А наразі у вільний час полюбляє читати та писати вірші, пекти, готувати, особливо за новими рецептами та ідеями, якими залюбки ділиться з бажаючими. Та не тільки рецептами, але і своїми знаннями та досвідом. Тому не гайте часу, приходьте до вузу на кафедру іноземних мов та перекладу і спілкуйтеся зі справжнім знавцем своєї справи - волонтеркою Елісон Берч.

Записала Анна БРЕНЬ.

 
<< Початок < Попередня 31 32 33 34 35 36 37 Наступна > Кінець >>

Сторінка 35 з 37
RocketTheme Joomla Templates

Навігація